Gdzie na majówkę z dziećmi w Trójmieście?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Pytanie tak jak wyżej. Macie jakiś ciekawy pomysł na wypad z dzieckiem? Mogą być też okolice Trójmiasta. Słyszałam o zoo w Tuchlinie na Kaszubach,że jest sporo atrakcji i teren cały zadaszony, więc w razie niepogody można i tak pozwiedzać. Jak ktoś był to proszę podzielić się wrażeniami i jakieś inne pomysły też mile widziane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może fokarium na helu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w razie masakrycznej niepogody centrum nauki experyment:) potem można zaliczyć akwarium gdyńskie, w razie pogody fokarium, ocean park, zoo, skansen wdzydzki i przy okazji piknik nad jeziorkiem...dinopark jest gdzies tez pod trójmiastem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie Skansen, Szymbark byliśmy akurat w niedziele w Szymbarku pogoda nie dopisała bo śnieg z deszczem padał ale syn( 6 lat).bardzo był zainteresowany. My tak trochę lubimy długie leśne spacery i akurat pogoda nie znaczenia, a jak by na majówke było by cieplej to już wogole super tak po lesie pospacerować .W tym roku jedziemy do Warszawy i tam będziemy zwiedzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na majówkę z dziećmi w Trójmieście?

Papugarnia Gdańsk, aquapark Reda, Park Powrotu do Przeszłosci Rumia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...