Domy z Pustaka styropianowego firma Alians .eu Kartuzy (3) Witam Was.Czy ktoś słyszał o firmie Alians.eu z Kartuz,która zajmuje sie... Grzegorz Mieszkanie w budynku B3 (2) Witam, Jestem na etapie odbioru mieszkania w budynku B3. Na początku... Nowy mieszkaniec Przeniesienie hipoteki na inna nieruchomosc (2) Prosze o przyklad wniosku do banku o przeniesienie hipoteki na inna... Iwo Nowa letnica Gdańsk (15) Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam... Jacek deweloper Ribet - prosze o opinie (18) Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już... Mariusz Deweloper BMC sp. z o.o. opinie (7) Witam jestem zainteresowany kupnem mieszkania od wspomnianego w temacie... Gdynianin Eko-Bud Saturna Banino - proszę o opinie (107) Witam, drodzy potrzebuję Waszej opinii na temat nowej inwestycji... młody stanislaw kreft wejherowo (1) klasyczny oszust i defraudant! zeby sprzedac nie cofnie sie nawet przed... rumia STM ul:Chwarznieńska 36 ,Gdynia (99) Czy ktos kupił mieszkania na ul. Chwarznieńskiej 36. Pilne Daria Ekolan/18'36 - proszę o opinie. (16) Czy ktoś kupował mieszkanie z tej inwestycji albo jest na etapie kupna? Jak... zainteresowana CHMARA Deweloper (1525) Witam Kolejne osiedle, kolejny deweloper oferujacy nieruchomosci w... 123 Alians Deweloper Kartuzy - ktoś zna? (79) Poszukuję opinii na temat tego dewelopera. W internecie nie ma praktycznie... Gajaa multi dom wejherowo (10) szukam opinii o developerze multi dom który buduje osiedle w Bolszewie.Czy... rowerzysta25 Doradca finansowy od chmary (2) Witam, czy ktoś korzystał z doradcy finansowego proponowanego przez Chmara... Oliwia Ktos korzystal z MDM W Gdansku ? (1) Witam. Chcialam zapytac czy sa tu oaobt ktore korzystaly z programu MDM W... Gosc Nowy etap osiedla Młody Straszyn (22) Widziałam budynki , które powstają przy Starogardzkiej i wyczytałam ze to... Weronika dom czy mieszkanie??? (166) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 mieszkania Mat Bud Rumia,ul. Dąbrowskiego (414) Możliwość negocjacji-ile mogą zejść z ceny? cena wyjściowa 5500zł/m2 może... zainteresowana Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? (26) chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :) kaczucha_ Gdzie kupić mieszkanie?? (16) Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które... Jolunia88
1 z 26 »