myjnia w galerii bałtyckiej (1) Ostatnio słyszałem że mają zrobić myjke ręczną w galerii bałtyckiej.to... marcin708 RONDO - Okopowa - Toruńska -Trakt Św. Wojciecha (5) Uważam, że to skrzyżowanie jest jedno z najgorszych. Według projektantów to... CIACHO Autopilot (10 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (25) Gdańsk. Korki na Armii Krajowej. W Gdańsku nadal korkuje się Armii Krajowej... Radio Gdańsk
Dlaczego 90 procent Gdańszczan zachowuje się na drodze jak BYDŁO (43) po otwarciu drzwi zagrody. Dzisiaj jadąc od centrum do Auchan Armii Krajowej... alucard Benzyna po 5 zł. (10) No i stało się. Ceny benzyny noPb95 wzrosły do 5 zł za litr przy... Kuba Opony zimowe klasy Dębicy (22) Czy warto kupując nowe zimówki, zainwestować w nasze Dębice, lub... seba... Tiry na Chylońskiej stają w poprzek dostarczając towar do Carrefour'a (5) W ciągu ostatnich kilku dni dwa razy tir zablokował ul. Chylońską w Chyloni... Tomasz Droga na Kartuzy (4) Czy ktoś wie jaki jest stan drogi na Kartuzy? Odśnieżona czy pokryta lodem i... ashh Autopilot (7 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (21) Gdańsk. Korek na obwodnicy od Matarni do Węzła Karczemki. Na trójmiejskich... Radio Gdańsk GDYNIA PLAC KASZUBSKI ! (1) GDYNIA PLAC KASZUBSKI - tam jest nowoczesne skrzyżowanie i światła !!! DRAMAT... życie Lewoskręty na Wielkopolskiej w Gdyni (1) W godzinach szczytu jak tylko ktoś chce skręcić w lewo w ul.Wrocławską albo... w prawo łódzka-warszawska / podwale przedmiejskie-okopowa (1) ja mam dwu kandydatów: 1- skrzyżowanie łódzkiej i warszawskiej. skręcenie... Ew z Gdańska do Malborka,zimą którędy najlepiej jechać? (8) Mam pytanie do kierowców często korzystających z trasy Gdańsk-Malbork,... sebek najgorsze z najgorszych? (1) skrzyzowanie Grunwaldzkiej i Słowackiego!! kk Autopilot (5 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (51) Gdańsk. Korek na Jaśkowej Dolinie. W Gdańsku mocno zakorkowana jest Jaśkowa... Radio Gdańsk Autopilot (5 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 6:59 (6) Gdańsk. Utrudnienia na obwodnicy. Zaczynamy od informacji z obwodnicy.... Radio Gdańsk dojazd autobusem z karczemek na chełm (1) dlaczego nie ma polaczenia autobusowego z karczemek na tak bliskie i... kitiket Limit wysokosci za Wyścigach (3) Czy ktos się orientuje dlaczego na wiadukcie nad stacją Sopot-Wyścigi (w... ciekawski Autopilot (4 stycznia 2011), ost. aktualizacja: 17:59 (29) Gdańsk. Utrudnienia na obwodnicy na Węźle Straszyn. Przypominam o... Radio Gdańsk PATROL (1) SZUKAM LUTRA LEWEGO DO PATROLA GR '96 MARTINEZMIK