Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Temat dostępny też na forum: Gdynia
Gdzie solidnie zrobia geometrie kół w Gdyni??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

TOS, Gdynia Hutnicza. Obok stacji Neste, naprzeciwko Makro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

TOS... po wymianie zawieszenia miły pan diagnosta stwierdził, że w zawieszeniu są luzy i odmówił ustawienia zbieżności oraz skasował 20 zł. Twierdzenia diagnosty okazały się totalną bzdurą. Dlatego TOS nie polecam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Zeby ustawić DOBRZE geometrie czy chocby głupią zbieżność trzeba sprawdzić kilka rzeczy w tym fundamentalny jest brak luzow, inne to: cisnienie w oponach, dciązenie auta i/lub odpowiedni poziom paliwa w zbiorniku. Nikt też nie poprawi Ci od ręki geometrii po spotkaniu z krawężnikiem, poniewaz najpierw trzeba cały układ rozruszac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Chyba cię pogięło, najgorsza stacja diagnostyczna jaką można sobie wyobrazić jak ci zrobią z nieśność to nie poznasz swojego auta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Kawałek za Gdynia (droga na Rewe) warsztat kreno.
Ustawiałęm tam m.in. e46 i passat CC. Nie wiem jak z cenami (trzeba by zadzwonic) ale wyjechalem prosto, z wydrukiem wszystkich ustawien. Troche to trwało ale efekt jest taki jaki powinien byc. Wszytkie katy sprawdzili w cenie. Ponoc ustawiaja tez jakies rajdówki z tego co mówil mechanik. Tego nie wiem. Ja jestem zadowolony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

TOS

Troche stary i wadliwy sprzęt ale znaja sie na rzeczy.

W Gdansku mnie odesłali z kwitkiem bo nie mogli odkrecic srub a w TOSie wzieli przedłużacz i sie dało :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Mi po zbieznosci i tak sciaga, to samo w aucie brata. Oboje nie jestesmy zadowoleni z ustawien w TOS-ie. Cena 80zl od sztuki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Kreno- polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Pierwoszyno KRENO jedź tam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

A ile płaciliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

W TOSie na hutniczej robiłem zbierzność raz. Po wymianie końcówki drążka pojechałem właśnie do nich. Pan który to robił był leniwy i nie chciało mu się ustawić zbierzności po dwóch stronach. Tak więc zajął się tylko jedną stroną. Co prawda koła były zbierzne, ale kierownica nie była już wycentrowana. Nie polecam. Teraz sanochód serwisuje w Wejherowie w Brokat i jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Też polecam KRENO, mają niezły sprzęt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

KRENO ? wysztko trwa godzinami, do tego bylem swiadkiem rozmowy (miedzy mechanikami) - "zaloz mu stare kable i tak nie skuma" :) mi z samochodu zginal podnosnik w trakcie wizyty :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Ja tam nie wirze takim jak ty, to gdzie miałeś oczy jak ci auto robili bo bez problemu mozna u nich patrzeć i pytać co robią i stać przy nich. A jak ma być dobrze to i potrwa. Konkurencja i tyle albo kolejny maruda forumowy ja tam POLECAM. Panie benek nie lubię po prostu takich typów co mu się nic nie podoba. A jako stały klient (nie związany w inny sposób z kreno) znam chłopaków i pewno nie tę rozmowę co trzeba pan podsłuchał lub dodał od siebie ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

ciekawy jaki podnośnik, mają kilka przecież hehe,
cena jest rewelacyjna 35 zł za zbieżność, do tego na dobrym sprzęcie i jak ktoś już napisał, masz pytanie lub chcesz popatrzeć pewnie, ale wiadomo to warsztat i trzeba uważać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

w sopocie w malym garazu na kopernika Facet wie co robi dlatego najnowsze modele mercedesa (widzialem na wlasne oczy) nie jest zadkoscia Moje auto to bmw znalazlem sie tam z polecenia przez fachowca od bmw
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

słyszalłem o sopocie, ale ponoc nie ma lepszej geometrii niz 3d aktualnie, a jak pamietam facet na choragiewki ustawia,
a cena 35 zł niezła, cgyba po zimie sie skusze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

geometria czy zbieżność?
majchrzak Sopot - zdarza mu się dać ciała ale i tak należy do czołówki w branży w tym województwie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

pojechałem i zrobiłem geometrie w Kreno za 60 dych i elegancko jest, dziękówa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Byłem ponownie (ale innym aue) i chłopaki trzymają formę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

poczytałem, skorzystałem i dzięki za namiar, ogólnie fajnie, doradzili co robić z autkiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Przez wasze porady pojechałem do KRENO (opinie sam właściciel chyba tu pisze) i takiej fuszerki dawno nie widziałem. Chwalą się jakimś niemieckim systemem. Może na kobiecie to zrobi wrażenie. Dwie godziny ustawiania jednego koła. Drugiego już się nie chciało, bo wartości były na żółtym polu, więc jest OK. Na tapicerce boczku drzwi odciśnięte trzy paluchy zużytego czarnego smaru. Samochód wyjeżdża z kierownicą przekręconą z lewej na prawą stronę, a na poprawki nagle wszyscy znikają z szefem włącznie.
Najzwyczajniej pojechałem do ASO. Zapłaciłem 30% więcej i uporali się z geometrią w godzinę za pierwszym razem. Po odbiór pieniędzy z KRENO za niewykonaną usługę nie chce mi się tracić paliwa i czasu. Już i tak dużo zrobiłem, żeby to forum odnaleźć i napisać co się wydarzyło.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Przecież widać, że te wszystkie opinie to z jednego palca lecą. Firma się ledwo otworzyła i nagle pół miasta pojechało tam na zbieżność.

Z resztą nie tylko tutaj się tak mocno reklamują - też myślałem, żeby dać im szanse, ale w pewnym momencie zorientowałem się co się dzieje.

Też pojechałem do ASO, co prawda 200% drożej, ale wszystko gra i jeszcze się kawki napiłem. :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Polecam polecam taki spokojny warsztat skoro wystawiles opinie to dobrze a kierownica jet do skrecania heh. Spoko ziomki zawsze idzie sie dogadac jak czlowiek normalny. Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakis czas temu można było tam jechac w ciemno, teraz wrogowi nie polecam.
Szkoda ze nie pojechałes po zwrot kasy, bo opowiesci o profesjonalizmie, koncza sie tam przy nawet oczywistej reklamacji...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Geometria kół Gdynia- Gdzie ???

Jeśli chodzi o ustawienie geometrii kół to polecam najpierw poczytać sobie ten artykuł a następnie wybrać się do dobrego warsztatu. Przyznam, że u siebie nie mam zbieżności - jazda to tragedia a szczególnie ruszanie na mokrym. http://www.easycomm.com.pl/na-co-wplywa-geometria-kol/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...