Amatorska gra w koszykówkę. (46) Chętnie pograłabym w koszykówkę, oczywiście amatorsko. Szukam chętnych ludzi... Asia Szukam teamu (1) Cześć! Mam na imię Wojtek, 22 lata, 180 cm wzrostu. Szukam teamu do grania... Wojtek Koszykówka łostowice (1) Cześć Szukam chętnych którzy chcieliby dołączyć do naszej ekipy. Gramy w... Piotrek Szukam ekipy do gry w kosza (1) Chcialbym dolaczyc do grajacej ekipy. Jestem z Redy,ale gdynia/sopot... Jarek Chetny do gry w kosza (1) Jestem chetny do gry w kosza jako rozgrywajacy badz niski skrzydlowy. Chce... Bizon Koszykówka jesień 2016 (5) Witam Czy istnieje miejsce w trójmieście gdzie można po prostu wejść i nawet... Zbigniew Wodecki Szukamy chętnych do koszykówki (3) Gramy od października do kwietnia na sali w chłodniczaku w Gdyni Grabowku na... rafaello2010 Zajęcia dla dzieci i młodzieży (1) Sharks Basketball - [URL]http://www.gdyniasharks.pl[/URL] Mamy stały nabór... Sharks Basketball szukamy chętnego do gry w kosza (1) średnia wieku u nas ok. 40 lat poziom średni gramy na Chwarznie w... Artur Chętny do gry w kosza (2) Wysoki, center lub silny skrzydłowy z doświadczeniem w grze w kosza w AZS i... Moonspell79 KOSZYKÓWKA 2016/2017 (1) Witam, Chciałabym dołączyć do amatorskiej drużyny grającej w koszykówkę,... kasia_kma koszykówka dla dzieci (3) Czy gdzieś na terenie Trójmiasta jest szkółka koszykówki dla chłopców od 6 lat? Rauma7 Chętni do gry w koszykówkę (3) Hej, Zbliża się sezon wiosenny. W związku z tym pytanko: czy byliby chętni... Remes Zaczynamy sezon w Gdańsku (1) Sala do koszykówki jest w Gdańskim Liceum Autonomicznym przy ulicy Osiek.... fabian Amatorsko Suchnino (2) Hej szukam kogokolwiek - facetów, kobitek - wiek nie gra roli tylko chęci -... KiKa Koszykówka - szukam chętnych i sali (6) Cześć,jestem w Gdańsku od niedawna i szukam możliwości gry w koszykówkę. Mam... Łukasz Koszykówka Basket na Hali lub Boisku (3) Witam, Chciałbym dołączyć do ekipy grającej w kosza na hali lub zebrać ekipę... Maciej Wynajęcie hali, gra w kosza. (51) Nie lubisz spędzać czasu w domu siedząc i się nudząc? Masz w sobie dużo... jbryant Chętni do gry w koszykówkę (11) Witam poszukuję osób chętnych do gry w koszykówkę. Najlepiej takich które już... Mateo Szukam męskiej drużyny do gry w kosza lub piłkę ręczną Gdynia/Sopot (1) Witam, szukam jakiejś drużyny, chętnej do przyjęcia jednego zawodnika. Gdyby... Kiszney
1 z 8 »