Na pewno nie na biol-chem

Temat dostępny też na forum: V LO Gdańsk
Dopóki coś się nie zmieni w kwestii nauczycielki chemii odradzam ten profil. Dobre wyniki na maturach to wyniki korepetycji i własnej pracy. Niestety do dyrekcji to nie dociera. Szkoła naprawdę utrudnia życie i zabiera bardzo dużą część czasu wolnego. Zainteresowania? Znajomi? Czas na rodzinę? Ważniejsze są zadanka ;) Kiedyś lubiłam chodzić do szkoły, a teraz na myśl o poniedziałku odechciewa mi się żyć i wiem, że nie tylko ja tak uważam. Da się oczywiście przetrwać. Ale lepiej spędzić te 3 lata na prawdziwym życiu, a nie po prostu na przetrwaniu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Domyślam się, że chodzi o Całą (facetka od chemii). Słyszałam, że wyleciała z poprzedniego liceum, a pracę w 5tce załatwiła jej mamusia. Bardzo źle świadczy to dyrekcji i klimatach w szkole.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...