JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
pomozcie prosze, bo moj syn dostal zaproszenie na urodziny od kolezanki, ktora konczy wlasnie 7 lat i nie wiem co kupic! wiem ze ma niemal wszystko z hello kitty, wiec wolalabym cos innego. ja mam 3 chlopakow i zupelnie nie wiem co w tym wieku lubia dziewczynki...doradzcie kochane...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

no prosze, pomozcie, zadna z was nie ma 7-letniej cory lub siostrzenicy czy bratanicy...?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Niedługo mam 7. urodziny chrzesniaczki i pytałam sie co chciałaby dostać - tak wiec albo zoobles (takie bakugany dla dziewczynki) albo lego friends.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

o dzieki ze sie odezwalas:) ale pewnie drogie to to...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Może cos takiego ,dzieci w tym wieku lubią takie pierdoły ,chociaż jeszcze dobrze pisać nie potrafią http://allegro.pl/ksiezniczka-pamietnik-dzwiek-swiatlo-zamek-baterie-i2998558038.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Te zooblesy znalazłam na Allegro juz za 25zł. Te klocki faktycznie sa juz droższe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Jeżeli nadal masz problem, to zerknij może na stronę http://www.etruskawka.pl ja często wybieram stamtąd jakieś drobiazgi na prezenty dla dzieci swoich i znajomych, szczególnie zabawki edukacyjne mogę polecić;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

zamowilam zestaw kreatywny top model, ponoc jest na to szal od zeszlego roku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Wiadomo! Najlepszy! :)

...czyli zabawka uszyta na podstawie rysunku wykonanego odręcznie przez dziecko. Z doświadczenia wiem - budzą dużo radości - zarówno u dzieci, jak i ich opiekunów.

Czarami polegającymi na zmianie rysunku w pluszaka, zajmuję się ja, w moim Centrum Kreatywnego Rozwoju Babiniec. Takie zabawki niewiele kosztują (ceny zaczynają się od 50 zł)a są niesamowite - bo stworzone ręcznie, z miłością.

To nie tylko prezent, ale i unikatowa pamiątka dla dziecka.

Zapraszam - może znajdzie się wiolny termin :)
Strona Stowarzyszenia http://www.babiniec.org
Kontakt do mnie: nfo@babiniec.org
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

rewelacyjne, zgłoszę się wkrótce, z Irlandii:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

teraz dziewczynki przepadają za wszelakimi gadżetami monster high (puzzle, torebki, branzoletki) jest tego dużo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Może postawić na aktywne spędzanie wolnego czasu ?? Mogę zaproponować pogo skoczka. Podarowałem go mojej córce na dzień dziecka i do tej pory jest używany przez nią. Nie obyło się :D bez upadków i wzlotów. Ale przypadł jej do gustu http://sportowybazar.pl/drazek-do-skakania-pogo-skipi-axer-a2389-rozowy-p931.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Ja swojej chrześnicy kupuję książki bo książka rozwija wyobraźnię i ćwiczy umiejętności czytania. Ostatnio kupiłam jej Kacpra Niewypała i po jego przeczytaniu prosiła mnie, żebym kupiła jej takiego niedźwiedzia polarnego jak miał on :D Obeszło się jednak bez zwierzaków bo od mamy dostała serię książek o Koszmarnym Karolku i tak się jej spodobał, że teraz mówi tylko o nim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

popatrz tutaj sylvanianfamilies.net/pl/world/
,można kupić na allegro i w smyku ,dziewczynki uwielbiają się bawić tymi zabawkami ,możesz też kupić lalkę niemowlaka z pieluszką ,butelką.ubrankami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

Może dziewczynka powinna rozpocząć przygodę z literaturą? :-) Może Ania z Zielonego wzgórza albo jakaś gra, z której mogłaby korzystać też cała rodzina? :) Fajne rzeczy są na http://ksiegoswiat.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki prezent dla 7-latki?

Bum bum rurki są ok. To świetny prezent dla dzieci w każdym wieku. Można na nich grać i nie tylko. Zajrzyj sobie na YT.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: JAKI PREZENT DLA 7-LATKI?

A ja w tym roku pod choinkę kupiłam córci telefon MioPhone, bardzo marzyła o własnym telefonie, początkowo byłam przeciwna, ale jak wyszukałam te MioPhone to bardzo mi się spodobały, bo są właśnei z przeznaczeniem dla tak małych dzieci, pełna kontrola rodzicielska i dużo edukacyjnych gier ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prezent Marzeń ma fajne pakiety pod takie dzieci. Kurs wspinaczki, jazdy konnej, karate, tańca - zakładam, że wszystkie dzieci będą z takiego pomysłu zadowolone. Najważniejsze, aby po prostu ten pomysł nie był byle jaki, bo co innego w takiej roli się faktycznie sprawdzi? Średnio to widzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ZEGAREK, kupiłam synowi na 7 urodziny, fajne są w Decatlonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może jakaś planszówka? Miałem ostatnio taki problem i trafiłem na ciekawy blog http://board-pals.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla dziewczynki polecam wszelkiego rodzaju zestawy kreatywne, np. cegiełki Teifoc, można zbudować swój domek. Tutaj tanio https://satamax.pl/pl/searchquery/teifoc/1/desc/5?url=teifoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki prezent dla 7-LATKI?

Pamiętnik na hasło.Super dla 7 latki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz kreatywnego pomysłu, Kales.pl może być doskonałym miejscem, gdzie znajdziesz wiele inspirujących i oryginalnych prezentów dla dziewczynki w tym wieku.

Na stronie https://www.kales.com.pl/pl/c/Kreatywne-dzieci/136 znajdziesz różnorodne propozycje, które z pewnością przypadną do gustu małej solenizantce. Oto kilka pomysłów na kreatywne prezenty dostępne w Kales.pl:

Zestaw do tworzenia biżuterii - Dzieci w wieku 7 lat często lubią tworzyć własne akcesoria. Zestaw do tworzenia biżuterii pozwoli dziewczynce rozwijać swoją kreatywność i stworzyć unikalne bransoletki, naszyjniki czy kolczyki.

Album do scrapbookingu - Dla małej artystki, album do scrapbookingu to świetny prezent. Dzięki niemu będzie mogła ozdabiać i przechowywać swoje wspomnienia, tworząc piękne kompozycje z ulubionych zdjęć, kolorowych papierów i naklejek.

Zestaw kreatywny do malowania lub rysowania - Jeśli dziewczynka lubi rysować lub malować, zestaw kreatywny z różnymi technikami (farby, kredki, mazaki) będzie idealnym prezentem. Dzięki niemu będzie mogła wyrażać swoją wyobraźnię i rozwijać umiejętności artystyczne.

Zestaw do decoupage - Decoupage to popularna technika zdobienia przedmiotów. Dla dziewczynki, która lubi tworzyć i ozdabiać, zestaw do decoupage będzie świetnym wyborem. Będzie mogła ozdabiać pudełka, ramki, doniczki i wiele innych przedmiotów.

Zestaw do tworzenia lalek lub pluszaków - Dla małej majsterkowiczki, zestaw do tworzenia lalek lub pluszaków będzie niezwykle kreatywnym prezentem. Dzięki niemu będzie mogła samodzielnie uszyć swoją własną lalkę lub przytulnego przyjaciela.

To tylko kilka propozycji dostępnych na stronie Kales.pl. Znajdziesz tam jeszcze więcej inspiracji, które pozwolą Ci znaleźć idealny prezent dla koleżanki Twojego syna.

Życzymy Ci powodzenia w wyborze prezentu i cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gadżety reklamowe dla klientów (74 odpowiedzi)

Chcemy w firmie kupić coś z okazji świąt dla klientów.Doradzicie co to może być?

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Jaki zegarek dla żony na prezent (64 odpowiedzi)

cześc. Czy możecie mi doradzić jaki zegarek kupić dla żony w prezencie na urodziny? Wspominała...