Makijaż ślubny

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Cześć dziewczyny, poszukuję makijażystki na ślub, która poradzi sobie z problematyczną cerą (sucha, alergiczna i z niedoskonałościami), czy mogłybyście polecić mi kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy? Najlepiej z Gdyni, z góry bardzo dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam Panią Justynę http://www.makeupdream.pl/
Pracuje tylko na antyalergicznych i renomowanych kosmetykach, mieliśmy okazję z nią współpracować i każdorazowo efekty były zadowalające :)

Pozdrawiam
OddView
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

http://ajs-visage.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezmiennie polecam Magdę Purchlę. Wprawdzie nie jest z Gdyni, tylko z Sopotu, ale dojeżdża w dniu ślubu do klientek. Mam identycznie problematyczną cerę jak Ty, a nawet gorszą, bo świeci się non stop. Spisała się rewelacyjnie. Makijaż piękny, trwały, nawet upał w dniu ślubu nie dał rady go zniszczyć ;-) Moje najlepiej zainwestowane pieniądze w ślubnym budżecie, bez dwóch zdań :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola Kowalow make up. Malowała moją teściową i szwagierkę. Teściowa wyglądała na kilka lat i kilo mniej. Szwagierka ma bardzo problematyczną cerę - pani Ola pięknie wszystko zakryła, posiada odpowiednie kosmetyki. Bardzo Ci ją polecam. Też mam bardzo suchą cerę, jakieś 2, może 3 tygodnie przed ślubem zaczęłam stosować maski nawilżające regularnie co 2-3 dni i bardzo pomogło :)

Pani Ola jest z Gdańska, ale jeśli miałaby malować jeszcze np mame czy siostre,to przyjezdza do klientki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anna lubera na fb
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...