Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (5) Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu... Maciek Nowa letnica Gdańsk (21) Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam... Jacek Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? (27) chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :) kaczucha_ stanislaw kreft wejherowo (2) klasyczny oszust i defraudant! zeby sprzedac nie cofnie sie nawet przed... rumia Guderskiego - 2 Potoki (18) Witam! Chciałabym prosić o opinie na temat osiedla 2 potoki przy Guderskiego... TamTamA Nowa Lęborska od Górskiego (56) CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na... Alicja Projekt domu Z215 a (6) Czy ktoś budował dom projektu Z215 a? y CHMARA Deweloper (1529) Witam Kolejne osiedle, kolejny deweloper oferujacy nieruchomosci w... 123 Kowalove (7) Nietsety. Developer nie do konca jest uczciwy. Proponuje zapisy w Umowie... ALina Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera (1) Od niedawna pojawiła się nowa możliwość sprawdzenia wiarygodności dewelopera.... Anka223 deweloper Ribet - prosze o opinie (21) Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już... Mariusz Zielona laguna (6) Witam, czy ktoś mieszka na osiedlu ZIelona Laguna na Kaczych Bukach? Proszę o... Paula Ekolan/18'36 - proszę o opinie. (17) Czy ktoś kupował mieszkanie z tej inwestycji albo jest na etapie kupna? Jak... zainteresowana Ile kosztują mieszkania w Grańsku? (7) Ile kosztują mieszkania w nowych osiedlach w Gdańsku? Zainteresowały mnie na... TamTamA Alians Deweloper Kartuzy - ktoś zna? (84) Poszukuję opinii na temat tego dewelopera. W internecie nie ma praktycznie... Gajaa Domy z Pustaka styropianowego firma Alians .eu Kartuzy (3) Witam Was.Czy ktoś słyszał o firmie Alians.eu z Kartuz,która zajmuje sie... Grzegorz Mieszkanie w budynku B3 (2) Witam, Jestem na etapie odbioru mieszkania w budynku B3. Na początku... Nowy mieszkaniec Przeniesienie hipoteki na inna nieruchomosc (2) Prosze o przyklad wniosku do banku o przeniesienie hipoteki na inna... Iwo Deweloper BMC sp. z o.o. opinie (7) Witam jestem zainteresowany kupnem mieszkania od wspomnianego w temacie... Gdynianin Eko-Bud Saturna Banino - proszę o opinie (107) Witam, drodzy potrzebuję Waszej opinii na temat nowej inwestycji... młody
1 z 27 »