Katastrofa! (1) Naciąganie rakiet MASAKRA! Powierzone dwa naciągi na dwie rakiety. EFEKT:... MACIEJ ..... (1) Ludzie! Przecież to jest jakaś...KPINA!!! Przyjezdzam do sklepu o 15:50(nie... adam Naciąganie rakiet (1) W rakiecie przy założeniu naciągu zrobił 15 błędów w przeplocie, a rakietę... Robert
czego nie ma w decathlonie znajdziesz pewnie w maratonie (1) Postanowiłam napisać opinię o sklepie, o którego istnieniu wcześniej nie... Flori Fajnie, polecam. (2) Sklep świetnie wyposażony, zawsze jest dużo ludzi, ale nie ma problemu z... Kasia i Jacek Bardzo zły sklep - nie polecam (2) Kupiony rower po 2 tygodniach się psuje , właściciel nie uznaje gwarancji,... Gdańszczanie Nie polecam serwisu rowerowego (1) Przyjechałem zmienić opony, wymiana miała potrwać 20 minut, potrwała 1,5... Adam wędkarstwo polecam rowery odradzam (2) odradzam zakup roweru. Rowery są źle przechowywane, źle przygotowywane do... asdf łyżwy (1) Sklep jednym slowem godny polecenia :) , obsluga kulturalna i pomocna w... Magda Bardzo fajny sklep! (1) Zaczne moze od tego, ze mieszkam i pracuje w Szwecji, a potrzebowalem znalezc... Adam K. najlepszy sklep wędkarski w trójmieście! (1) Polecam każdemu wizytę w tym sklepie wędkarskim. Dobrze zaopatrzony,... Janusz Byłem (1) Byłem w sklepie w ostatni weekend, nie mam żadnych większych zastrzeże. Fakt... Marek Zmiany pełną parą :) (1) Ostatni raz w sklepie byłem jakiś rok temu - nie miałem powodów do... Gała Chyba zmiany (1) Ostatni raz w sklepie byłem w sierpniu 2012, po tej wizycie postanowiłem już... stach Również nie polecam (1) pusto w sklepie ale i tak mają klienta w d**** zwolnić obsługę --kolesia z... wojtek najlepszy sklep wędkarski w Trójmieście! (1) Chciałbym polecić wszystkim zakupy na dziale wędkarskim w sklepie Maraton.... Karol Polecam (1) Kupowałem w tym sklepie po raz drugi buty trekkingowe. Po raz pierwszy jak... Marcin polecam! (1) Byłam w tym sklepie drugi raz i był to kolejny raz kiedy obsługa zaskoczyła... ania Bardzo Polecam. (1) 2 Maja Miałem urodziny i poszedłem z tatą wybrać sobie rower na prezent.... stały klient nie polecam!!! (1) Obsługa beznadziejna, niekompetenta, nieuprzejma oraz brak jakiejkolwiek... bob