Kierowcy w strefie zamieszkania

Dlaczego ja będąc pieszym w strefie zamieszkania, muszę uciekać z przejścia dla pieszych gdy tylko zbliża się auto? I to nawet wtedy, gdy już jestem stopą na asfalcie?
Dlaczego oni jeżdżą jakby ich ktoś ze smyczy spuścił?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem... Chodź domyślam się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

idź konkretnie przed siebie a nie świat zwiedzasz ruchy ruchy Piotrus mama nie nauczyła hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

bo zachowujecie się jak święte krowy, nie zwolni jeden z drugim przed przejściem tylko włazi bez upewnienia się czy nie spowoduje tym samym zagrożenia
żeby wymagać od innych najpierw trzeba wymagać od siebie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

W strefie zamieszkania pieszy ma prawo korzystać z całej szerokości jezdni i przy tym ma pierwszeństwo przed pojazdami. Czyli de facto jest świętą krową. Dodam jeszcze że mimo że nie ma tam stosownych znaków dopuszczalna prędkość wynosi 20 km/h a parkować wolno tylko na wyznaczonych miejscach postojowych.
Żeby wymagać od innych trzeba najpierw samemu znać i stosować choćby podstawowe przepisy PORD.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to niech zachowują się jak święte krowy hehe zobaczymy kto na tym gorzej wyjdzie
kretyńskie myślenie, mam nadzieję że o ile się rozmnożyłeś to swoim latoroślom takich idiotyzmów nie wpajasz do głowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...