Fryzjer na chełmie!

Temat dostępny też na forum: Moda i uroda
Hej dziewczyny! Muszę wybrać się do fryzjera chcę ściąć długie włosy do ramion. Problem w tym że nie byłam nigdy nigdzie na chełmie a nie chce iść do pierwszego lepszego fryzjera i wyjść z płaczem i brzydką fryzurą. Gdzie ładnie ścinają włosy? I jak na imię mają fryzjerki? Najbliżej mam na pawilony na ul. Cieszyńskiego tam są chyba 4 salony fryzjerskie... Pomocy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!

ja się dołączę do tego wątku, bo chciałabym ostrzyc mojego 14 miesięcznego syna i właśnie jest problem, bo w pasażu (tam, gdzie lotto) się boją :) gdzie na Chełmie mogę uderzyć, żeby dziecku włosy obcięli???????????????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!

Czy ktoś moze polecić dobrą fryzjerkę damska na chełmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!

Radzę udać się gdzieś indziej...Omiń Chełm.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Fryzjer na chełmie!

Ja jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o fryzjerki, ale znalazłam rewelacyjną fryzjerkę na pasażu, w tym salonie na dole przy aptece, ma na imię Ania, bez obaw prowadzę do niej również syna i córkę, przesympatyczna osoba i przede wszystkim rozumie zawsze o co mi chodzi, ale też potrafi doradzić. A jeśli chodzi o małe dzieci to widziałam raz, jak na fotelu obok siedziała mama z maluchem na kolanach, a inna fryzjerka w przyjemnej atmosferze obcinała małemu włoski, po wszystkim dostał balona i lizaka i wyglądał na zadowolonego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Fryzjer na chełmie!

a moi synowie 2 i mąż chodza do pani na górze koło pasmanterii
blondynka
super tnie
ja u niej scinam grzywke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

też raczej poleciłabym młodą dziewczynę na górze koło pasmanterii. Na dole, te fryzjerki to nadają się do golenia dresiarzy i tlenienia blondyn.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

dokładnie,a jak tam wejdziesz to sie śmieja jak pokręcone nie wiadomo z czego
kiedys tam obcinałam moich synów ale teraz chodze na góre koło pasmanteri
miło szybko i co najwazniejsze chłopaki lubia tą pania
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Popieram w zupełności. Szczególnie męskie są do niczego. Żenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!

salon Viva na pasażu koło apteki nie da rady polecić!zero profesjonalizmu,sztuczny tłok pracownikow i strzyżenie po swojemu ,jak umie to strzygę ,włosy nigdy potem sie nie układają,jest w miarę tanio można powiedzieć ze salon dla biedoty.No cóż muszę sie wyżalić zbyt długo dawałam szanse nigdy nie wracałam super zadowolona, patrzylam na koszty niestety :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!

Polecam salon Joanna, chodzę tam od 8 lat, teraz jest tam Pani Dorota taka moda, zawsze wychodzę zadowlona z ich salonu. Dla odróżnienia salonu Viva nie polecam, bo tam żadna fryzjerka nie słucha co klient mówi..i mają drożej..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

Witam,
Polecam salon Joanna.
Jestem zadowolona z koloryzacji .Szybko,dokładnie,starannie. Za dwa tygodnie spróbuję strzyżenia u Pani Doroty. Młoda kobieta , ale kompetentna - koloryzacja po roku tułania po innych salonach wygląda rewelacyjnie . Na sam koniec jeszcze zaskoczenie - cena bardzo przystępna jak na taką dobrą jakość . Polecam bez mrugnięcia okiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!

Witam Szukam właśnie dobrego fryzjera na Chełmie.Zaciekawił mnie ten post ale jak zaczęłam szukać salonu Joanna to wyskoczyły dwa.O który salon dokładnie chodzi?Proszę o pomoc bo naprawdę szukam dobrego i kompetentnego fachowca bo moje w włosy wołają RATUNKU :)!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

Fajne i uczciwe fryzjerski są na ryneczek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!

Ryneczek na Chełmie uczciwe fryzjerki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!

Marta koło Bazylii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!

Ja z moim synkiem chodzę do Salonu Ewa na Chałubińskiego do p.Doroty, ma świetne podejście do dzieci i strzyże naprawdę sprawnie małe kręcące się bąble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!

salony na pawilonach lepiej omijac,drogi i fryzjerki nie douczone,
polecam ci fryzjerke pania ale, przemyska 41/a ,wsiadając na cieszynskiego dosłownie po 2 minutach wysiadasz na przemyskiej ,przechodzisz przez pasy i w 3 min dochodzisz,pani ala to nie fryzjerka która dopiero skończyła szkołe:P
tel 693 316 577
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Fryzjer na chełmie!

Faktycznie Też Polecam ten Salon....Byłam ...i wiem że Fryzjerka zna sie na fachu Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Fryzjer na chełmie!

No ja raczej nie polecam P.Ali Masakra co mi zrobila z wlosami Omijam ten zaklad na Ul Przemyskiej 41 szerokim lukiem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do "salonu" Ewa umówiłam się raz. Sam wygląd zakładu już mnie nieco odstraszył a w dodatku okazało się, że fryzjerki, która miała wykonać strzyżenie nie było w pracy z powodu choroby więc odprawiono mnie z kwitkiem. Na moje pytanie, dlaczego mnie nie poinformowano telefonicznie skoro wzięli mój numer, właścicielka nie przerywając strzyżenia wzruszyła ramionami. Nie polecam, brak profesjonalizmu do kwadratu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!

Niestety nie na Chełmie. Jestem dosyć wymagająca, włosy po ścięciu muszą układać się idealnie :D Po przeprowadzce z Krakowa znalazłam w Gdańsku bardzo fajny salon: Jacques Andre, Gdansk Główny; p. Asia. Polecam. Farbuję i ścinam włosy, nigdy się nie zawiodłam. minusem może być jednak cena....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

bardzo profesjonalny był pan Marcin z salonu Joanna na Chełmie, ale gdzieś się przeniósł i niestety panie z tego zakładu nie chcą powiedzieć gdzie teraz można go zastać!
Farby miał naprawdę włoskie, a włosy nie degażował tylko naprawdę obcinał ....jakby ktoś wiedział gdzie można go teraz spotkać to serdecznie dziękuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

nie pamiętam jak salon się nazywał, mówił że przechodzi się całą Długą, przez motławę i tam po prawej stronie w rzędzie sklepów jest też salon fryzjerski i tam miał pracować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

Potwierdzam dobry fachowiec. Ale cóż raz ostrzegł i znikł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!

Otworzyl wlasny salon Barbershop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!

Przy ul. Szpora w małym saloniku 2 młode fryzjerki.
Jest to nowe osiedle między ul. Cebertowicza , a Ul. Kopeckiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Fryzjer na chełmie!

Salon Ewa ul. Chałubińskiego 22C - koniecznie do p. Doroty. Długo szukałam fryzjera na terenie Gdańska i dopiero tu się zatrzymałam. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Ceny też nie porażają. Jeśli chodzi o szefową salonu - byłam u niej na fotelu dwa razy (pani Dorota była akurat na urlopie) i na trzeci raczej się nie skuszę aczkolwiek z tego co widzę nie narzeka na brak klientek, więc może po prostu mi nie podpasowała. Czasami tak bywa. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!

Jak widze kazdy ma swojego ulubionego fryzjera.Z czystej ciekawości zerkam...ale na cale szczeście juz mam ulubione fryzjerki na ujescisku Pozdrawiam i nie zazdroszcze kobietą poszukującym dobrego fryzjera
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

Przeglądając forum trafiłam na ten wątek.. Jakby ktoś jeszcze poszukiwał specjalisty od fryzur ;-) Mogę polecić moją najlepszą i niezastapioną Fryzjerkę - Panią Anitę.. Od wielu lat do niej uczęszczam i zawsze jestem zadowolona! Dodatkowo osoba niezmiernie ciepła i potrafiąca dobrze doradzić, a to jest w tym zawodzie najważniejsze według mnie.

Salonik Fryzjerski "Anita"
ul. Chałubińskiego 7 F
Gdańsk - Chełm
Tel: (58)3220194
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Fryzjer na chełmie!

A NA CHEŁMIE SĄ OWCE TERRORYSTKI Z MACZUGAMI !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

Czesc dziewczyny a byla ktoras z Was na ryneczku ? u mlodej wlascicielki ( chyba Pani Kasia) ,potrzebuje nr telefonu gdzies zgubilam,bylam u niej parokrotnie wg mnie jest dobra i na prawde niedroga a uzywa dobrych kosmetykow i nie zaluje ich .Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Fryzjer na chełmie!

To p.Karolina bardzo rzetelna młoda uzdolniona osoba.A ceny naprawdę przyciągające.Nie raz tam wrócę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!

Zgadzam się w 100% z ~Sylwia 35
Do p.Karoliny na Ryneczku wracam za każdym razem kiedy przyjeżdżam do PL (czyli przynajmniej dwa razy w roku).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Fryzjer na chełmie!

OMIJAĆ szeroko, obsługa taka sobie,wiecznie zamknięte, co idę ciągle przerwa!!!!!!!!!! Nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Fryzjer na chełmie!

Obsługa nie taka zła ale z tym ze ciągle zamknięte bo przerwa to 100 procentowa racja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!

Czesc fałszywy przyjacielu!!! pitol się razem ze swoją z***ana opinia!!! Jedyna ciągła przerwa to jest przez czytanie takich zje**nych komentarzy !!! Pozdrawiam serdecznym spitalaj!!! Klijent 12
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Fryzjer na chełmie!

Nigdy nikomu nie dopasuje się, a ja z tego co wiem jest tam miła obsługa!!!!! Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!e

OMIJAĆ szeroko, obsługa taka sobie,wiecznie zamknięte, co idę ciągle przerwa!!!!!!!!!! Nie polecam, salon mieści się na ryneczku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!e

Każdy ma prawo do przerwy prawda?A gdyby miała stałe zamkniete to raczej salonik by nie funkcjonował. Zwolennikow na szczęście jest więcej niż przeciwników z tego co mi osobiście wiadomo.A każdy ma prawo wybory, ja swojego nie mam zamiaru zmieniać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!e

Całkowicie popieram wypowiedz ~Sylwia 35! Każdy ma prawo do przerwy w rzeczy samej!
Jestem i zawsze byłam MEGA zadowolona z usług oraz obsługi i swojej opinii nie zmienię.
A co do negatywnych i fałszywych opinii/komentarzy, są to wypowiedzi ludzi smutnych, nieszczęśliwych i zawistnych którzy czerpią satysfakcję poprzez 'wysysanie' pozytywnej energii z innych!
Na szczęście osób które emanują pozytywną energią jest więcej!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!e

A ja żaden salon nie polecam A wy ludzie macie problem otwarte zamkniete
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!e

Co wy ludziska uwzieliscie się na te dziewczyny, moim. zdaniem to ZAZDROŚĆ ZAZDROŚĆ i tylko Zazdrość, zajmijcie się sobą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!e

Ja kilka razy byłam i nie mogę nic złego napisać jestem zadowolona z usług fakt faktem kilka razy jak podeszłam to salon przed czasem był zamkniety ale po co robić szum koło tego każdy chodzi tam gdzie chce
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!e

Hej dziewczyny !! Ja osobiście lubie chodzić nad pocztę , kilka razy jak byłam słyszałam rozmowę jak narzekały na salon na naszym ryneczku, i tez nie polecam w budynku na ul. Chałbińskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Fryzjer na chełmie!e

A ja jestem zadowolona z usług Pani Karoliny zawsze wie co doradzić w kwestii koloryzacji jak i strzyżenia ma głowę zawsze pełna pomysłów. Używa kosmetyków naprawdę wysokiej jakości i prawda, że ich nigdy nie żałuję. I też muszę przyznać, że Pani Ania też jest świetna fryzjerka bardzo ładnie strzyze panów jak i panie jako klientka spędzając czas tam przynajmniej raz na 2 miesiące przez ponad 2godz to widzę ich pracę i dziewczyn są naprawdę mile.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja nie polecam ani fryzjera na ryneczku ani nad pocztą w sumie na Chełmie nie ma dobrego fryzjera!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!e

Nad poczta jest jedną wielka parodia Hahahaha... Nie polecam połowy Chełmu. Wszyscy wiedzą gdzie chodzić to normalnej pani fryzjerki :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!e

(W budynku z niebieskim dachem w piętrowych pawilonach)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!e

W budynku z niebieskim dachem nie polecam*
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!e

Polecam salon "Na Ryneczku" ;)
Miła obsługa, dokładnie wykonanie pracy i dbanie o kazdego z osobna klienta ;)
Na pewno nie raz sie tam pojawie :*
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!

Tak to jest pani Karolina nr. Telefonu. 730272359 ale jest też pani Ania obie są super chodzę prawie od początku jak pani Karolina objęła ten salon
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam u pani Ani, pani w ciemnych włosach. szczerze odradzam. Widac ze słabo zna się na scinaniu. Doradzic tez nic nie potrafiła. Bylam raz i wiecej juz tam nie pojde.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!

Belleza p. Natalia ( nie Polka :) ) ale bardzo ładnie obcieła moje włosy były do ramion teraz sa krótsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Fryzjer na chełmie!

Potwierdzam, Pani Nataliia mówi ładnia po polsku,obcięła moje włosy w sposób profesjonalny,pracuje nad fryzurą i doradza. Korzystałam z usług kilku renomowanych fryzjerów ale naprawdę trafiłam do niej bazując na opiniach i bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!

Pani Natalia nie pracuje już na Chełmie , szukać na Morenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!

widzę że konkurencja działa albo były pracodawca! nie ładnie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer na chełmie!

Ja polecam w Gdańsku głównym salon Adell :) Z dziećmi też sobie świetnie radzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

Ja chodzę do Pani Alinki na Zamiejskiej. Salon fryzjerski Matrix. Potrafi dobrze doradzić i dobrać odpowiedni kolor. Ostatnio zaczęła używać do farb jakieś nowości po której włosy wyglądają przepięknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer na chełmie!

Masakra a nie fryzjerzy na zamiejskiej....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie - popieram przedmówczynię. Byłam w Matrixie 2 miesiące temu (maj 2017) u Pani Moniki. Z równych włosów długości do łopatek i prośbie o delikatne ścieniowanie tak mnie ostrzygła, że nożyczkami do papieru sama na ślepo bym się pewnie lepiej obcięła. Skończyło się na wizycie w innym salonie fryzjerskim poleconym przez moją koleżankę i po poprawce ale i tak teraz cały czas chodzę w związanych. Teraz muszę znowu przynajmniej z rok poczekać aż najkrótsza warstwa odrośnie.

Przykro jest mi tym bardziej, bo byłam u tej Pani jakieś 4-5 lat temu i włosami o porównywalnej długości poradziła sobie super. Nie wiem co się stało, że tak mnie oszpeciła. Dodam jeszcze, że po poprzedniej wizycie u tej Pani prawie dwa lata temu fryzjerów omijałam szerokim łukiem a włosy obcinał mi mi mój facet na prosto maszynką. Wtedy paskudną fryzurę złożyłam na karb tego, że włosy miałam dużo krótsze i pewnie nic innego nie dałoby się z nich wykombinować ale widzę, że się BARDZO pomyliłam. Także MATRIX na Zamiejskiej ODRADZAM - zwłaszcza Panią Monikę - dwa podejścia i dwie ogromne skuchy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fryzjerów na Chełmie odpuściłam sobie dawno... Znalazłam salon w Różynach który poleciła mi koleżanka z pracy, która jeździ tam z małym synkiem do pani Beatki bo mają fotel fryzjerski stylizowany na Audi R8 ;) Kuba jest zachwycony. Zajrzyj na stronę i zobacz sama http://www.fryzjermm.com . Moimi długimi włosami również zajmuje się pani Beata. Ceny więcej niż przystępne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Niezla reklama.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja od lat ścinam się w w salonie przy ulicy Dragana 18, fryzjerka ma na imię Agnieszka. Jeszcze nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona. Wysiadasz na przystanku Chałubińskiego, przechodzisz na stronę z takim szeregowcem ze sklepami, zaraz za Żabką skręcasz w prawo i do końca. Salon nazywa się Diadem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie nie polecam salonu na ryneczku. Istne partactwo i brak profesjonalizmu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem klientka tego salonu i nie mogę złego słowa powiedzieć zawsze jestem zadowolona z koloryzacji cięcia jakości produktów. Dziewczyny są mile i profesjonalne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

A jeśli chodzi o start w tym biznesie, to jakie rozwiązania polecacie? Zerknijcie na to - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Ile kosztował was ten start i na co zwracaliście uwagę? Czy na to wszystko mieliście jakiś konkretny plan? Jak podchodziliście do startu i ile dawaliście sobie czasu na rozkręcenie biznesu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fryzjer na chełmie!

Tylko do Marty koło Bazylii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko nie Marta! kompletnie nie potrafi dopasować strzyżenia do rodzaju włosów - robota bardzo na odwal. Tak samo fryzjerka przy samym przystanku Cieszyńskiego (nie pamiętam imienia), podciąć podetnie, ale w ogóle nie pomysli jak to się będzie potem układać... jak dla mnie jedynie p. Edyta na starym chełmie była jak na razie dobrym wyborem, ale co rusz idę do kogoś nowego bo zawsze mam nadzieję, że może dobrych fryzjerów jest więcej. Niestety, zwykle kończy się na jednorazowych wizytach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie polecam salonu na Biegańskiego. Żenujące podejście do klienta, pomijając fakt, że nie rozmawia się o klientach przy innych obecnych klientach w salonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer na chełmie!

Pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...