Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Planujemy z mezem wybrac sie na weekend za miasto, aby odpoczac, odetchnac. Mamy 4-miesieczna coreczke i szukamy miejsca spokojnego, gdzie mozna pospacerowac, odpoczac. Czy znacie jakies hotele, pensjonaty przyjazne takim malym dzieciom? Fajnie, gdyby dysponowaly np. basenem. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Venus Hotel - Łapino - blisko Trójmiasta , posiada basen , jezioro obok hotelu można pospacerować ... oczywiście wiosną /latem super ale zimą tez całkiem ok
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Ja polecam to miejsce:

http://www.kozigrod.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Również polecam Venus. Basen jest bardzo fajny z miejscem dla maluszków, a okolica super i teraz nawet lepiej, spokojniej, bo latem sporo ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

my byliśmy z mężem w zeszłym roku w marcu w hotelu anders (niecałe 2 h samochodem, więc szybko minęło). akurat wtedy było pełno śniegu, ale okolica piękna - nad jeziorkiem - cudo nawet na zimowy spacer!

jest basen, jaccuzi, o ile dobrze pamiętam 3 sauny, pyszne jedzenie.

Standard w pokojach też nam odpowiadał - czysto i schludnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

http://www.ulanspa.pl/
bylismy tam z mezem. polecam.
cisza, spokój. na miejscu jest mały, kryty basen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Dzieki za propozycje. Slyszalam o kozim grodzie wczesniej. Moze ktos jeszcze podzieli sie pomyslem na rodzinny pobyt? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Rumia - Hotel Faltom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

My byliśmy 2 tygodnie temu w primaverze w jastrzebiej gorze i było super. Raj dla dzieci, wszystko pod nich robione. Kumpela była w hotelu Lidia w Darłowie 2 razy w styczniu tego roku i było mega zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Ja polecam Przemyśl, sympatyczne miasto, pełne uroku i fajnych knajpek.
Nocleg w hotelu Marko - jest całodobowa kuchnia dla gości, a to spore udogodnienie, jak ma się małe dziecko.
Polecam, bo można odpocząć, nie jest aż tak wielu turystów tam i ogólnie miasto ma fajny klimacik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Ja polecam i Primaverę i Lidia Spa w Darłówku. Oba hotele super i często w nich bywamy. Polecam w ciemno.
Co do Koziego Grodu to mieliśmy tam wesele . Piękne miejsce ale zdecydowanie fajniej jeśli jest łądna pogoda.W taką jak teraz trochę nudno i chyba bym z małym dzieckiem nie pojechała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Bardzo fajne miejsca na zwieszanie i wypoczynek są w Kazimierzu Dolnym. Jest tam świetna atmosfera. My byliśmy w zeszłym roku, jak cieplutko było i dobrze wspominamy. Nocowaliśmy nie w samym Kazimierzu, tylko troszkę dalej, bo w Poniatowej, w hotelu Słowik. naprawdę fajna miejscówka. Rowerki wodne, stadnina koni, nas stawem Poniatowskim. Bylo po prostu świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na rodzinny weekend za miasto?

Uwielbiam Kazimierz Dolny i też gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem najlepsze miejsce na wypoczynek weekendowy to Folwark Walencja. Nie ma co ukrywać, że jest to stylowy ośrodek z ekskluzywnymi apartamentami, do tego w Kazimierzu Dolnym, który już sam w sobie ma sporo do zaoferowania, ceny są różne, ale naprawdę warto! Ja osobiście polecam, byłam i chętnie wybiorę się tam ponownie,jak tylko wreszcie uda mi się dostać urlop w pracy ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?