Motoryzacja - skandal z kupnem auta w gdańsku!!!

Ludzie skandal!!!! Kupiłem auto od faceta w gdańsku i kurczaki nie wierzę normalnie..

ależ to tak w nim rąbie kaszubem, że nie można do sklepu podjechać spokojnie bo człowiekowi samo na język przychodzi

"jo jo diable alaj mnie po woburg łedy!!"

ogarnijcie się ludzie, ja rozumiem blachy z kościerzyny, ale żeby tak rąbało kaszubskim robolem to skandal...

zapraszam do dyskusji na ten temat jeśli mieli państwo podobne problemy, pozdrawiam aleksander.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kaszubski to tak mi brzmi mało elegancki język. Brzmi ładnie dla Niemców. Ja na wiosce poszedłem do sklepu chciałem drożdżówkę, usłyszałem pytanie " ze szczem? " i poległem, ładna nawet śliczna dziewczyna za ladą i ten język :) myślałem że się posikam. Przecież usłyszała Polaka dlaczego sama odezwała się po Kaszubsku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Jak wydać własną książke (4 odpowiedzi)

Jestem w trakcie pisania, w zasadzie aktualnie już na ukończeniu. Czy macie jakieś porady jak...