Koszykówka łostowice (1) Cześć Szukam chętnych którzy chcieliby dołączyć do naszej ekipy. Gramy w... Piotrek Szukam ekipy do gry w kosza (1) Chcialbym dolaczyc do grajacej ekipy. Jestem z Redy,ale gdynia/sopot... Jarek Chetny do gry w kosza (1) Jestem chetny do gry w kosza jako rozgrywajacy badz niski skrzydlowy. Chce... Bizon Koszykówka jesień 2016 (5) Witam Czy istnieje miejsce w trójmieście gdzie można po prostu wejść i nawet... Zbigniew Wodecki Szukamy chętnych do koszykówki (3) Gramy od października do kwietnia na sali w chłodniczaku w Gdyni Grabowku na... rafaello2010 Zajęcia dla dzieci i młodzieży (1) Sharks Basketball - [URL]http://www.gdyniasharks.pl[/URL] Mamy stały nabór... Sharks Basketball szukamy chętnego do gry w kosza (1) średnia wieku u nas ok. 40 lat poziom średni gramy na Chwarznie w... Artur Chętny do gry w kosza (2) Wysoki, center lub silny skrzydłowy z doświadczeniem w grze w kosza w AZS i... Moonspell79 Amatorska gra w koszykówkę. (45) Chętnie pograłabym w koszykówkę, oczywiście amatorsko. Szukam chętnych ludzi... Asia KOSZYKÓWKA 2016/2017 (1) Witam, Chciałabym dołączyć do amatorskiej drużyny grającej w koszykówkę,... kasia_kma koszykówka dla dzieci (3) Czy gdzieś na terenie Trójmiasta jest szkółka koszykówki dla chłopców od 6 lat? Rauma7 Chętni do gry w koszykówkę (3) Hej, Zbliża się sezon wiosenny. W związku z tym pytanko: czy byliby chętni... Remes Zaczynamy sezon w Gdańsku (1) Sala do koszykówki jest w Gdańskim Liceum Autonomicznym przy ulicy Osiek.... fabian Amatorsko Suchnino (2) Hej szukam kogokolwiek - facetów, kobitek - wiek nie gra roli tylko chęci -... KiKa Koszykówka - szukam chętnych i sali (6) Cześć,jestem w Gdańsku od niedawna i szukam możliwości gry w koszykówkę. Mam... Łukasz Koszykówka Basket na Hali lub Boisku (3) Witam, Chciałbym dołączyć do ekipy grającej w kosza na hali lub zebrać ekipę... Maciej Wynajęcie hali, gra w kosza. (51) Nie lubisz spędzać czasu w domu siedząc i się nudząc? Masz w sobie dużo... jbryant Chętni do gry w koszykówkę (11) Witam poszukuję osób chętnych do gry w koszykówkę. Najlepiej takich które już... Mateo Szukam męskiej drużyny do gry w kosza lub piłkę ręczną Gdynia/Sopot (1) Witam, szukam jakiejś drużyny, chętnej do przyjęcia jednego zawodnika. Gdyby... Kiszney Amatorsko, poziom bardzo podstawowy :-) - koszykówka kobiet (7) Cześć, szukam chetnych dziewczyn do wspólnego, regularnego (co najmniej 2x w... Ola
1 z 8 »