Gdzie na badania krwi? jakie laboratorium?

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Chcę zrobić badania krwi pod kątem żółtaczki - profilaktycznie, są mi potrzebne do pracy dla własnej świadomości. Jakie laboratorium w Gdyni wybrać, żeby wyniki były miarodajne i nikt nie namieszał mi w nich:)
Proszę o polecenie jakiegoś dobrego laboratorium, z miłą i kompetentną obsługą, zwracam ogromną uwagę na higienę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na badania krwi? jakie laboratorium?

Invicta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na badania krwi? jakie laboratorium?

Dokladnie invicta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie każde prywatne laboratorium, z którego korzystałam, oferuje wysokie standardy higieny. Nie mają wyboru, konkurencja na tym rynku jest zbyt duża. Polecam laboratoria Bruss albo Diagnostyka, Synevo jest dość drogie. Jeżeli nie chcesz, aby materiał się zawieruszył czy zanieczyścił, główne laboratorium Diagnostyki mieści się na ul. Wendy w Gdyni, więc materiał nie będzie nigdzie transportowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzę do Brussa chodziłam do Synevo i do Diagnostyki. Dla mnie sprawa przedstawia się tak-najpierw Bruss, Synevo a na końcu Diagnostyka. Lekarka do której chodzę też woli Brussa (pytałam).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Synevo faktycznie najdroższe ale odnoszę wrażenie, że najbardziej higieniczne i nowoczesne. Przynajmniej jak chodziłam kilka lat wstecz, to takie było. Za to Diagnostyka się ostatnio popsuła. Fajna była tak siedem lat temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam tzn czytałam opinie, że Bruss niestety to lipa, bo wyniki badań krwi czy moczu sa u nich bardzo niemiarodajne.
Koniec końców wykonałam wszystkie badania na wirusy w Diagnostyce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam w ciąży badania tsh (leczę sie na niedoczynnosc tarczycy) i w brusie wynik 3,8 -w szoku poleciałam na drugi dzień do synevo i wyniki 1,3 -i tak pare razy miałam okazje konfrontować wyniki brussa i synevo oraz invicty jednocześnie i invicta i synevo miały zbliżone wyniki a Bruss jak kula w płot -więcej tam nie robię wyników
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam.
Nie chodzi tylko o obsługę bo pielęgniarki są wszędzie super, lecz o pracowników laboratorium.
W Bruss mam wrażenie, ze analizy są robione niedokładnie, nawet moja pediatra odradziła badanie m.in kalu Bruss i poleciła inne laboratorium z Gdyni, mówiąc ze jak długo pracuje to nigdy dzieci z Bruss nie miały pasożyta.
Ponadto wyrzucono moja próbkę krwi i zapomniano zrobić jeszcze jednego badania wiec dostałam wynik niejednoznaczny do powtórzenia...
Także ja im nie ufam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok temu robiłem badania w Medicover przez pakiet świadomy mężczyzna
https://www.medistore.com.pl/swiadomy-mezczyzna
koszt w niecałe 750 zl obejmuje wszystkie najważniejsze badania(cukrzyca ,usg, ekg,krew ,mącz oraz konsltacje lekarską
określeniu ryzyka zawału serca i choroby wieńcowej (choroba niedokrwienna serca)
Koszt badań jest dużo niższy niż pojedynczych badań ,następnego dnia już miałem wszystkie wyniki badań ,rekomenduję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...