LPG w samochodzie

Jak podchodzicie do tematu instalacji gazowej w samochodzie?? Macie zamontowaną u siebie?? Znajomy ma zamontowaną BRC i sobie chwali. Możecie podzielić się swoimi opiniami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wszystko zależy od silnika i instalacji...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedne samochody/silniki lepiej chodzą na takiej instalacji, a inne na takiej. Wejdź na forum danej marki lub na forum "gazowania" samochodu i poszukaj tam informacji. Najdokładniej odpowiedzą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma ptak banino
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja mam fabryczną w Oplu(2015).
Podchodzę tak, że przekręcam kluczyk w stacyjce i tylko zerkam na zapaloną lampkę "LPG" - taka różnica :)

Jedne co mi doskwiera to, że tylko 25l gazu mogę zatankować - większy zbiornik byłby fajniejszy.

Dobra instalacja = bezstresowa jazda na tym paliwie
... a jak chcesz montować w jakimś warsztacie, to temat rzeka w którym roi się od partaczy. Szukaj informacji na forach internetowych klubów konkretnej marki i po prostu odwzoruj DOKŁADNIE konfigurację od kogoś, kto nie ma z nią ŻADNYCH problemów.
... wtedy pozostanie Ci już "tylko" nie trafić na partacza ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gaz jest do kuchenek gazowych jak kogos nie stac zeby wlewac paliwo to niech nie kupuje auta .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18

Takich to mi nie żal...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a paliwo nuklearne do rentgena a nie lotniskowców i elektrowni. Matoł milioner się znalazł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

kuchenkę mam indukcyjna, mamy XXI wiek. A co ciebie tak interesuje kto na czym jeździ? Pewnie robisz rocznie 15 tys km kierowca amator haha. LPG nie truje, jest eko. Auto kupiłem z fabryczna instalacja bo dużo jeżdżę. Interesuje mnie kasa a nie opinie g*wniarzy co wokół komina jeżdżą.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiesz gdzie mam twoja opinie lamusie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie pierdoła w rurkach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz kuchenkę indukcyjna i nowy samochód i że jesteś zarozumiałym bufonem to jusz wszyscy wiemy i co jeszcze masz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mówią ci, co ich nie stać na założenie gazu. Dzięki temu, że tanio tankuje, to po kilku latach może sobie za zaoszczędzone pieniądze kupić lepszy samochód.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Typowa opinia laika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak kogoś nie stać na dobrą instalacje, to pisze później takie pierdoły, jak Ty teraz.Żal Ci d*pę ściska, że ktoś miał 2, 3 albo więcej tysięcy na instalację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inteligencja finansowa :) Stać mnie co nie znaczy ze mam ja wydawać. Dzieki temu odkladam co miesiąc 500zl. Po 20latach uzbierala się już niezła sumka... Dzięki oszczędnościom jestem teraz wolnym człowiekiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tak Ad Hoc do zagazowanych pytanie.... przestrzegacie zakazu wjazdu do parkingów podziemnych, czy olewacie to ? ktoś was się o to czepiał kiedyś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakaz wjazdu pojazdów z instalacją lpg do każdego parkingu podziemnego. Za niestosowanie się do owego zakazu grozi mandat. Jakby ktoś nie wiedział to 500 zł i 10 pkt karnych. Dotyczy to garaży które nie posiadają mechanicznych wyciągów dostosowanych do wydmuchu gazu.Wystarczy ,ze sasiad zadzwoni na straż miejską i wpusci ich do garazu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

jak każdy kierowca przestrzegamy ustawienia świateł, sprawnego i cichego wydechu, robimy analizę spalin, wycinamy DPF aby auto było lżejsze, wówczas mniej spala
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma w kodeksie ruchu drogowego przepisu, który zabraniałby wjazdu do garażu pojazdom z LPG. Więc nie trzeba stosować się do takich znaków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mam pod klapką i mam w nosie wymysły budowlanki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam zestaw Optima zamontowany pół roku temu, nie ma różnicy w dynamice auta, za to jest różnica w kosztach paliwa. Mi się już praktycznie montaż tej instalacji zwrócił, wydaje teraz 300-400zł mniej na paliwo więc nawet jeśli jazda na lpg ma jakieś minusy to ta dodatkowo zaoszczędzona kasa je zniwelowała :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gaz jest dla kuchenek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

moja kuchenka nazywa się Toyota rav4
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

AutoGaz, to coś o czym mogę coś powiedzieć. Powiem na początek może tyle : Nie zakładaj gazu jeśli nie jeździsz, jeśli jeździsz mało sprzedaj silnik! Jeśli sporo jeździsz - montaż instalacji rozpocznij od wyboru gaziarza, któremu zaufasz. To gaziarz sprawia, że auto działa jak należy, albo wychodzi, że lekcje fizyki omijał zakolem i teraz samochód nie ma szans. Nawet marka "gazu" musi pasować gaziarzowi, nie Tobie. Ty masz jemu móc zaufać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...