Jaka prostownica do włosów?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Macie jakiś sprawdzony model, który za bardzo nie niszczy włosów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Prostownice GHD nie najmniej niszczą włosy - można zaobserwować po kilku miesiącach używania innej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

A np. Germanu -Braun, lub
np.Philips-Thomson.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam coś z tego - https://tonzes.com/allegro.htm
Powinny zrobić różnicę, są przeznaczone do zaawansowanej eksploatacji i ogólnie - powinniście z nich być zadowolone.
Lepiej od razu postawić na coś jakościowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Może poczytaj opinie o Cutek Titanium, polecił mi kilka lat temu fryzjer i jestem bardzo zadowolona, działa już od paru lat codziennie i bezawaryjnie, minus to brak regulacji temperatury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

używam Fox Funky, którą kupiłam na szybko w hurtowni fryzjerskiej na słowackiego i jestem zadowolona, porządnie i szybko prostuje, cena też ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Ja na co dzień używam takiej z funkcja pary, ale teraz kupiłam mini prostownicę babylissa z myślą o wyjazdach wakacyjnych. Prostownica zajmuje mało miejsca a loki wychodzą tak samo fajne jak robione normalna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Prostownica jest super, ja ją zabieram na basen żeby po pływaniu poprawić sobie włsoy, do pracy też często zabieram, zwłaszcza jak pada deszcz i fryzura pada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Ja mam oprócz prostownicy taka prostującą szczotkę, to szybciej idzie wygładzanie włosów, które robią się bardzo gładkie i lśniące. Szczotka ma podwójna jonizację to nie puszą się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam akurat prostownicę z teesy i też nadaje moim włosom super blasku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Ja mam prostownice firmy Remington PRO-Ion z jonizacja i jestem naprawdę zadowolona. Kopiłam ją bo miałam bardzo zniszczone włosy po rozjaśnianiu i musiałam je przylizywać, żeby jakoś wyglądały. Moja poprzednia je dodatkowo niszczyła a ta ładnie włosy wygładzała i nie było widać że są tak zniszczone. Prostownica ma też bardzo fajny przycisk blokadę zamknięcia co ułatwia jej przechowywanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

U mnie sprawdza się prostownica babylissa, mój model ma funkcję pary chroni włosy przed zniszczeniem i spokojnie można nią prostować nawet wilgotne włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Ja zrobilam sobie prostowanie keratynowe i jest naprawde super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Prostownice GDH są najlepsze.
Przeszłam przez wiele prostownic i ta się okazała najlepsza.
Jest to troche wydatek, ale raz a dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Ja używam Remington i nie jest źle, ale słyszałam dużo dobrego o nowej prostownicy ze sklepu Fale Loki Koki, ponoć ma funkcję pielęgnującą i płytki keratynowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Bardzo fajną funkcję ma prostownica babyliss, nagrzewa się do optymalnej temperatury, która nie niszczy włosów i ma funkcję pary, odkąd jej używam mam bardzo gładkie i lśniące włosy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Zajrzyj na stronę porównywarki cen
http://www.cenowe.pl/produkty-produkt:prostownica-do-w%C5%82os%C3%B3w.html
Nasi Partnerzy wystawiają najlepsze modele w atrakcyjnych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prostownice babylissa dostałam w prezencie. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Bardzo dobrze prostuje włosy, szybko się nagrzewa i ma jonizację. Nie mam już siana na głowie mam śliczne, super proste włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam Panasonic i jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

baylissa na parę, według mnie jest najlepsza bo nie niszczy włosów i efekt utrzymuje się długo. Włosy po prostowaniu pięknie lśnią i nie elektryzują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest teraz taka nowa, która nagrzewa się w 30 sekund, też tej samej firmy, ale rewelacja, bardzo szybko prostuje, już za pierwszym pociągnięciem jest efekt i jest w kolorze różowo złotym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od lat byłam wierna prostownicy Remington. Niedawno niestety przestała działać, ale i tak nieźle, bo miałam ją chyba z 10 lat, może nawet dłużej. Teraz zastanawiam się czy znowu kupować tej firmy czy jednak jakąś inną? Co możecie polecić? Widziałam, że w RTV Euro AGD mają duży wybór prostownic. Co sądzicie o Babyliss?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzęt BaByliss jest nie do zdarcia, a szczególnie ich prostownice parowe to petarda. Sama używam Steam Lustre ST595E i nigdy nie miałam tak dobrze wyprostowanych włosów. Para chroni przed zniszczeniem, a dodatkowo nawilża i odżywia włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoją prostownicę mam już bardzo długo, nie pamiętam od kiedy, ale jest mega. Jest to prostownica firmy Holden. Z tego co pamiętam nie była droga, włosów też nie mam poniszczonych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda z jonizacją i z ręcznym ustawianiem temperatury. No i koniecznie przed prostowaniem olejek chroniący włosy przed wysoką temperaturą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosuję od lat i polecam tylko dwie marki - Baby Bliss lub Philips.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem fanką prostownicy z BaByliss. Jest nie do zdarcia, swoją mam już kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uzywam Remmingtona z keratyną i jestem zachwycona. W ogóle nie niszczy włosów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dużo też zależy od tego, jakie masz włosy, bo jest więcej rodzajów prostownic. Znalazłąm np. takie info: http://fryzury.pl/kosmetyki-i-akcesoria/jaka-prostownice-wybrac/, to może jakos pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nidawno kupiłam sobie szczotkę prostującą babyliss, mam trochę zniszczone wlosy i mi ją koleżanka poleciła, szczotka daje bardzo naturalny efekt, nie nagrzewa się tak bardzo jak prostownica, super sprawa :) używa się praktycznie jak zwykłej szczotki.Zawsze przy prostowaniu trzeba pamiętać o kosmetykach zabezpieczających przed tmperatrą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co sądzicie o prostownicy WAHL PROFESSIONAL CUTEK CERAMIC ADVANCED, dokładnie tej - https://modnakaja.pl/pl/sprzet-fryzjerski ? Chcę kupić jakąś porządną, żeby posłużyła mi dłużej. Co sądzicie? Używa jej ktoś? Jest dobra??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Seria diamond z babyliss. Jonizacja, system domykania płytek, równo się nagrzewa, wg mnie sprzęt z wysokiej półki i najmniej niszczy włosy z tego co dostępne na rynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jakaś do 150zł? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra jest prostownica z rowernty. Mam ją już kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie trzeba byłoby poczytać o właściwościach takich urządzeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html
Kwestia taka, ile chcecie wydać, jakie macie oczekiwania. Ogólnie wyznaję zasadę, że lepiej kupić coś porządnego i mieć na lata, niż co trochę irytować się problemami z działaniem tego czegoś. Taka prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam prostownicę Babyliss i jestem z niej zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam natomiast model z Rowenty. I super się u mnie sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uwielbiam swoją prostownicę od babyliss służy mi doskonale i nigdy bym jej nie wymieniła na inną, mam taką z diamentową powłoką i włosy są bardzo ładne jak się wyprostuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam teraz prostownicę z Remingtona. I świetnie się u mnie sprawdza, nie pali włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam z babyliss i służy mi już trzeci rok. podobnie mam z lokówką. Ostatnio siostra wypatrzyla fajna promke, wlasnie na curl secret zbabylissa, dodali jeszcze do zestawu lusterko. w meia markt bogdajze kupila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli macie problem z wyborem profesjonalnej prostownicy, to zajrzyjcie do takich poradników jak http://toczytam.pl/prostownice-do-wlosow-proste-w-obsludze-ale-z-cala-lista-opcji/ które wskażą Wam prostownice godne uwagi. Oprócz tego nauczycie się rozsądnie dobierać oferty tak, aby nie przepłacać ale kupić sprzęt naprawdę dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam kiedyś babyliss, ale na gwiazdkę dostałam prostownice z inoaru- i polecam. Na co dziej mam dość suche włosy, wiec muszę uważać z prostowaniem, a tutaj nie ma z tym problemu- włosy są wygładzone miękkie i nie cierpi na tym ich kondycja. Poza tym to sprzęt używany przez profesjonalistów w salonach fryzjerskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoją kupiłam a właściwie zamówiłam ze sklepu typowo fryzjerskiego FineFactory Prostownica jest naprawdę bardzo dobrej jakości, Świetnie sobie radzi z moimi bardzo gęstymi włosami, nie zamieniłabym jej na żadną inną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Babyliss są najlepsze, zwłaszcza ta nowa z sensorem, który bada włosy i dostosowuje się do nich, żeby ich nie niszczyć. Teraz jeszcze mają taką promocję, że jak się kupi jakiś sprzęt z tej linii digital sensor to dostaje się kartę do douglasa o wartości 100 zł, dodatkowa okazja do fajnych zakupów ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem świeżo po zakupach i właśnie zdecydowałam się na tę markę, żeby skorzystać z promocji. I tak miałam kupić prostownicę, a tu zawsze stówka na prefumy będzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jaka prostownica do włosów?

http://allegro.pl/show_item.php?item=7384622710 polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre są prostownice firmy Valera. Sama mam taką, kupiłam na https://www.finefactory.pl/ bo było taniej niz w sklepie stacjonarnym. Jestem z niej bardzo zadowolona bo nie niszczy moich cienkich włosów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie te urządzenia w sklepach takich jak FineFactory są naprawdę dużo razy lepsze niż w marketach. oczywiście pod względem jakości. Też mam kilka rzeczy z tego sklepu i nie do porównania jeśli chodzi o zamienniki z marketów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ceramiczne są najbardziej praktyczne. Ale dla włosów nie są najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najważniejsze właśnie, żeby nie niszczyły włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Digital sensor z babyliss, sama dobiera temperaturę do rodzaju włosów. Ogólnie to za wysoka temperatura niszczy włosów, także ten model jest wyjątkowo bezpieczny. Używam już długo i mam ładne włosy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czytałam o tym sensorze w prostownicy babyliss, fajna sprawa. Podobno np. końcówki prostuje w niższej temperaturze i włosy się dzięki temu nie rozdwajają i nie przesuszają. Chyba też się na nią skuszę, bo prawie codziennie prostuję włosy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Rzeczywiście, zwróciłaś mi uwagę na moje końcówki, że nie podcinałam bardzo dawno a nie są rozdwojone. Dopiero teraz zobaczyłam. Jest jeszcze fajna bo szybko się nagrzewa i można od rana włosy szybko ogarnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja na mikołajki dostałam od męża prostownice babyliss z czarnymi płytkami, które miały być gładsze, a w dodatku mniej przesuszać włosy. kurczę, rzeczywiście takie są! ja mam bardzo grube włsoy i ciężko mi było je zawsze prostować, a teraz to o wiele łatwiejsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Każda niszczy, polecam zabieg prostowania keratynowego, jeżeli zależy Ci na trwałym efekcie i dobrej kondycji włosów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Naprawdę, lepiej od razu zainwestować w coś porządnego i wtedy mieć święty spokój - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html
To jest pod salony fryzjerskie. Wystarczy do używania przez wiele lat - zapewniam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nieprawda, nie każda niszczy włosów. Ja sama od roku używam prostownicy z takim czujnikiem z babyliss, sama sprawdza włosy, dostosowuje do nich temperaturę i naprawdę nie niszczy włosów. Wcześniej tak mniej więcej co 2 miesiące podcinałam końcówki, bo były przesuszone. A ogląd mam tą prostwnicę digital sensor to podcięłam włosy 2 razy i tylko dlatego, żeby sie lepiej układały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Najlepiej taka, która dobrze robi robotę i nie uszkadza, nie przypala włosów :) Ja niedawno zaczelam uzywac babyliss ST450E z nowej linii sensitive i to genialna inwestycja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Teesa ma za niecałe 100 zł kilka modei :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ooo musze sprawdzić, nie wiedziałam że mają tez prostownice. Mam od ich wyciskarke do soków i suszarke do grzybów, byłam przekonana że robią tylko sprzet do kuchni :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

o to może wypróbuję, bo szukam czegoś niedrogiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

no i jest profesjonalnie wykonany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak prostownica do włosow to tylko firmy Babyliss i tylko te z serii digital sensor, bo one turbo dbają o włosy. Efekt wyprostowanych włosów utrzymuję się przez bardzo długi czas a to, że prostownica sama dobiera temp do rodzaju Twoich włosów powoduje, że naprawdę one są lepiej chronione.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Teesa dream looks touch 600 jest bardzo dobra. Ma o ile dobrze pamiętam 11 ustawień temperatury więc spokojnie można ją dobrać do swojego typu włosów i wybierać niższe temperatury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Gdzie kupiłaś? Nie pali włosów? szukam właśnie prostownicy "idealnej" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

wyprobuj sobie tą teesy bo warto, od jakiegos czasu uzywam jej prawie codziennie, nie pali wlosow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

A którą najlepiej wziać? Bo mają kilka z tego co widziałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Weź sobie dream looks 500 albo 600. Obie są bardzo dobre. Kupisz je na przykład na stronie teesy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

ja mam dream looks 500 i jest fajna, bardzo wygodny jest przewod ktory sie obraca, ogolnie nic nie przypala i wszystko jest git
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Super! Dzięki za polecenie dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mam 500 i szczerze poleam. Bardzo fajna prostownica :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

oo to jest to, prostownice z teesy są napradę super, też polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokładnie tak jak Jola pisze. To jeden z lepszych modeli na rynku moim zdaniem trochę niedoceniony. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Przestańcie już z tąreklamą.A ja mam Remingtona ,ceramiczna z regulacją temp. ,kupioną przypadkowo na promocji w jednym z marketów i jest super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a nie próbowałaś może przerzucić się na produkty od Teesa? są wytrzymałe i profesjonalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie używam produktów marki krzak,tak już mam i dobrze na tym wychodzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie Teesa super, a nie jakies krzaki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja od siebie polecam prostownicę od teesa. uzywam ja wprawdzie od miesiąca, ale wydaje mi się, że nie pali aż tak bardzo włosów i mimo ze uzywam jej prawie codziennie, to nie mam az tylu suchych końcówek, jak w przypadku poprzedniej prostownicy, wiec na plus :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

ja mam prostownice od Teesa. wszystko śmiga, także dziewczyny - polecam :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

a ktory model masz? bo zastanawiam sie nad ta fioletowa dream looks 500
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

julcia i kinda piszecie z tego samego IP. Jedna z Was ma prostownicę tej firmy krzak, a druga zastanawia się nad zakupem. Skoro mieszkacie w jednym mieskzaniu, co można stwierdzić po wspólnym IP to pogadajcie ze sobą w domu, albo po prostu skończcie z tą załosną reklamą. Logiczne, że nikt nie kupi takiego produktu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

dream looks 600 lepsza :P ale 500 też bardzo dobra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

hmm sprawdź sobie na teesa, mają tam profesjonalny sprzęt na pewno się nie zawiedziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

dookładnie, mają te rzeczy bardzo ładne i profesjonalnie zrobione, nie to co te inne sprzęty co trzymają max 2 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Oni robią bardzo w porządku sprzęt. Za te pieniądze jestem zadowolona z rzeczy od nich. Pozdrawiam panią Małgosię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

teesa bardzo dobra firma, prostownice mają pierwsza klasa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Spora kasa, ale to już sprzęt, z którego na pewno będziecie zadowoleni - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html Opcja pod bardzo wymagających, pod salon fryzjerski. Ogólnie - zdecydowanie warto uderzyć w taki standard. Będziecie mega zadowoleni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak najlepsza oczywiście! sprawdź na teesie, ja tam zawsze patrzę na sprzęt jak mi się jakiś popsuje, u nich to przynajmniej potrzyma i jest dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

No niech ktoś w końcu kupi tą prostownice, bo ich marketingowcy stracą pracę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

no ja już mam jakiś czas sprzęty teesa i wszystko śmiga ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Którą dokładnie masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Szczerze to prawda. Polecam nie tylko prostownicę ale również znajoma ma lokówkę i bardzo sobie ją chwali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

jak chcecie profesjonalnego sprzętu i niedrogiego to koniecznie zobaczcie Babyliss z serii creative model st440e. Oprócz tego, ze wygląda cudownie a ja np na to zwracam dużą uwagę, to ma super wyposażenie bo ma i ceramiczne płytki i jonizację i super poślizg i regulację temp i można ją dodatkowo robić loki, więc jest taka trochę 2w1
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słyszałam, że Remington ma też dobre prostownice.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiele modeli na teesa, sprawdź tam dużo jest takich rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

zgadzam się, na teesie jest wszystko co chcesz, mają produkty najwyższej jakości!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

który model polecacie najbardziej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja mam pro700 i jest znakomita to każdych włosów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

z modeli to za bardzo się nie znam właśnie, ale mam z teesy i są porządne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

BabyLiss ma chyba najlepszy sprzęt. Ja z Remingtona byłam niezadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Babyliss ma bardzo dobre prostownice, nawet w salonach fryzjerskich ich używają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę - https://www.fryzomania.pl/inoar-keratyna-do-prostowania-wlosow-250ml.html
Znakomicie działa, daje fajny efekt, mocną, pozytywną zmianę. Znam temat od środka i wiem, ile można uzyskać.
A wszystko prostymi krokami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzieli to - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-elipsis-3000-bab3100epe-prostownica-do-wlosow.html
Solidny sprzęt z bardzo dobrymi parametrami i na coś takiego warto stawiać. Wiadomo, jak jest na rynku. Każda decyzja powinna być przemyślana i rozsądna. Dopilnujcie wyboru odpowiednich rozwiązań, to będziecie mieć na długo święty spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie niesamowicie niszczyła włosy :( Ogonie mam ale staram się nie uzywać częściej niż raz na dwa tygodnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ile kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Górna półka - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html
Powinna zrobić duże wrażenie i tak naprawdę spełnić oczekiwania każdego.
Nie jest to tani sprzęt, ale za to możliwości daje ogromne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybierając najlepszą prostownicę, powinnyśmy kierować się tym, czy możemy regulować jej temperaturę. Należy ją dostosować do rodzaju włosa. Przy cienkich i osłabionych niewskazane jest przekraczanie 170 stopni. Wartości powyżej 200 wykorzystuje się przy naprawdę grubych i skręconych włosach - https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/prostownica-babyliss-st240e,66961.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie - https://www.fryzomania.pl/tondeo-cerion-20-profesjonalna-prostownica-do-wlosow-z-jonizacja.html
Robi bardzo dużą różnicę, sama jonizacja jest godna uwagi, a ogólnie, jak kupować, to tylko jakościowe rozwiązania.
I tego się trzymajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze nie taka droga, ale jednak nadająca się do profesjonalnych zastosowań - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/ceraseries-bullet-prostownica-do-wlosow.html A w przypadku domu powinna zdecydowanie wystarczyć na lata, a przynajmniej tak mi się wydaje. Niczego mi w niej nie brakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie. Powinna być taka, która nie niszczy włosów, proszę - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/prostownica-ktora-nie-niszczy-wlosow-wybierz-najlepsza.html Kupujesz byle co, to masz wyłącznie problemy. Kiepskie parametry, brak jakości i ogólnie - komplikacje. Po co to komu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam coś z tego - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/prostownice-do-wlosow?horizontal
Powinny zrobić różnicę, są przeznaczone do zaawansowanej eksploatacji i ogólnie - powinniście z nich być zadowolone.
Lepiej od razu postawić na coś jakościowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja wlasnie sie zepsuła i na gwałt szukam jakiejs dobrej prostownicy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam prostownicę z remingtona, którą dostałam od męża na Dzień Kobiet jakieś dwa lata temu ;) Ale nie używam jej ostatnio, bo jakoś mam niezbyt miły zapach włosów potem. Czuć takim troszkę spalonym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no u mnie prostownica codziennie w uzyciu :) Sama niedawno kupowałam i trafilam swietnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jaką masz , jeśli można wiedziec??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnio zamawialam i wybralam tą https://www.notino.pl/beurer/hs-20-prostownica-do-wlosow-mini/p-16088148/ :) bardzo fajna , super mi sie sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej żadna, nie ma takiej która by nie niszczyła włosów bo na tym opiera sie jej dzialanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaka prostownica do włosów?

Zanim zdecydujesz się jaką prostownice chcesz kupić to polecam się dowiedzieć o rodzajach prostownic: http://cpia.pl/poradnik-fryzjerski/qvcy/prostownica-do-wlosow-co-musisz-wiedziec-zanim-kupisz.html może ci to pomoże przed podjęciem zakupu, jak będziesz wiedzieć jaką prostownicę potrzebujesz to wtedy możesz sprawdzić dane modele, pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknijcie na to - https://www.fryzomania.pl/kessner-curl-waves-2w1-k-148-prostownico-lokowka-do-wlosow-ze-skretnymi-plytkami.html
Będziecie na pewno zadowoleni. Kawał sprzętu za rozsądne pieniądze. Żadne cuda, tylko solidne rozwiązanie i na takie rzeczy warto stawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włosy praktycznie co każde mycie prostuje bo strasznie się puszą a ja nie lubię takiego efektu. prostownicę mam philips moistureprotect czy jakoś tak. Fajnie sie sprawdza, szybko się nagrzew, nie ciągnie włosów ma nawet czujnik który dobiera odpowiednią temperature.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

generalnie każde uzycie ciepła niszczy włosy, ja polecam zainteresowac sie pielęgnacją wygładzającą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega jest https://hollywoodhair.pl/prostownica/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzęcik z jonizacją i zrobicie sobie dużą różnicę - https://www.fryzomania.pl/efalock-professional-diamond-iron-prostownica-do-wlosow-z-jonizacja.html To dobry kierunek, kwestia rozsądnego podejścia do tematu, ale ogólnie jak kupować sprzęt, to porządny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie namiary - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/prostownica-tania-i-dobra-to-mozliwe-sprawdz-top10.html
Moim zdaniem trafiony motyw. Standardowo kwestia taka, jakie macie oczekiwania.
Ale ogólnie - to da się poukładać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...