Gdańsk - Warszawa. Którędy?

Niedługo czeka mnie wyjazd do Warszawy. Powrócić muszę w nocy, więc najwygodniejsza opcja z pociągiem odpadła i muszę wybrać się samochodem. Dawno się w tamte rejony nie zapuszczałem i nie jestem zorientowany, którędy najwygodniej jechać wyjeżdżając w niedzielnych godzinach porannych? 3 dychy za autostradę to nie problem, raczej chodzi o sam możliwie bezproblemowy, sprawny dojazd. Z góry dzięki za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autostradą dużo lepiej, bo.... szybciej, bezpieczniej, brak objazdów, robót na drogach, wieśniaków po piwku i debili wyprzedzających na trzeciego, trudniej też o mandat..... jedynie koszt większy bo opłata za autostradę , droga trochę dłuższa i gdy "dostosowujesz prędkość do warunków jazdy" to na autostradzie samochód pali więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A1 + A2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten artykuł zawiera informacje o tym, jak i kiedy poprawić sytuację w Warszawie autobusem czy pocigiem- http://podroznikowo.pl/52-jak-dojecha-do-warszawy-autobusem-czy-poci-giem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko A1+A2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo lot Rębiechowo-Okęcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba w ciągu 9 miesięcy zdążył nie tylko pojechać ale i wrócić....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy nie wiadomo z tymi naszymi drogami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...