Kto ma problem z sasiadami???

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z zona i nękają mnie. Mam poukładane życie ( męża, dziecko ). Ten starszy pan bezpodstawnie oskarża mnie o wszystko! Donosi, pisze różne pisma, wzywa policje ( raz na miesiąc przyjdą do mnie znajomi lub rodzina- co nie co wypijemy ale zachowujemy się rozsądnie i kulturalnie ) i wydaje mnie się, ze ten Pan chyba nie śpi cala noc lub tylko czeka na okazję żeby zadzwonić na Policje. Jest chamski i obrażliwy. Potrafił nawet zadzwonić do szkoły i powiedzieć, ze maltretuje dziecko ( miałam bardzo nie przyjemna rozmowę- dyrekcja nawet nie dała mnie się wytłumaczyć ). Już myślałam o prawniku ale raczej nikt za mną nie stanie bo ludzie maja własne życie. Napomknę, że jednym sąsiadom w ten sam sposób zniszczyli życie że aż się wyprowadzili.
popieram tę opinię 101 nie zgadzam się z tą opinią 98

co to ma wspolnego z sasiedzkimi problemami?
Kaszubi sa na pomorskim terenie od wiek wiekow..tyle co i Gdansk liczy
nikt nie mowi ze Gdansk stolica Kaszub jest..a
Koscierzyna ..dla niektorych Kartuzy
Wiekszosc Kaszubow deklarowala sie za Polska..Gryf to organizacja walczaca o wyzwolenie Kaszub spod jarzma okupanta..
radze poczytac
wielu Kaszubow znalo i zna niemiecki
i co z tego...znali i rosyjski
gdyby nie ta umiejetnosc moj dziadek nie obronilby swojej rodziny ani przed jednymi ani przed drugimi
a na Kaszubach soldacy robili gorsze rzeczy niz Niemcy i taka jest nie
sympatia
a fakty historyczne
Nirmcy zabijali a owszem tak samo jak Ruscy ale tu byl wrog a tu "wyzwoliciel"
i takze Ruscy gwalcili co tylko pod reke podeszlo
znane sa historie o ziemiankach w ktorych trzymano i tygodniami kobiety i dziewczeta

Kaszubi sa rozni ..wielu z nich musi zaufac nowemu..ale jak zaufa to ta osoba jest jak w rodzinie
znam bardziej zawistnych gorali..chociaz nie bede siac nieprawdy,ze sa gorski od innych
poza tym wszystkim
jestesmy tu w Gdansku wymieszani
z wszystkich rejonow Polski
generalizowanie nie jest dobre w tym przypadku

patrzy sie jednostke rodzine problem
a nie opluwa cala nacje z powodu kilku przypadkow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oj kretynko sama będziesz kiedyś stara.Po twoim wpisie widać że jesteś nowożytną lampucerą
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

To racja.Musiałaś sobie czymś zasłużyć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

My tez mielismy takich cwaniaków piętro niżej - policja potrafila przychodzic do nas o 1 w nocy tylko po to, żeby odkryć że śpimy i jest cisza. W pewnym momencie po prostu sie wkurzylismy i zaczelismy odpowiadać na ogień ogniem, skladajac donosy na owych sąsiadów - zwłaszcza, że święci nie byli i potrafili sie glośno drzeć czy nawet rzucać talerzami. O dziwo od tego czasu nie bylo na nas żadnej skargi. Na szczęście wyprowadzili sie dwa lata temu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam nadzieję, że u nas nie będzie tego problemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

siejecie mowę nienawiści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Z drugiej strony skoro to nie jest ich wina to czemu oni mają ponosić konsekwencje, a nie sąsiedzi uprzykrzający życie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto ma problem z sasiadami???

Sztangę fajek? Wreszcie pokazałaś swój prawdziwy poziom umysłowy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co? Napisz po polsku. "Wynajem zjeść domu"? Eee...?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cały Gdańsk ma problem z sąsiadami, czyli Kaszubami. Poseł kaszubski z Domatowa pod Puckiem Kazimierz Plocke ma takie prowokujące nazwisko, nawiązujące do rzezi ludności Gdańska w dniu 13.11.1308 r. Bulla papieska z 1310 r. wspomina o 10 tysiącach ofiar. rzezi dokonali Krzyżacy pod wodzą Heinricha von Plotzke. Nazwiska pana posła Plocke jest ewidentnie antygdańskie.
Na tym przykładzie ponadto ewidentnie widać, że Gdańsk nie jest żadną stolicą Kaszubów i Kaszub. Gdańsk jest stolicą Pomorza Gdańskiego.

Warto jeszcze przypomnieć, że przez całe stulecia miasto Hel było własnością Miasta Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ja bym się w takiej sytuacji wyprowadziła, jeżeli byłaby taka możliwość. Nie ma sensu kiszenia się z sąsiadami, którzy chcą zniszczyć Ci życie, bo tak to trzeba nazwać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jo nie mom problemu z sąsiadem, bo obok mieszka sąsiadka. Ada pyta czy sąsiadki a ja mówię ze nie ma siatek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiecie, sąsiedzi którzy całe dnie spędzają w domu, po prostu nie mają co robić. Ja na początku się skontaktowałem z radcą prawnym z kancelarii http://dubielsawinda.pl/, bo siostra mi poradziła i powiedział, że warto wezwać policję, jak będzie coś się działo. Jeden raz podziałał i na razie jest spokój. Natomiast staram się gromadzić dowody jakichś niewłaściwych zachowań, bo ten pan Sawinda z kancelarii powiedział, że w przypadku naruszenia dóbr osobistych można wnosić o zadośćuczynienie i myślę, że rzeczywiście jakby musieli mi zapłacić, odechciałoby im się od razu kłótni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Akurat - wybielasz się. Takie łomoty zawsze to robią.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

oj tak tak !!popieram ~1979 -młodzi mają puby a wolą gwiazdorzyć w swoich domach a co gorsza mieszkają w bloku 4-piętrowym, 4-klatkowym a zachowują się jakby mieszkali w lepiankach 2-metry pod ziemią!!!! o ZGROZO TO FAKT!!! buzmózgowie!!!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 5

Miałam podobna sytuację, wynajem zjeść domu,przez ścianę z Wlascicielka. .kawki,papierosów a teraz sprawa w sadzień, nie zaufać już żadnej obcej osobie...im mnie wiedzą tym lepiej dla każdej strony
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

No niezłe bzdury opowiadasz. Na Zachodzie masz poprawność polityczną, można oskarżyć cię o byle rasizm, wywalić z mieszkania, byle imigrant może ci podłożyć bombę albo pociąć cię nożem. No świetnie.... WSZĘDZIE DOBRZE, GDZIE NAS NIE MA!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

mam podobnie , policja poradziła mi żebym nagrywała , ale TRZEBA UPRZEDZIC SĄSIADA , ŻE JEST NAGRYWANY INACZEJ TY ZOSTANIESZ UKARANY , a w sądzie nie możesz tych nagrań przedstawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

a ile ty masz lat ze tak dokładnie pamiętasz co ci rodzice mówili/??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

W ogole jak porownam polskiego sasiada z jego odpowiednikiem z zachodu, to ten polski jest bardzo wscibski, zeby nie powiedziec : chorobliwie wscibski. Polacy lubia wszystko wiedziec o innych, do wszystkiego sie wtracac, krytykowac ludzi, jakby ich karmili i ubierali. No slowem : trudno jest wytrzymac z polskimi sasiadami. Ci normalniejsi to sie trafiaja tylko 1 raz na 100. Takie mam zdanie w temacie sasiadow.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...