gra w kosza (1) hej. Chętnie dołączę do grających na sali? Ktoś poszukuje jednej osoby? :) Leszek Gramy w kosza. (7) Od wielu lat Gramy w kosza na całkiem przyzwoitym poziomie. Super sala SP6... Piotr Koszykówka zakłady (4) Cześć, Jestem dość początkujący jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Dużo... krzysztofbrzoza
Koszykówka Gdańsk kobiety (1) Hej. Chętnie pograłabym w kosza na hali , czy wie ktoś o jakiejś Drużynie... Www Koszykówka kobiet - trójmiasto (2) Hej, szukam damskiej druzyny koszykówki z którą mogłabym trenować amatorsko.... Patrycja koszykówka Gdynia (1) Poszukujemy 2-3 graczy do kompletu do cotygodniowego grania na sali w Gdyni... rafaello2010 pytanie do koszykówki (2) Przeglądałem moje media społecznościowe, kiedy natknąłem się na kompilację... ohnalsega Koszykówka, sala Gdynia Grabówek (7) Ruszamy od 09 listopada 2021, czyli gramy w każdy wtorek 20.00-21.30 na sali... rafaello2010 Mam pytanie do koszykówki. (2) Jeśli ktoś ustawia layup na sygnalizatorze, ale obrona blokuje go za... qunelzhas Najlepsi dyrektorzy GM/FO wszech czasów (2) Wydaje się więc, że (co zrozumiałe) trwa niekończąca się dyskusja na temat... kehilbatu Granie w kosza we wrzeszczu (2) Cześć, jest ktoś chętny na granie kilka razy w tygodniu w koszykówkę we... Adam Szukam okazji do dołączenia do drużyny koszykówki. (1) Szukam okazji do dołączenia do zespołu. Mam 35 lat. Poziom powyżej średniej.... Dmytro Koszykówka Gdynia Sala (7) Witam. Jako,że ruszamy z salą to zbieram ludzi do grania. Gdynia Witomino.... Paweł Stwórzcie turniej koszykówki zapisać może się każdy (2) Było by super gdybyście zrobili turnieje koszykówki od lat 14-20 zapisać może... Gracjan Andrukiewicz Szukam drużyny do gry w kosza , okolice Kolbudy, Straszyn (1) Szukam drużyny do gry w kosza , okolice Kolbudy, Straszyn , wiek 35/45 lat,... Pawel Koszykówka dla wszystkich :) zapraszamy !!! (1) Już od 6-go września zapraszamy dzieci , młodzież oraz dorosłych na... korsarz5 Sportowe wakacje z Korsarzem :) (1) Już 26-go lipca zaczynamy kolejny turnus Sportowych Wakacji z Korsarzem.... Korsarz Gdańsk koszykówka Gdynia Mały Kack (1) Kto chętny do gry w koszykówkę, lat 13, np. na Wieluńskiej 793-206-999 napisz... F.J. Boiska Do Koszykówki - Oliwa / Żabianka / Jelitkowo / Przymorze (1) Znajdę w tych dzielnicach czynne w dobrym stanie boiska ? Diękuję za... StreetBall Wakacje na sportowo !!! (1) Gdański Klub Sportowy " korsarz" zaprasza na półkolonie, odbywające się od... korsarz5