Eko-Bud Saturna Banino - proszę o opinie (102) Witam, drodzy potrzebuję Waszej opinii na temat nowej inwestycji... młody TBS ZAKUP (7) Witam wszystkich, Proszę o poradę w kwestii zakupu mieszkania z TBS,... zatroskana Osiedle Maciejka - proszę o opinie. (42) Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera... XXX Nowa letnica Gdańsk (7) Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam... Jacek Firma Mirbud - opinie (6) Ktoś z Was się spotkał z firmą Mirbud? Jeżeli tak to proszę o opinię na jej... mieszko Deweloper dom jak marzenie - proszę o opinie. (102) Witam :) Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania na ul Kubusia... Mir Mar Tom - Kosakowo (9) Ktoś coś o nich słyszał o jakości domków? Warto Kupić? Ktoś juz tam mieszka?... Agnieszka Nowa Lęborska od Górskiego (55) CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na... Alicja dom czy mieszkanie??? (122) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 CHMARA Deweloper (1500) Witam Kolejne osiedle, kolejny deweloper oferujacy nieruchomosci w... 123 Guderskiego - 2 Potoki (17) Witam! Chciałabym prosić o opinie na temat osiedla 2 potoki przy Guderskiego... TamTamA Deweloperzy w Jankowie Gdanskim (12) Moze ktos polecic sprawdzonego dobrego dewelopera który buduje w Jankowie bo... Ala Dalmax? (45) Czy slyszal ktos o takim deweloperze ma budowac w Baninie? Aberdeenka Futura Park (4) Mam pytanie czy kupił ktoś mieszkanie na osiedlu Futura Park Gdańsk południe... Przyszły mieszkaniec Murapol - Śmidowicza / Nasypowa w Gdyni - ostrzeżenie (1) "Na działce o powierzchni blisko 5 ha u zbiegu ulic Śmidowicza i Nasypowej w... QWERTY ALTORIA/ Bernardowo Gdynia (1) Witam, zastanawiam sie na kupnem mieszkania na tych osiedlach. Bardzo prosze... izaizaizaiza Nowy etap osiedla Młody Straszyn (21) Widziałam budynki , które powstają przy Starogardzkiej i wyczytałam ze to... Weronika Mat Bud Rumia Owsiana (3) Witam mam pytanie odnośnie inwestycji na ul. Owsianej w Rumi koło CH Auchan... AH mieszkanie na starogardzkiej gdansk (4) mam pytanie czy ktos kupil juz mieszkanie na tym osiedlu ?jest zadowolony... ania384 Spółdzielnia LOTTNIK Gdynia (4) Nie polecam budowy domu z nimi. Wielu spraw nie dopilnowali, do dzis... niezadowolony
1 z 26 »