Gdzie można pograć? (5) Witajcie! Mieszkam od kilku miesięcy w GDN, w dodatku sam, więc odrobinę mi... simon_black Teraz to bedzie.. (3) I sie stalo tak jak myslalem.. Asseco zwolnilo Trenera.. Tak moim zdaniem... slodkimisiek porazka Asseco (2) ciekawe czy po zwolnieniu trenera Hrycaniuk będzie miał mniej strat a... michu
nowe cheelenderki (1) kto widział nowe cheelenderki asseco? jak wam sie podobają? kaori17 kosz na sali Gdańsk (2) Czy wie ktos gdzie grac w kosza na sali ?? moze jakiś klub?? damian Koszykówka - ŻABIANKA? KOBIETY !!! (8) Cześć Dziewczyny:-) Ja mam 30 lat i chętnie poganiam za piłką do kosza jak... KASIA 30 Klub w Gdańsku (1) Witam, poszukuję dla siebie druzyny koszykarskiej. Gram amatorsko stąd prośba... weeden92 KOSZYKÓWKA W SZEMUDZIE (3) WITAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH KTÓRZY/KTÓRE CHCĄ UCZĘSZCZAĆ NA ZAJĘCIA Z... koszykowka Poszukuje klubu do kosza (1) Poszukuje jakiegos klubu na terenie trojmiasta w ktorym moglbym potrenowac i... Mag91 Gra w kosza Kobietki (22) czy w Osowie jest lub może zbiera sie grupa kobiet chętnych do gry w kosza.... Gosia kosz (1) http://kosz.3net.pl/ fan Sala do gry w kosza (5) Poszukuję sali do gry w kosza w celu wynajęcia na grę 1 w tyg. we wtorki lub... Rav koszykówka (1) Witam.Szukamy kilku osób do pogrania w kosza,najlepiej jakby była to grupka... jarodson Szukam chętnych do gry w koszykówkę w Gdyni (3) Witam, Tak jak w temacie szukam chętnych do gry w kosza w Gdyni. Będziemy... kosz3m poszukiwani chętni do drużyny koszykówki na turniej (1) Jest nas dwóch, chcemy zebrać drużynę i wystąpić pod koniec sierpnia w... Maciek energa basket cup-totalna porażka organizatorów (3) Witam wszystkich forumowiczów.Odbyły się w Gdańsku finały mistrzostw Polski... entuzjasta kosza Koszykówka na sali w Sopocie (5) Witam. Zapraszam na cotygodniowe sesje gry w koszykówkę na sali w Sopocie.... Marcin Gra na powietrzu :) (2) hej, z racji tego, że zaczyna się robić ciepło na dworzu może ktoś jest... gunia ZAPRASZAMY NA MECZ KKS KOLECZKOWO (1) Zapraszamy wszystkich mieszkańców Koleczkowa i okolic do wspierania i... kibickks amatorska drużyna mężczyzn - GDZIE w Gdańsku (10) szukam amatorskiej drużyny mężczyzn, czy istnieje takowa w Gdańsku? szukam... marcz