Może jakieś spotkanko??

Witam. Czy są tu może dziewczyny, które nie mają zbyt wiele znajomych, z którymi mogłyby się wybrać na spacer zakupy, do kina czy poprostu spotkać przy %??
Ja mam 33 lata, dwoje dzieci i męża. Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Może jakieś spotkanko??

Hej a skąd jesteś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Osowa, ale jestem mobilna więc żaden problem dla mnie gdzieś podjechać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Ojoj to ja zupełnie po innej stronie Gdańska i nie jestem mobilna :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Może jakieś spotkanko??

Ja też mam mało znajomych i też chetnie poklacham przy kawce :) Jestem mobilna. Może być Gdańsk:)
Gdzie robimy spotkanko? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Hej.Chetnie Cie poznam.Mieszkam za Gdynia ,mam rowniez 2 dzieci i meza ,ale nie wiele znajomych ,kolezanek.Te ,ktore mam, mieszkaja daleko i trudno z nimi wypic kawe.Brakuje mi babskich pogaduszek na zywo.Dla mnie odleglosc nie stanowi problemu.Jesli masz ochote mnie poznac,pisz na email paski2008@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Może jakieś spotkanko??

Hej ja mam też dwoje dzieci. Nie jestem stąd, więc również mam niewiely znajomych. Mąż niestety cały czas pracuje daleko. Jestem z Jasienia. Jeżeli propozycja dalej aktualna to mój e- mail kama881@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Hej, ja mam 32 lata i też męża i 2 dzieci, też cierpię na brak koleżanek do pogadania, wyjścia itp, mieszkam w centrum Gdańska więc miejsc do spotykania tu nie brakuje, chętnie spotkam się na wino/zakupy/spacer, jeśli masz ochotę to podaje maila: fiosta@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

to ja się podpinam, również chętnie kogoś poznam, co prawda nie mam męża ani dzieci ale brak mi również osób na wspólny wypad. Zawsze miałam wąską grupę przyjaciół, byłam zdania, że kilku ale prawdziwych, wciąż ich mam i mamy kontakt ale są to osoby, które zajmują się "własnym życiem, rodziną", nie jest tak jak gdy mieliśmy po 20 lat ;). tak więc chętnie poznam osoby w podobnej sytuacji- kobiety, facetów również, bo czemu nie ;) mieszkam w Gdyni, 36 lat, dość zapracowana i ambitna, domatorka- (to pewnie główny mój problem) nie mniej jednak czasem również mam chęć na jakiś wypad czy po prostu jakąś fajną pogawędkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Ktoś musi chyba zainicjować pierwsze spotkanie :)
To może ja:)

Niech każda(y) pisze kiedy może się spotkać na początek.
najlepszy chyba będzie weekend, ewentualnie piątek wieczór.
Ile chętnych??
i godzina... 20?? czy bardziej 18??
Dla matek może spotkanie poranne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Hej dziewczyny.Jutro wybieram sie z synkiem(8 lat)na spacerek po Gdansku,zadnych konkretnych planow nie mamy.Moze ktoras(ktores)chce sie przylaczyc na kawke,ciacho itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Jutro tj.w sobote 03 12
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

@Koleżanko:
kiedy powtarzacie wypad :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Podbijam- również chętnie się spotkam gdy zaplanujecie powtórkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

A my wybieralismy sie do Gdanska a wyladowalismy w Klifie w Gdyni.he he.Byl Mikolaj ,zabawa i ubaw po pachy dla malego do 18.Potem spacerek na orlowskie molo,pizza ,dla mnie kawka .Super bylo.Do domu po 21 dotarlismy.W przyszlym tyg.w sobote wybieramy sie do Fabryki Elfow.Moze chcecie polaczyc przyjemne z pozytecznym i do nas dolaczyc.Rodzice,o ile sie nie myle i tak w kawiarni siedza.No ,chyba,ze kawka po Elfach ,gdzies w Gdansku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

to co jutro Gdynia?? :) o której?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

anonim Podaj kontakt do Ciebie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Co z tym spotkanie??, umarło.... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Może jakieś spotkanko??

Anonim zdradzisz imie lepiej sie pisze z kim po imieniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej!

Mieszkam od paru lat w Gdańsku ale jeszcze nie zapuściłam korzeni. Mam 30+. Z chęcią poznam koleżanki na wspólne wyjścia, wycieczki, spacery, pogaduszki, herbatę czy kawę. Z zawodu jestem plastykiem a z zamiłowania przyrodnikiem. Lubię podróże choć teraz prowadzę bardziej osiadły tryb życia ze względu na to, że jestem mamą. :) Pracuję w domu więc dosyć swobodnie dysponuję czasem (zwłaszcza do 16 kiedy muszę odebrać córkę z przedszkola, ale wieczory też wchodzą w grę). Mieszkam na Morenie.

Mój e-mail: kasia.morena@interia.pl

Pozdrawiam
Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej jestem adam z gdańska szukam fajnej kobiety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz gdzie Ci ta fajna kobieta zginęła to może coś podpowiemy. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypuszczam, że zginęła gdzieś w Trójmieście ;) To trochę zawęża poszukiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adi mam 36 lat 180co 80kilo pen 20co szukam kochanki z gdańska w sexsie lubię wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> 180co (..) pen 20co

co? centymetry optymistycznie? ;>

> w sexsie lubię wszystko

Skoro "wszystko" to dlaczego zawężasz do "kochanki"? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej, nie wiem czy temat jest aktualny, dziewczyny spotykacie się gdzieś? Jak już tu pisałam mam mało znajomych, chętnie się spotkam na babskie pogaduchy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem chętna a skąd jesteś i ile masz lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak w nieskończoność...:D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć, widzę że jest dużo osób zainteresowanych spotkaniem, kwestia ustalenia gdzie i kiedy a więc proponuję Gdańsk old town pod Teatrem wybrzeże, sobota godz, 19, proszę w komentarzach zgłaszać swoją obecność
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy są tu jeszcze kobitki chętne na babskie spotkanie i poznanie nowych koleżanek z Gdańska? Zaczyna sie wiosna, lato, trzeba czasem uciec od dzieci i domowych obowiązków. Jeśli jest ktoś chętnu to czekam na znak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to napisala Ottak: "I tak w nieskończoność...:D" :D:D
Ja jestem chetna :) do konca tygodnia cos wykombinujemy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to prawda z ta nieskonczonoscia :) u mnie niestety dzieci chore wiec do swiat nici :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda, to szybkiego powrotu do zdrowia i odezwij sie na piv :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...