gdzie farbowanie farbą olejową w Gda ? (4) pytanie jak w temacie, jakie salony polecacie gdzie farbują farbą olejową aneczka;) Sprzedam buciki (2) Witam, Sprzedam buciki w bardzo dobrym stanie, ubrane zaledwie kilka... Katarzyna paznokcie, makijaz, fryzej (3) zastanawiam sie, czy pomalowanie paznokci, czy zrobienie typowego,... nepti
Jak wyznać miłość na walentynki (i nie tylko) (41) cześć, szukam pomysłów na temat tego jak można wyznać miłość osobie, w... zakochany Flakon po perfumach PILNIE KUPIE!!!!!!!!!!!!!!! (1) Witam.Pilnie odkupie lub przyjme flakon po męskiej wodzie LACOSTE... Ewa 31 portfolio - sesja zdjęciowa (2) Witam, czy któraś z Was robiła lub ma zamiar zrobić sobie portfolio. Chodzi... Weronika Fryzjer Maciek (21) hej, mam pytanie. Wspólnie z koleżankami chodzimy do maćka do krewtetki-... Olga 25 sprzedam nogi od manekinow!!!! (1) Mam do sprzedania manekiny taz nogi od manekinow dla kogos kto zajmuje sie... kaja Makijaż (1) Kasia startuje w konkursie. Znam ją od lat i wiem że robi super makijaże... neania Fryzjer - farby Goldwell (10) Witam, szukam salonu fryzjerskiego, ktory uzywa farb Goldwell i nie chodzi... Monk fryzjer Ujeścisko (4) Czy znacie jakiegoś dobrego fryzjera na Ujeścisku? ja1983 Jak myślicie? Proszę o "modową" poradę ;) (13) Jak myślicie, jak ta sukienka wygląda na żywo? Może któraś z Was taką ma,... Daria_982 Sprzedam domowy depilator laserowy RIO Salon Laser. (5) Witam, mam do sprzedania depilator laserowy firmy RIO. Użyty zaledwie 2 razy,... espeioes Szukam prezentu dla teściów !! (5) Dziewczyny pomóżcie ! Niedługo teściowie wspólnie wyprawiają swoje 60- te... zanetucha83 Cześc dziewczyny mam do Was pytanie :) (5) Witam mam takie pytanie nie wiem gdzie powinnam je zadac więc postanowiłam tu... 0000000 wizazystki poszukuje :) (1) poszukuje kogos kto pokazalby mi , jak sie dobrze umalowac, w ramach... olka ZA DARMO Ubrania na szczupłą dziewczynę xs/s (3) ODDAM za darmo siatkę ubrań - kappAhl Reserved, Orsay, Reporter, i inne -... Jena krawcowa pilnie potrzebna (1) Szukam Pani umiejącej szyć: spodnie, bluzki, koszule, spódniczki. Z Gdańska... siostra_agnieszki Gdzie sklep z materiałami? (2) mam pytanie, jak w temacie, gdzie w gdansku lub pruszczu znjade sklep z... taka co pyta NOWE UBRANIA dla Pań PRIMARK (11) zapraszam do galerii... kobritta