Lipoliza w Gdańsku

Witam. Czy ktoś moze przeszedł zabieg lipolizy? Wpisałam sobie to w wyszukiwarkę ale znalazłam tam malo informacji ( konkretnie o gabintach w Gdańsku....). Mianowicie czy zabieg iniekcyjny daje dobre rezultaty ? W porównaniu na przykład do operacji chirurgicznej? Mianowicie operacji chirurgicznej się boje i nie chciałabym iść pod nóż ale jednoczesnie nie chce mi się tracić kasy na coś co nie przyniesie efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Up, odgrzewam - ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze efekty daje modelowanie sylewtki ( zabiegi wyszczuplające) plus wspomagająco lipoliza. Oaz ćwiczenia (nie ma co liczyć,że się połozysz, będziesz objadała się pizzą a cię od razu wyszczupla). Musisz równiez przygotować się na to,ze jeden zabieg nie da efektów tak wiec najlepiej jest zapisać się na cała serię ( szczególnie jeśli tego tłuszczyku masz sporo). Za przyjemne to równiez nie jest. Niemniej sama rownież nie poszłąbym w życiu pod nóż ( szczgólnie teraz przy ostatnich wydarzeniach kobiety, ktora zmarła podczas takiej operacji..... masakra).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabieg lipolizy musi iść razem z dietą oraz ćwiczeniami inaczej nie ma efektów. Natomiast jeżeli jesteś gotowa podjąć wezwanie idź jest ok to nie boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie dlaego nie chcę na to iść. ogólnie ciekawi mnie kiedy są efekty.,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Efekty są już po 10 dniach np.w pasie luźnej ale wszystko wraca jeżeli nie trzymasz diety .Lipoliza jest dla osób które dołożę do tego dietę i ćwiczenia niestety cudów nie ma jedynie wspomaganie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam zabieg i ze swojego doświadczenia napiszę Ci,ze pierwszym eekcem jest....obrzękniecie i siniaki ;) Jednak potem to wszystko schodzi i jest o wiele lepiej. rozbija to tkankę tluszczowa tak wiec nie masz takiego dużego ubytku ale jest o wiele bardziej naturalny( tak jakbyś sama sobie modelowała talię oraz biodra). Mi najbardizej zalezało na usunięcu tłuszczu z brzucha bo po porodzie nie mogłam sie tego pozbuc za nic ( i ćwiczeniami i dietą ).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę jeszcze dopytać gdzie to robiłaś? I ile zabiegów miałaś ? Tylko na tę jedną okolicę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko na brzuch ( akurat z udami problemu nie miałam). zdecydowałam się na 4 zabiegi. W pakiecie koszt 1200 zł w clinica cosmetologica na Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam i jestem mega zadowolona bo nie mogłam się pozbyć fałdki poporodowej dół brzucha , dziwna tam skóra była ani ćwiczenia ani dieta nic, u góry brzuch spoko na dole fałdka. Wystarczyły dwa razy odstęp ok 3-4 tyg. Ja płaciłam za brzuch 400 za jeden zabieg. Ale dzisiaj widziałam że promocje mają za 250 wiec to mega cena. Vitality clinic na fb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wybielanie zębów (27 odpowiedzi)

Czy znacie jakieś domowe sposoby na wybielanie zębów.A może jakaś pasta o cudownym działaniu?...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Nie dochodzę (6 odpowiedzi)

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja...