Gdzie kupię sprzęt na raty

Ale takie realne raty 0%.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie kupię sprzęt na raty

W dwóch mieijscach. Na allegro oraz w rtv Euro agd. Sam kupowałem jednak w Euro bo wolałem sobie kupic sprzęt juz po tym jak go obejrzę ( kupowałem telefon i chciałem zobaczyć jak mi leży w ręce a nie chciałem się bawić potem w odsyłanie sprzętu jeśli by mi nie odpowiadał). W sklepie nie wymagaja dokupienia ubezpieczenia oraz dodatkowych akcesoriów. Oczywiście jeśli nic się nie zmieniło od ostatnich 4 miesięcy kiedy to kupowałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie kupię sprzęt na raty

W sklepie, o którym tutaj wspomina osoba powyżej. Możesz jednak nie dostać rat z racji tego,że wymagane są do tego zarobki. Może się również okazać,ze w innym sklepie mają o wiele lepszą ofertę na dany sprzęt. Oraz że jego wyższa cena w powyższym warunkowana jest tym,że sklep daje możliwość rat...

Przeczytaj sobie ten artykuł:
http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/pozabankowe-pozyczki-ratalne-czy-warto,2406427,4141

Jest tutaj opisane kiedy warto jest postarać się o pozabankowe pożyczki ratalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie sklepy wymagają zaświadczenia o dochodach, ale przecież firmy pożyczkowe również
https://loando.pl/wpis/dlaczego-firmy-wymagaja-zaswiadczenia-o-zarobkach więc uzyskanie takiej pożyczki na raty nie jest takie proste. Instytucje pozabankowe również muszą mieć pewność, że pożyczone pieniądze do nich wrócą, aczkolwiek klient może liczyć na ograniczoną ilość formalności. To co przemawia na korzyść tych pożyczek to szybkość, w jaki sposób można je uzyskać. Bez kolejek w punkcie obsługi, bez czekania, tylko za pomocą komputera z dostępem do sieci. A jeżeli nie rozumie się jakiś zagadnień to zawsze można zadzwonić na infolinię i wyjaśnić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

Oprogramowanie do rejesteracji pacjentów w przychodni (13 odpowiedzi)

Szukam oprogramowania do prywatnego punktu medycznego, z przeznaczeniem do zarządzania...

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...