Jaki zabieg na głębokie zmarszczki z okolicy oczu

Botoks ponoć nie ponieaż nie są to zmarszczki mimiczne ( raczej). Poza tym wyczytałam,ze się czegoś takiego nie robi na tą okolice. Chodzi mi po głowie mezoterapia bezigłowa.
Macie jakieś pomysły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mezoterapia bezigłowa niewiele da. Najlepsza byłaby mezoterapia igłowa.Możesz się dopytać lekarza czy poleciłby Ci tam kwas hialuronowy. Ewentualnie jeszcze osocze daje dobre efekty. Co do toksyny botulinowej to faktycznie nie wiem czy da jakiś efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu nie polecasz mezoterapii bezigłowej ? Byłam ostatio u kosmetyczki i powiedziala,ze daje ona praktycznie takie same efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo Cię chciała namówić abyś skorzystała z zabiegu. Mezoterapia bezigłowa nie jest zła ale nie jest to rozwiązanie na zmarszczki.Zabieg służy do lepszego nawilżenia skóry, do rewitalizacji. Nie jest bolesny, nie ma wielu przeciwwskazań ale nie licz na to,ze składniki aktywne zostaną wprowadzone tak głeboko jak przy mezoterapii iglowej. A zmarszczki tworzą się włąśńie na poziomie skory własciwej i jedynie mezoterapia igłowa ma szansę tutaj coś zdziałać. Swoją drogą to nie wiem czy wybrałabym się z takimi zabiegami do kosmetyczki.Widziała,ze niektóre z nich oferują takie własnie zaiegi ale z takimi rzeczami to lepiej jak wybierzesz się do jakiejś porządnej kliniki medycyny estetycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ale w takich miejscach jest o wiele drożej tak? Miałaś któryś z tych zabiegów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Robiłam sobie mezoterapię igłową ( swoją droga to z efektu byłam abrdzo zadowolona ale warto jest wrbać się na serie ponieważ po jednym zabiegu nie widać aż takiej dużej róznicy). No i regularnie sobie sobie zaiegi z osoczem. Twarz jest bardziej nawilzona, wygląda lepiej. Młodziej. I wcal enie jest drożej niż u kosmetyczki. Chodzę na zabiegi do Clinica Dermatologica na Skłodowskiej. Jeden zabieg to jakieś 3-4 stówki czyli niewiele drożej niż mezoterapia bezigłowa jak sama widzisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moze najpierw sprobuj zadzialac mniej inwazyjnie? Slyszalas o kosmetykach naturalnych? Mi sie swietnie sprawdzaja :) Na zmarszczki uzywam https://sekretpiekna.sklep.pl/pl/p/GOLD-Serum-preparat-rewitalizujacy-z-nanozlotem/422 i patrzac na to jak fajnie dziala na moja skore predko nie siegne po zadne botoksy i inne zabiegi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja po prostu polecam udać się do http://drjakubjakubowski.pl/usuwanie-zmarszczek - to idealny specjalista od medycyny estetycznej. Mi bardzo pomógł uporać się ze zmarszczkami. Jego zabiegi nie są drogie i niezwykle skuteczne. Efekt po nich widać niemalże natychmiastowo. Ja z jego usług jestem naprawdę zadowolona, a już nie raz tam byłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...