STRAJK (80) Zgodnie z pomysłem podsuniętym przez didas9@wp.pl zakłądam wątek dotyczący... frustrat@onet.pl Ku przestrodze. (2) Każdego to może spotkać. http://falcontech.pl/obiit/ Dobra muza. Begbie Uliczka w Brzeźnie (1) Tutaj jest całkiem jak na filmie w kinie. Gdy idzie wysoka i szczupła... Grzegorz Rymopis
Pierwsze wyjście z mroku (3) Trzeba uprzytomnić sobie że... nawet kiedy wszystko straci... ~~mała REMIZA TRÓJMIASTO LUB OKOLICE, Z DOJAZDEM KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ (4) Witam serdecznie, Poszukuję remizy bądź jakiejś większej sali do... Maciek Bzdety. część trzecia. Do trzech razy sztuka. (5) "Żarłem jak dzikie zwierzę, warcząc nad jedzeniem, Zwykła kartka papieru... c LOPATAMAN NA ULICY GALLA (1) CAŁKIEM JAKBYŚ OGLĄDAŁ FILM W KINIE : (Czy ktoś pomyślał o ratunkowej linie... GRZEGORZ RYMOPIS Szkola Podstawowa nr1 czy nr2? (2) Już niedługo muszę wybrać szkołę podstawową dla swojego dziecka. Bardzo... bela Czarny dym nad ogródkami działkowymi (13) Jestem zbulwersowany. Ostatnio miałem niechlubną przyjemność jechać SKMką. I... Wacław jednak warto znać się na rzeczy (28) przeszedłem się do żabki. poprosiłem o jakieś wino półsłodkie. no i... hobo Prawo jazdy-wybór (1) witam. chciałabym się poradzić w sprawie wyboru szkoły nauki jazdy,... Karolina R. Chlebek - fantastico!! (16) Manson, brak mi słów na opisanie pyszności chleba. Nie mam lekkiego pióra,... MajkaSkowron przetestować coś potrzebuję (4) Przepraszam za zaśmiecanie. Wstawianie obrazka sobie potestuje :-)... taki sobie teścik Jakie są jeszcze Portale w 3mieście ? (5) Jakie są jeszcze Portale w 3mieście z ogłoszeniami ? adas Bzdety część druga i ostatnia (23) Prawdziwa miłość pomiędzy kobietą a mężczyzną to okrąg, którego środek jest... ~~c~~ Masaże Gdynia wizyty domowe - Trzeci masaż gratis! (1) Oferuję państwu profesjonalne masaże lecznicze. Jestem dyplomowaną... Pati89 do diabła z tytułami (9) podmuch eksplozji zmiótł mnie z drogi ogromna siła odrzuciła na pobocze... ćma barowa filmy o Poznaniu - obejrzyjcie koniecznie! (1) hej,dwa filmy o Poznaniu.fajna muzyka i animacja, obejrzyjcie... pigeon40 Czy znacie jakieś fajne wiejskie powiedzonka? (8) Lubię słuchać śmiesznych powiedzonek, a szczególnie wiejskich. Są bardzo... Miłośnik regionalizmów Wieje halny (3) Rusz się, wstań słyszysz!! zaraz Ci pomogę moja dłoń… co ci jest... ~~c~~