Ginekolog Gdańsk

Kobietki polećcie mi jakiegoś dobrego ginekologa, czekam na wasze opinie i namiary. Niedawno przeprowadziłam się do Gdańska i nie znam tutejszych lekarzy proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Adam Stencel jak dla mnie rewelacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Sylwia Glukowska przyjmuje na jaskolczej spoko babk czula mi krzywdy nie zrobila he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ginekolog Gdańsk

Zdecydowanie odradzam Gulkowską!!! Chyba że w swissmedzie za pieniądze mooooże inaczej traktuje pacjentki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Polecam dr Salwach, przyjmuje w przychodni K na Jasieniu. Świetny lekarz, 100% profesjonalista. Bez skrępowania się u Niego czuję, choć z bólem serca "oddałam" moją Panią ginekolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Też polecam dr Salwacha. Jest świetny i przyjmuje też w przychodni na ul. Kartuskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Adam Stencel - polecam również, pełen profesjonalizm, prowdził dwie moje ciąże :-)
Dr Salwach - beznadzieja...... jestem w szoku czytając w/w opinie bo poraz pirwszy słysze cokolwiek pozytywnego o tym lekarzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Oj Gulkowską to ja odradzam...
Leczy "na oko" bez skierowania na żadne badania :/ przy czym jest mało delikatna.... :/

Ja również szukam dobrego ginekologa najlepiej na książeczke
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Mhm, a czemu tak negatywnie Go oceniasz, tj. dr Salwacha? Pytam z ciekawości, bo jak na razie chodzę do niego i jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Adam Stencel? O mój Boże nigdy w życiu. Trafiłam będac w ciązy na niego raz w szpitalu . Rzeźnik tak określiłabym go jednym słowem. Nieuprzejmy , naburmuszony nadęty , a do tego zero "delikatności" . Ja osobiście nie polecam - koleżanka tez na niego trafiła i powiedziła - nigdy więcej !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

u mnie p sylwia gulkowska nie zauwazyła podczas wizyty i badania USG ze moje dziecko nie zyło 1,5 tyg!! szok, nie polecam, oprócz tego była niemiła i niedelikatna podczas badania!!! jak najdalekj od niej!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Ja też chodze do dr. Salwacha i rowniez nic złego nie moge o Nim powiedzieć. Prowadził ciąże, zakładał wkładke, teraz chodze kontrolnie. Przyjmuje na książeczke na Kartuskiej, Jasieniu i Stogach. Wcześniej chodziłam do dr. Gulkowskiej (jak juz pisałam wyżej- odradzam)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Dr Salwach prowadził moje 2 ciąże ( w tym 1 zagrożona - dzięki jego kompetencjom skończyło się wszystko bardzo dobrze - synek zdrów jak ryba). Miły , spokojny ale konkretny . A do tego cierpliwy i to mnie w nim strasznie ujęło. Zakładał mi "Mirenę" i naprawdę był cierpliwy bo panikowałam jak głupia . POLECAM wszystkim niezdecydowanym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Ja zdecydowanie polecam lek. Marię Mincewicz-Naroloch
specjalista położnictwa i ginekologii. Przyjmuje w Nowym Porcie na Oliwskiej 62. Prywatna wizyta u niej kosztuje ok. 50zł (ja tyle płaciłam na początku tego roku, ile kosztuje teraz nie wiem), ale przyjmuje również na książeczkę. Świetna kobitka. Zna się na rzeczy, delikatna, sympatyczna, pomoże, doradzi. Jedynym minusem jest fakt, że w dniu umówionej wizyty trzeba długo czekać na swoją kolej, bo jest tłok na korytarzu i niestety trzeba spędzić tak sporo czasu, ale moim zdaniem warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk

ja chodziłam do Gniadka w Inviccie wg mnie suuuper lekarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk

A ta dr. Mincewicz w jakiej przychodni przyjmuje na książeczkę???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Ja odradzam dr Mincewicz-Narloch. Przyjmowała w Nowym Porcie w GCZ, teraz nie wiem gdzie ale w GCZ nie przedłużyli z nią kontraktu.
Niekompetentna starsza lekarka, za każdym razem jak u niej byłam namawiała mnie na ciążę. Badanie za szybkie, nawet nie pytała kiedy miałam cytologie i usg.
Typowa masówka w przychodni.
Ja polecam dr Błędzka z NCM, przyjmuje na Kołobrzeskiej i kilińskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk

Ja chodziłam do dr Narloch- gorszej lekarki chyba nie ma, jesli chodzi o dr Gniadka to prowadził moja druga ciaze, na poczatku wydaje sie miły ale zwykle czeka sie u niego od 1 do 4 godzin i ne warto bo nie odpowiada na wszystkie pytania i naciaga na prywatne wizyty a miedzy "normalnymi" pacjentkami przyjmuje znajome, teraz chodze do dr Stencela, rzeczowy, skrypulatny, na wszystkie pytania odpowie i przeszlam juz z 6 ginekologow i on jako pierwszy zrobiłmi badanie piersi, polecam go z czystym sumieniem-przyjmuje w In-Victa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

baardzo polecam dr Ratnicką-Klimaszewska. Przyjmuje prywatnie w Company House we wrzeszczu. Bardzo mi pomogła przy kilku nakładających się schorzeniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Ja również polecam Dr.Gulkowską.Prowadziła moja ciąże.W tamtym roku urodziłam.Wszystkie badania i usg były robione książkowo.Na początku zanim byłam w ciąży też niepodobalo mi się jej "delikatność" ale w ciąży zmieniłam zdanie.Przyjmuje w 3 przychodniach a do tego jak pojechałam do Kopernika do porodu przyjmowała mnie wlaśnie pani doktor(niestety nie było miejsc).Po porodzie na kontroli tez było wszystko ok.Polecam naprawde.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ginekolog Gdańsk

Polecam Panią Hannę Olszewską, Gabinet: Pro-femina we Wrzeszczu.
Jestem jej stała pacjętką. Miałam problemy i bardzo mi pomogła.
http://www.pro-femina.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Ja bardzo ale to bardzo polecam Dr.Narloch.....jest fantastyczna, miła, rzeczowa...i zawsze pyta o cytologie.....Chodzę do niej już od 2 lat i jestem bardzo zadowolona.....Przyjmuje prywatnie w MedCare na Waryńskiego....cena wizyty to 70 zł.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk

Nigdy, tylko nie ona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Marek Branicki, swietny profesjonalista. http://www.marekbranicki.ginweb.pl POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

ZDECYDOWANIE polecam, Pan dr Krzysztof Jagiełowicz

NZOP Przychodnia Mickiewicza Poradnia "K"

ul. Mickiewicza 28/30
Gdańsk 80-405, woj. pomorskie
tel. 058/3442951

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

to jest fantastyczny lekarz prowadzil moja ciaze i odbieral mi porod rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

dr. Jankowski przyjmuje we wrzeszczu na al.woj.polskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

ja tez zmienialam ostatnio ginekologa, troche poszperalam w necie i znalazlam Barbare Frankowska konopa, bylam na wizycie i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk

ja mogę polecić dr Macieja Szemryka. trafiłam do niego z polecenia i jestem bardzo zadowolona. ja chodzę do gabinetu przy ul. Piecewskiej na Morenie. Wiem, że przyjmuje tez w przychodni nan Chełmie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Dr.Krzysztof Jagiełowicz.Moim zdaniem bardzo dobry lekarz.Polecam.Przyjmuje w przychodzi w szpitalu na Zaspie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

A ja polecam dr Władysława Musiała, przyjmuje na ul.Pomorskiej na Przymorzu, przyjmuje prywatnie i na fundusz zdrowia. Chodzę do niego już 4 rok i jestem bardzo zadowolona. Podczas wizyty panuje miła i luźna atmosfera. Polecam kobitki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Polecam Panią dr nauk medycznych Agnieszkę Kowalewską-Włas. Pani Agnieszka ma gabinet na Al. Hallera (obok Opery Bałtyckiej". Wizyta odbywa się w sympatycznej atmosferze, super podejście do pacjentki. Ma prawdę interesuje się pacjentką i poważnie podchodzi do każdej sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ginekolog Gdańsk

Ja przetestowalam juz tylu ginekologow ze moglabym napisac o tym mala ksiazke.W koncu w 4 miesiacu ciazy i dlugich poszukiwaniach znalazlam tego jedynego- Dr.Slawomir Matkowski.
Szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk

pół roku temu urodziłam córke. miałam pewne komplikacje z donoszeniem z czystym sumieniem moge polecic pania doktor Abacjew, przemiła kobiete i znakomitego fachowca.jest lekarzem na klinicznej i przyjmuje prywatnie we rzeszczu na dmowskiego. napewno zostane jej pacjentką. bardzo polecam usg w jej wykonaniu. z terminem porodu trafiła już w 8 tyg ciąży. zawsze z wizyty u niej wychodziłam spokojna i rozluzniona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Polecam dr. Klimaszewskiego, prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem zachwycona :) kompetentny, rzetelny, wszystkie badania mam robione wtedy kiedy należy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania (a trochę ich jest) i jest bardzo dokładny :) Naprawdę polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

dokładnie tak:) ja również mogę polecić.konkretna i rzeczowa. na dodatek młoda i komunikatywna, a nie tak jak inni "rutyniarze".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Przychodnia na Niedźwiedniku polecam ginekolog Niedźwiedzka. Na prawdę w porządku babka : )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Też polecam dr Niedźwiedzką - przyjmuje na NFZ w Eter-medzie na Żabim Kruku w Gdańsku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Dr Kujawa na ul. Kowalskiej w Gdańsku Głównym. Godna polecenia. Podchodzi profesjonalnie do kobiety zarówno w ciąży jak i pod każdym innym aspektem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

ja jestem zdania, ze lepszymi ginekologami sa faceci - co prawda - mozna miec naturalne opory - co zrozumiale - ale mezczyzni w tym zakresie sa bardziej kompetentni,

sama chodzilam kiedys do kobiet, bo moj maz tak wolal, ale po kilku zlych diagnozach / badaniach zaczelam chodzic do lekarzy mezczyzn i jest poprawa - bez lania wody, same konkrety i jasne wnioski.

aktualnie chodze do Pana Sawickiego, adres taki:
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ginekolog Gdańsk

http://samborsawicki.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Ja również odradzam dr. sylwie gulkowską jak dla mnie nie powinna pracować w tym zawodzie. Ale szczerze polecam Dr. Beate Królikiewicz anioł nie lekarz :-) prowadziła moją ciąże jest naprawdę fachowa,staranna i dużo by jeszcze jej zalet wypisywać lekarz z powołania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

Można coś wiecej na temat dr.Królikiewicz??? Gdzie przyjmuje w Gdańsku, czy na NFZ ??? Młoda, starsza???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ginekolog Gdańsk

http://www.drpiatkowski.pl/ i nie testuj innych, ja juz mam te ,,testy" za sobą, dr Piątkowski to pełen profesjonalista i ma świetnie wyposażony gabinet. Przyjmuje w Gdyni, zresztą na stronie doczytasz :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Boję sie,ze przed problemy z potencją stracę żonę (84 odpowiedzi)

Czy to mozliwe ,ze w wieku 31 lat penis przestaje być posłuszny? Od około pól roku mam z tym...

Hemoron-stosował ktoś tą metodę na hemoroidy??? (123 odpowiedzi)

Hemoron-stosował ktoś tą metodę na hemoroidy??? Mam II stopień tego paskudztwa i zastanawiam się...