Histeria totalnej władzy. PO znów przed PiS

Po dwóch latach sytuacja wróciła do normy. PO przed PiS. W ostatnim sondażu PO prowadzi 31:29.
Przez długie lata PO wygrywała, bo nie miała z kim przegrać. Historia zatoczyła koło.

Dzięki objawieniom fatimskim, Misiewiczom, Macierewiczom,, Berczyńskim, upokarzaniu oficerów, rozbijaniu limuzyn, wycinaniu drzew, San Escobarowi, bombom hiperbarycznym, ciąganiu Tuska po prokuraturach, witaniu z kwiatami na lotnisku, poparciu dla Erdogana Platforma nie robiąc zupełnie nic znów prowadzi w sondażach.

Partie opozycyjne zwykle musza się niezłe napracować na taki wynik. PO ma jednak komfort histerii totalnej władzy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

'Partie opozycyjne zwykle musza się niezłe napracować na taki wynik'.
Nie muszą. Wręcz przeciwnie - zwykle dochodzą do głosu głównie dlatego, że partie rządzące strzelają samobóje seriami. Ostatnie 27 lat w Polsce najlepszym tego dowodem; PiS wbrew pozorom nie ma monopolu na 'samozaoranie';)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

W czsie majówki, a dokładnie 3 maja wypije toast za naszą konstytucję. Drugim kielichem podziękuję za początek końca PiS. Nadchodzi koniec dla tych idiotow.
Szykujmy koalicję dla nowej siły politycznej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kantar to uczciwa firma. Ledwie tydzień temu WSieci zapłacio za 38 - 19 dla PiSu i było 38 - 19 dla PiSu. Teraz TVN zapłaciło za wygraną PO: mówisz-masz. Miał być sondaż przed długą majówką - jest sondaż przed długą majówką. W pośpiechu co prawda zapomnieli dopisać PSLu. Zobaczcie sami, tam PSLu nie ma wcale. Ale to przecież nieistotne. Idą wybory samorządowe, a tam PSL zdobywa 24%, co rozmija się z exit polls o jakieś 15 punktów procentowych, co z kolei jest rekordem Europy, a być może nawet świata.
Tak naprawdę trwa akcja prowokowania Kaczora, żeby odwołał Macierewicza. Ona zaczyna się w knajpach (np. Czerwony Wieprz 4 kwietnia), zabiera po drodze dziennikarzy robiących na dwa etaty, a kończy się w sondażowniach, które publikują swoje zlecenia w zaprzyjaźnionych mediach. To wszystko jest teatr reżyserowany przez bardzo niesympatycznych ludzi. Ale nie chce mi sie wyjaśniać, bo tu i tak prawie nikt nie wchodzi, a poza tym admin jest dużo gorszy niż poprzedni. Bo poprzedni wywalał wątki polityczne do działu polityka, co zapobiegło temu co mamy teraz. Czyli zdominowaniu wszystkich wątków przez emisariuszy wrogich plemion. Aha oprócz uwalania Maciara trwa służbowa akcja pt. pogrzeb Nowoczesnej. Rysiu przestał być już ulubioną maskotką smutnych panów. Tak to jest. Nie ma darmowych obiadów.

https://www.youtube.com/watch?v=LJsRz6xMBvM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Co decyduje o tym, ze PiS przegrywa ? Arogancja.
To właśnie dzięki temu opozycja nie musi robić nic. Jest przecież histeria totalnej władzy.

O proszę bardzo, przykład z wczoraj.
Jakaś Zalewska, minister od szkół pojechała do szkoły integracyjnej z Sieradza. Rąbnęła tam kilka zdań typu : "Dajecie dobry przykład, bo jesteście szkołą integrującą i wiecie co to znaczy wspólnota. Wiecie co to znaczy odpowiedzialność za osobę ze specjalnymi potrzebami."

W tym czasie jej auto stało na miejscu dla niepełnosprawnych uniemożliwiając korzystanie z tego miejsca rodzicom niepełnosprawnych dzieci. W centrach handlowych takich buraków wołają przez głośniki, ale w tej szkole nikt się nie odważy, bo bolszewicka władza zawsze wie najlepiej.

Właśnie dzięki takim zdarzeniom ludzie zdają sobie sprawę z tego, ze przyszedł czas aby pogonić Panów na zbity pysk.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

TAAA.... chodźmy zagłosować na Patologię Obywatelską , spieranie się która mafia będzie rządzić dla normalnego inteligentnego człowieka nie ma sensu, sens widzą tylko ci których od żłoba odstawili i ci którzy się do niego przyssali.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Buta i pycha bolszewików rozlewa się i nie zna granic.
Poza zabieraniem rodzicom dzieci niepełnosprawnych możliwości zaparkowania ich aut pod szkołą jakaś Zelewska, bolszewicka minister od szkół wzięła se Biuro Ochrony Rzadu do noszenia za nią parasolki.

Dobrze, dobrze..... niech wam słupki spadają dalej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Usunęli mój Apel. Ach Ty brzydalu.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Forumowy kretynek naruszył regulamin poprzez promowanie zabronionych przez prawo symboli komunistycznych.
Admin wyciął od razu cały bełkotliwy wątek ratlerka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pomyślałby kto, że jesteś wyjątkowo dobrze poinformowany o przesłankach Admina do usunięcia całego wątku.
Jednak prawdziwa przyczyna jest zupełnie inna.
Admin, w przeciwieństwie do ciebie, odróżnia ironię od promocji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pomyślałby kto, że masz rację.
Moje zdanie stanowi wyłącznie moją subiektywną ocenę.
Wcale nie pretenduję do tego, aby być wyjątkowo dobrze poinformowany o przesłankach Admina.

Myśle, ze Admin ma ten komfort, że nie musi się nikomu tłumaczyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

>sytuacja wróciła do normy

Nie ma się z czego cieszyć. Do normalności wciąż nam daleko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy kiedykolwiek było blisko ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To uświadom mnie, bo chyba coś przespałem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Muza musi grać. (2294 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....