dom czy mieszkanie??? (163) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 Gdzie kupić mieszkanie?? (18) Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które... Jolunia88 CHMARA Deweloper (1516) Witam Kolejne osiedle, kolejny deweloper oferujacy nieruchomosci w... 123 Osiedle Maciejka - proszę o opinie. (43) Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera... XXX deweloper Ribet - prosze o opinie (13) Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już... Mariusz Zielone Patio? (27) Poważnie rozważam zakup w inwestycji Zielone Patio dewelopera Mach. Bardzo... KR Mat Bud Rumia Owsiana (4) Witam mam pytanie odnośnie inwestycji na ul. Owsianej w Rumi koło CH Auchan... AH Mieszkania w trójmieście (3) Napisz jakie mieszkanie masz na sprzedaż... Paulina HOSSA WISZĄCE OGRODY -NEGOCJACJE CEN (1) Witam, Jestem zainteresowany zakupem mieszkania na Wiszących Ogrodach. Czy... Artur Czy mieszkania Sierra Park mają MDM? (8) Cześć wszystkim, mam pytanie: czy kojarzycie mieszkania Sierra Park w... kasia33 Nowa letnica Gdańsk (14) Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam... Jacek ALTORIA/ Bernardowo Gdynia (2) Witam, zastanawiam sie na kupnem mieszkania na tych osiedlach. Bardzo prosze... izaizaizaiza Eko-Bud Saturna Banino - proszę o opinie (105) Witam, drodzy potrzebuję Waszej opinii na temat nowej inwestycji... młody TBS ZAKUP (7) Witam wszystkich, Proszę o poradę w kwestii zakupu mieszkania z TBS,... zatroskana Firma Mirbud - opinie (6) Ktoś z Was się spotkał z firmą Mirbud? Jeżeli tak to proszę o opinię na jej... mieszko Deweloper dom jak marzenie - proszę o opinie. (102) Witam :) Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania na ul Kubusia... Mir Mar Tom - Kosakowo (9) Ktoś coś o nich słyszał o jakości domków? Warto Kupić? Ktoś juz tam mieszka?... Agnieszka Nowa Lęborska od Górskiego (55) CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na... Alicja Guderskiego - 2 Potoki (17) Witam! Chciałabym prosić o opinie na temat osiedla 2 potoki przy Guderskiego... TamTamA Deweloperzy w Jankowie Gdanskim (12) Moze ktos polecic sprawdzonego dobrego dewelopera który buduje w Jankowie bo... Ala
1 z 26 »