Jaki serwis samochodów niemieckich polecacie w Gdańsku ?

Potrzebuję serwis specjalizujący się , najlepiej w marce BMW , w internecie nie brakuje ogłaszających się punktów ale potrzebuję specjalisty od elektryki, który w końcu zażegna problem zawieszających się kontrolek. Na szybko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adam Serwis na Osowej. Właśnie jestem w trakcie ogarniania elektryki silnika u siebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

BMW Zdunek , profesjonalny serwis na najwyższym poziomie. Trochę różnie z czekaniem w kolejce, ale próbuj się umówić w Gdańsku albo w Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale żeś ******** !!! Płacą Ci za to , czy tam pracujesz? Taczki nie dałbym tam naprawić a co dopiero samochodu, miałem do czynienia z tym serwisem jak kupiłem kilka samochodów dostawczych i serwisowałem je u nich , żenada , brak profesjonalizmu u mechaników jak i w biurze obsługi, przykłady : zbiornik paliwa wymieniali trzy razy na gwarancji , za każdym razem ciekł po zatankowaniu do pełna , dodam tylko że wadliwy nie był zbiornik a łączenie rury ze zbiornikiem , panowie sobie nie poradzili , kiedyś auto trafiło na lawecie do warsztatu z assistance bo nie odpalało , okazało się , że wadliwy jest czujnik wału , co zrobili , oczyścili tylko styki i bujaj się dalej , żeby to zweryfikować pojechałem do innego warsztatu żeby to sprawdzić , dużo by tu pisać o ZDUNKU ale kto może niech omija z daleka !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

E46 i dyskoteka na desce? Miałem E46 i światełkom nie było końca :) Ten model tak ma :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oliwa na Liczmańskiego
ktoś niespełna rozumu poleca Zdunka hehe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...