Stan dróg (!?) na Ujeścisku - Łódzka, Warszawska, Jabłoniowa (6) Witam, Rozumiem, że jest zima itd., ale to co się wyprawia na Ujeścisku woła... Grzesiek Filtr cząstek stałych w autach (3) Czy ktoś może polecić mechanika który usuwa filtr cząstek stałych i ustawia... adzia01 Autopilot (1 lutego 2011), ost. aktualizacja: 17:29 (19) Gęsto na Grunwaldzkiej. Informują Państwo, że ruch na obwodnicy na wysokości... Radio Gdańsk
wyłączona sygnalizacja!! (3) Od tygodnia wyłączona sygnalizacja na Karczemkach.. Nikt się tym nie... karczemki Autopilot (31 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (36) Stabilizuje się sytuacja na trójmiejskich drogach. Nieco więcej aut na Jana... Radio Gdańsk Zimowa trasa nocą czy dniem? (5) Witam,czy państwo wybierając w okresie zimowym w dalekie trasy preferują... sebek.... pies biegnacy ze smyczą po obwodnicy (1) dzis ok. godz. 7.30 biegł bokser- maść podpalana zerwany ze smyczy w stronę... karola Autopilot (28 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (22) Bez problemów w Sopocie i Gdyni. Stabilizuje się ruch na ulicach Trójmiasta.... Radio Gdańsk Bomba z opóżnionym zapłonem (3) Wczoraj na ulicy Chłopskiej wieczorem jeden z samochodzików znalazł sie na... Basia Autopilot (27 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:29 (33) Bez utrudnień w Trójmieście. Bardzo spokojnie w Trójmieście. Płynnie na... Radio Gdańsk Autopilot(28.01.2011) (1) Drogi przejezdne i bez korków. Nie wiem jak w mieście , ale na trasie... mad Autopilot (26 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (26) Bez większych utrudnień na ulicach Trójmiasta. Ruch na ulicach Trójmiasta... Radio Gdańsk naprawa tłumika (8) Bardzo proszę o informację o dobrym, ale też w miarę niedrogim mechaniku... literówka Autopilot (25 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (21) W Trójmieście spokojnie To był spokojny dzień . Tak chyba można podsumować... Radio Gdańsk SPRAWCA UCIEKL! Poszukiwani swiadkowie! 1.12.2010 16:25 Obwodnica za Karwinami w strone Chwarzna (19) Szanowni Państwo, poszukuje świadków zdarzenia ktore mialo miejsce wczoraj na... mikaku Autopilot (24 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (27) Spokojnie w Gdyni. Zaczynamy od Gdyni i okolic. Nasz Słuchacz Pan Przemek,... Radio Gdańsk Nasza policja potrzebuje wsparcia do grupy mlodych chlopcow (6) Jestem także mieszkańcem Gdańskiej Zaspy, jakiś czas temu spotkałem się z... michał Przymorze historia włamania (1) Włamali mi się do auta rozwalili stacyjkę i ukradli radio (na cale szczęście... mmmmmmmmmm Morenka (1) w ciągu jednej nocy z pod bloku 1 BMW odjechało a 2 straciły części Bezimienny kradną też na CHEŁMIE (1) mie skradziono seata z pod bloku !! Wykrywalnośc policji zerowa okradziony