Jaki wybrać saksofon tonerowy?

Hej !
Przymierzam się do zakupu soksofonu tonerowego. Chciałabym zacząć naukę gry na tym instrumencie na kursie pozalekcyjnym. Prośba do tych którzy już grają na tym instrumencie. Jaki model będzie dobry na początek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaki wybrać saksofon tonerowy?

A nie lepiej kupić saksofon TENOROWY?
Życzę powodzenia w nauce, skoro nawet nie wiesz, jak nazywa się instrument, na którym chcesz grać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Jaki wybrać saksofon tonerowy?

Oj czepiasz się od razu. Literówkę zrobiła wielka mi rzecz. Jeżeli chodzi o saksofony to sprawdź sobie Yamaha 62 lub ewentualnie 82z z używanych - tylko sprawdź intonację przed zakupem, bo różnie bywa z tymi używanymi. Z nowych mógłby to być LC Saxophone A701CL czyli taki jak tutaj http://sonore.pl/saksofon-altowy-lc-saxophone-a-701cl-clear-lacquer
Nie jest tani, ale używany normalnie przez profesjonalistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze warto zapytać w sklepie muzycznym, w końcu pracują tam osoby, które znają się na sprzęcie :) Ja tak zrobiłam i w music-concept bardzo mi pomogli, dali ciekawe wskazówki co do sprzętu itd :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Music concept w Bydgoszczy? Też tam kupowałam, tylko skrzypce ^^ Również gorąco polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

WAKACJE (47 odpowiedzi)

Troche to temat z gola odmienny niz panujace tu obyczaje, ale jak podsumowywujecie te wakacje ???...

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...