Gra ASG Magnum Area Strzelanie

Temat dostępny też na forum: Społeczność
Gra ASG Magnum Area Strzelanie
Witam.
Uwielbiasz się zabawić, chciałbyś/chciałabyś postrzelać, szalejesz na punkcie militarni? To ogłoszenie jest dla Ciebie.
Zbieram ludzi do gry ASG w starym szpitalu w Gdańsku. ASG to gra z wykorzystaniem replik broni palnej, rozgrywka jest w budynku starego szpitala i jest alternatywą dla paintballa. Najlepsza zabawa jest gdy jest od 10 do 20 osób.
Gra może toczyć się zwyczajnie lub według specjalnego scenariusza napisanego przez organizatorów. Chętnych zapraszam do kontaktu w celu umówienia i się dogadania szczegółów. Wiek najlepiej od 20 lat. Wszystkich szaleńców zapraszam do zabawy. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASG

Jakie są koszty uczestnictwa w takiej grze? jakiś przypuszczalny termin? mozna ogólną strukturę tej gry, tzn podział i zasady ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

re. ASG

Witam. Podaj maila lub prześlij wiadomość na mój z zapytaniem? Otrzymasz szczegóły. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to całkiem ciekawa opcja. Chciałem kiedyś zacząć strzelać z ASG, ale nie było gdzie i z kim. Może teraz jest ku temu dobra okazja. Mam na oku sklep ze sprzętem https://shotgun.com.pl/
Chyba czas się wyposażyć i zacząć w tym temacie działać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ? (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ?

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...