Hej! Szukam prawdziwej przyjaciółki :)

Cześć!

26-latek lubiący długie rozmowy, zdrowe jedzenie (niezdrowe też niestety ;p), atmosferę starych miast, festiwale muzyczne. Lubię się ruszać - spacery, rower, basen i nie tylko. Jestem żądny przygód, rutyna mnie zabija. Należę raczej do tych ciepłolubnych. :) Kocham ludzi i zwierzęta. Oczywiście najmocniej kocham kobiety! Za wrażliwość na piękno i czułość na krzywdę. Za uśmiech... za troskę. I ot, tak po prostu za to, że jesteście. :) Na ogół świetnie się odnajduję w babskim gronie. Myślę, że to zasługa wychowania w głównej mierze przez kobiety. Największą frajdę sprawiają mi chwile, w których czuję się potrzebny drugiej osobie. Jak każdy składam się też z wielu wad, z lenistwem na czele. :)

Mam dość nietypową osobowość. Tzn. jest we mnie jakby pierwiastek żeński. Od dziecka pragnę rozwijać moją kobiecą stronę. Niestety dotychczas nie poznałem osoby, której odważyłbym się zaufać, zwierzyć. Obawiam się upokorzenia i odrzucenia. Dojrzałem jednak do tego, żeby chociaż spróbować spełniać swoje marzenia. Poszukuję godnej zaufania przyjaciółki w każdym wieku, powierniczki sekretów. Kogoś kto wprowadzi mnie w kobiecy świat, doradzi, podpowie... To ważne, żeby mieć w życiu osobę, która okaże wsparcie, kiedy go potrzebujemy i którą sami możemy wesprzeć, kiedy tego potrzebuje. Cenię sobie uczciwość, lojalność, dyskrecję. Staram się zachowywać otwarty umysł i pozostawać osobą wyrozumiałą (wszak wszyscy mamy słabsze chwile) oraz czułą na krzywdę i cierpienie innych.

Czy jest tu jakaś zbłąkana dusza, z którą można by się zaprzyjaźnić? Dziękuję za uwagę i zachęcam do kontaktu. Jestem z trójmiasta, ale chętnie nawiążę znajomość z każdą przychylną mi osobą :)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej! Szukam prawdziwej przyjaciółki :)

hej :)

Napisz na iga.wu95@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej! Szukam prawdziwej przyjaciółki :)

Hej. Napisz mloniczka55@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej! Szukam prawdziwej przyjaciółki :)

Wśród transeksualitów poszukaj, niekoniecznie na polskich stronach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Hej! Szukam prawdziwej przyjaciółki :)

Hej, wszystkim czytającym ten wątek dziś - 8. marca - lub kiedykolwiek wcześniej lub później a pochodzącym z Wenus składam rytualne życzenia z okazji waszego święta i przekazuję wyrazy bezgranicznego uwielbienia. Zarazem chcę podkreślić w razie pojawienia się wątpliwości, że wątek ten jest zawsze aktualny! Wasze zdrówko! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Hej! Szukam prawdziwej przyjaciółki :)

W takim razie dziewczyny życzą wszystkiego najlepszego Twojej kobiecej stronie:)
Sukcesów w dalszych poszukiwaniach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, chciałbym wznowić temat. :) Mój e-mail befriend@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

Poznam geja (34 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...