sprawdzony fryzjer (1) witam, czy jakaś z Pań może polecić sprawdzonego i w miarę taniego fryzjera... Marysia Paszport u 3-latka (4) Witam Czy wie ktoś może jak to jest z paszportem u malucha, czy trzeba co... Iza ankieta (1) Ankieta dla mieszkańców Gdańska i Gdyni... dzula
STYPENDIUM Z WYBORU! (1) Pomóżcie proszę! Głosowanie jest bardzo proste!!! Wystarczy odwiedzić... Marta Proszę o kliknięcie ! (3) Wiitam. Pomagamy wygrać nagrodę młodzieży z gimnazjum w woj. pomorskim, a... tydzienjezykow Pomoc przy konkursie (5) Cześć ! Jestem uczniem Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku. Nasz zespół w... Kamil Plaża dla psów (20) Witam. Czy ktoś z osób mieszkających w trójmieście może wskazać mi plaże na... nieztrójmiasta Potrzebuję warzej pomocy. Chodzi o wypełnienie ankiety. (2) Osoby korzystające z usług firm kurierskich uprzejmie proszę o wypełnienie... cuszpc czy ktoras z Was ma darmową stronkę internetową? (8) czy gdzies mozna zrobic taka stronke za darmo?Moze ktoras cos wie:)Bylabym... mama lila Samsung Galaxy mini S5570 - pytanie ? (1) Witam, mam problem, mam ten telefon od 2 dni, po wstepnym ustawieniu sobie... monika Ankieta do mgra odn. reklamy, zapraszam:) (2) Cześć!:) jeśli macie wolną chwilę byłabym MEGA wdzięczna za wypełnienie... aka. Problem z telefonem Samsung U 900 (13) witam mam ten tel i wzielam juz sobie nowy bo ten nie dziala nie moge go... mama potrzebna pomoc z simlockiem (8) witam potrzebuje pomocy przy sciagnieciu locka z nokii 6300 jesli ktos ma... paweł Konkurs na euro pt. zachęcanie do nauki języków (1) Przesyłam link do pracy konkursowej dzieci z klasy 5b naszej szkoły. Myślę,... atramencik13 Problem z Samsung GT C3530 (3) witam czy jest mozliwosc podlaczyc go do komputera czy ktos z was ten model:) mama Stop przemocy zwierzętom - marsz 19 maja !!!! (13) http://www.facebook.com/events/301620626582163/permalink/302940006450225/ ja ZGUBIŁAM PORTFEL (1) Zgubiłam czerwony portfel na osiedlu Matarnia/złota Karczma Osoba która go... Karolina Hermanowska samsung galaxy s2 (4) witam, czy może mi ktoś poradzić skąd kupić smartona? czy ze sklepu... asa problem z laptopem (1) hej moze mi ktos pomoze z laptopem wylancza sie i nie moge wgrac systmu... elaaa GDZIE KUPIĆ KOTKA W 3MIESĆIE ??? (7) Mam pytanie, gdzie w 3mieście mogę kupić kotka ze sklepu zoologicznego?... osknot