Jak pielęgnować rośliny ogrodowe jesienią i zimą?

Chodzi przede wszystkim o trawnik, o rośliny byliny, o które trzeba dbać przez cały rok. W jaki sposób odżywiać, był urodzaj na wiosnę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak pielęgnować rośliny ogrodowe jesienią i zimą?

Mowa o bylinach? Jeżeli tak, to dostarczyć im nalezy wszystkich niezbędnych składników i pierwiastków. Przede wszystkim fosforu i potasu, co zapewni dostateczną ilość energii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jak pielęgnować rośliny ogrodowe jesienią i zimą?

Tak jak kolega tutaj wyżej napisał: fosfor, potas, azotany. Są to pierwsiatki szczególnie ważne, ponieważ w okresie jesień-zima w glebie jest ich niedobur. A to one gwarantują przetrwanie w trudnych, zimowych miesiącach. Przy czym nie jest to żadna chemia, a raczej forma odżywienia roślin, aby w kolejnym roku miały lepszy start podczas wegetacji. Pracuję trochę przy roślinach i mogę polecić w tym okresie HASCON M 10 AD. Opis dawkowania znajduje się w poradach na greenecopoland.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

aranżacja ogrodu - jakie drzewa/krzewy/kwiaty/projekty polecacie? (50 odpowiedzi)

za jakiś czas czekają mnie prace nad aranżacją ogrodu (za domem). Nie znam się na tym, więc już...

Gdzie kupujecie rosliny do ogrodów (18 odpowiedzi)

Witajcie ! Przeglądałam gazetki marketów ogrodniczych itp szukając jakiś fajnych promocji na...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...