Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

....Gdzie?
Dziewczyny, byłam w kilku (w ub.rocznym sezonie zimowym) ale albo lampy słabe albo....sama nie wiem juz co...opalenizny nie widać...
Nie chce wywalac pieniędzy na bubel jakiś....

Czy ktoś może polecić mi dobre solarium, łóżko ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

zależy w jakiej dzielnicy byś chciała...
poza tym solarium nie jest zbyt zdrowe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

wiem..wiem wiem.
Jestem dorosła, zdaję sobie sprawę z konsekwencji.
Nie jestem typową "solarą", zależy mi na tym, żeby iść parę razy i aby opalanie było rzeczywiście skutecznie ...a nie chodzić codziennie, naświetlać się do bólu i wtedy jeszcze bardziej ryzykować.

Co do dzielnicy...
Redłowo
Orłowo
Mały Kack
Śródmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

w Śródmieściu kiedyś (kilka lat temu) byłam na solarium przy ul. Zygmunta Augusta (po schodach) i było to dobre solarium - nie wiem jak jest teraz, ale może warto tam zajrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

...wydaje mi się, że tamto solarium juz nie istnieje. Pamiętam, tez kiedys tam byłam, ale trafiłam chyba na kiepskie łóżko.
Chodziłam dość często do Silver na starowiejskiej, ale albo się "zepsuło" albo moja skóra inaczej reaguje.
Havana tez raczej najlepsza nie jest.
Nie jestem wielka fanką "solarki" ale lubię mieć zarumienioną skórę w okresie jesienno-zimowym. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

Przypomniałam sobie, że byłam kiedyś na bardzo mocnym solarium w centrum przy ulicy Żwirki i Wigury - tuż przy skrzyżowaniu ze Świętojańską na przeciwko Empiku. Obok jest chyba sklep z mydłami i filiżankami itp. Ale to też było kilka lat temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

zdecydowanie silver na placu gornosląskim, tylko tam... sprawdzilamjuz kilka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

W Kosakowie jest bardzo dobre solarium, maja różne moce i jedno z dodatkowymi bràzujàcymi na twarz. A może masz za mało pigmentu w skórze i nie ma co się odbarwić? Jak nie widać efektu w tradycyjnym, to może spróbuj opalania natryskowego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

Dokładnie, tylko sprawdź jakimi płynami robią.Ja chodzę na technotan, bardzo ładnie opala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdynia - dobre solarium z lampami brązującymi

Najlepsze solarium z lampami brązującymi to Malibu na ul.Morskiej 164 na grabowku nie mylić z Miami w centrum .Chodzę od roku. Rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Solarium Hawana nie ma sobie równych ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Trwały dobry męski zapach (9 odpowiedzi)

Potrzebuję zapachu z mocną projekcią na lato/ wiosne? Mocnego, ale żeby nie zatykał...