Gdzie oddać ciuszki?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Czy wiecie może gdzie w Gdańsku można oddać ciuszki dla dzieci? Byłam w Domi Samotnej Matki w Matemblewie, ale nie przyjmują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tiaaa, nie przyjmują używanych...nowe - chętnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może dla dzieci z Kaszub, z terenów, gdzie były nawałnice?
Na FB jest grupa i tam można się skontaktować z ludźmi, którzy te rzeczy odbiorą i zawiozą gdzie trzeba:

Należy wyszukać: Pomoc mieszkańcom Kaszub i Borów Tucholskich po huraganie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie oddać ciuszki?

Nikt nie chce starych ciuchów. Nowe ubranka po 10 zł lub mniej są na wyprzedażach w h&m, c&A. Nie mówiąc o pepco. Takie są czasy. Można wrzucić do ,,zolciaka" -pojemnika pck.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonimie, a może autorka ma używane ciuchy ale markowe i w dobrym stanie? Czasem taka odzież jest o wiele lepszej jakości niż ciuchy z Pepco...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby były takie markowe - by je sprzedała na olx i jeszcze na tym zarobila :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórym nie chce się bawić w sprzedawanie. A poza tym ciuchy po maluszkach są często w idealnym stanie. Nie zawsze, bo jakaś marchewka czy jabłuszko nie trafi do buzi tylko na bodziaka, ale zakładając, że ciuszki były noszone tylko kilka razy, nawet po więcej niż jednym dziecku to i tak mogą być całkiem dobre. Jak ktoś jest w ciężkiej sytuacji to weźmie, zamiast kupić nowe nawet za kilka zł. Bo z kompletu ciuszków już zrobi się kilka stówwk, które czasem muszą wystarczyć na cały miesiąc.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do Mopsów można oddać, oddadzą rodzinom, które wymagają wsparcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My nasze (synka) oddaliśmy potrzebujacym po ostatnich wichurach. Kontaktowalisy się z biurem pani poseł Pomaskiej bo widziałam ,ze ona tam jeździła. Okazało się. Ze znaleźli gminę w której potrzeba i odebrano od nas z domu ubranka. Pojechały do innych dzieci wraz z innymi darami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...