Po farbowaniu włosów...prosze o poradę (7) Witam, kilka dni temu farbowałam włosy na kolor czekolada. Dodatkowo dodałam... Adriana 28 a może bluza dla faceta? NIKE, nowa z metkami-gdynia (1) http://allegro.pl/nowa-bluza-rozpinan-nike-i1414637123.html nanana Sprzedam kremy Declare Szwajcarskie (1) sprzedam orginalne kremy Declare rózne więcej na maila piniak1981Qwp.pl miller
pokonac zmarszczki (1) Hej kobitki szukam chetne do zakupu kolagenu naturalnego po promocyjnej cenie... aska PROWADZENIE SALONU FRYZJERSKO KOSMETYCZNEGO- współpraca (5) Poszukuję osoby najlepiej z branży fryzjersko kosmetycznej do wspólnego... K... Sprzedam podkład CLINIQUE. (4) CLINIQUE - Perfectly Real MakeUp – Lekki podkład z Technologią... Ona23 Serwisy o modzie (4) Cześć od niedawna interesuje się modą. Poszukuje ciekawych stronek z newsami,... Paulina P. Nowy C.H.KLIF (28) Witam, czy ktoś ma jakieś informacje dotyczące nowych sklepów?:) Chodzi mi o... Rusałeczka zmiana koloru wlosow (2) hej dziewczyny, potrzebuje malej pomocy a mianowicie chodzi mi o zmiane... Martuchowata Hawajski Sylwester (3) Macie jaki pomysł w co można się ubrać, oczywiście poza mini z trawy i... sylwestrowiczka mini micro bikini, microkini (1) Zima, w szczególności tak sroga ja teraz, to doskonały moment na poruszanie... bimini WYPRZEDAŻE - co? gdzie? i przede wszytskim ZA ILE? (1) Zaczął się czas wyprzedaży. Czy już wybrałyście się do jakiegoś... zakupomaniaczka może ktos będzie zainteresowany - sprzedam prostownice metalową (1) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/sprzet-elektroniczny-inne/sprzedam-prostownic... jozia pielegnacja zamszu-odbarwiły mi się!!!! co robić??? (4) Dziewczyny prosze o radę!!! tydzień temu kupiłam śliczne (wg mnie) kozaki... ali z bali Dory Fryzjer od Trwałej poszukiwany! (8) chciałabym wykonać trwałą ondulację jakiejś nowej generacji, która nie pali... Maja Sprzedam kremy Declare Szwajcarskie (1) Mam do sprzedania kremy Declare kontakt piniak1981@wp.pl miller Nowy Butik Sklep Odzieżowy!! (4) Witam wszystkie Panie Zamierzam otworzyć butik z odzieżą damską w centrum... SYLWIA Gdzie kupię elegancki stanik z silikonowym tyłem? (5) Hej, czy ktoś wie, gdzie dostane - w Trójmieście - stanik z silikonowym... nikitta23 Kolczyk do pępka (1) Witam, możecie mi polecić jakiś sklep w trójmieście gdzie można kupić kolczyk... SandraS Sprzedam kremy Declare Szwajcarskie (1) Sprzedam kremy Declare do ciała 200ml cena 200zł krem na zmarszczki 50ml cena... piniak