Gdzie znajdę dobrego fryzjera ???

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Niedługo wesele w rodzinie. Potrzebuję namiary na jakiegoś dobrego fryzjera ,który przede wszystkim dobrze robi koloryzaje (baleyage) . Chodzi o Gdańsk. No i żeby ceny nie były z kosmosu...Z góry dziękuję !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawdź koniecznie na https://lavito.pl/ Mają sporo salonów i częste promocje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka dzielnica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze byc caly Gdansk byleby fryzjer byl dobry i przystepny cenowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Studio 82 na myśliwskiej. Wpisz na facebooku :) Bardzo dobrze koloryzują i robią bardzo ładne,ciekawe upięcia, dopasowane do klientki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić p. Anię z salonu Hair & Beauty w Tuchomiu. Wprawdzie to poza Gdańskiem, ale cena bardzo korzystna. Byłam u kilku "mistrzów" fryzjerstwa, którzy mi spaskudzili włosy, wyglądałam jakbym sama sobie nieudolnie rozjaśniła. Dopiero p. Ania pięknie ochłodziła mi odcień i zrobiła balejaż taki jak chciałam. Moje zdjęcie metamorfozy pozwoliłam umieścić na fanpage'u ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam Wydzial Fryzjerski na Wrzeszczu :) bardzo sympatyczna fryzjerka, na fb mnóstwo świetnych koloryzacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...