Fryzjerka dla osoby po trepanacji czaszki

Hej,

Moze na pierwszy rzut oka to banalna sprawa, ale szukam fryzjerki dla kobiety po trepanacji czaszki. Zalezaloby mi, by taka fryzjerka mogla podjechac do domu, byla bardzo delikatna, na wszelki wypadek mogla uzyc kupionego przez nas zestawu do ciecia wlosow. Dodatkowo chodzi raczej o podstawowe strzyzenie, zadne trwale itd. nie wchodza w gre (chocby dlatego by nie moczyc na dlugo glowy, mama bardzo marznie podczas mycia glowy i trzeba ja od razu suszyc).

Czy znacie taka osobe, ktora ma doswiadczenie z takimi pacjentami (bo np. miejsca po szwach itd. nie wygladaja super i roznie moga byc odebrane)?

Chodzi o Gdynie, niedaleko centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej zwykła fryzjerka do tematu może nie podejść odpowiednio albo będzie się bała. Może spytasz w jakimś domu seniora w Gdyni czy Sopocie - oni mają zawsze jakąś współpracującą Panią, która od czasu do czasu podjeżdża do osób starszych (i chorych też) to mogłaby może i do Was przyjechać.
A na pierwszy rzut nie da rady samemu to zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest dobry pomysł. Choć gdyby ktoś znał bezpośrednio taką fryzjerkę, będę wdzięczny za kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ