W rakiecie przy założeniu naciągu zrobił 15 błędów w przeplocie, a rakietę podał mi jak by wszystko było ok.Na moje pytanie co to jest?Odpowiedział:tak wyszło!!!Kazałem odkupić mu identyczny naciąg, tj.babolat RPM blast 1.35mm. Zrobił zdjęcie opakowania w/w naciągu.Po 4 dniach pojechałem do sklepu, wcześniej dzwoniąc, czy już jest naciąg.Nikt ze sklepu nie zadzwonił do mnie!!!Na miejscu okazało się, że mają naciąg, ale babolata 1.30mm nie ten mój. Właściciel, partacz oświadczył, że to jest to samo, po czym chwycił suwmiarkę i zaczął mierzyć grubość naciągu na rakiecie, udowadniając mi że to właśnie jest 1.30mm, który on kupił. Nadmieniam, że na każdym naciągu jest opis tj. producent i grubość.Wcześniejszy naciąg w rakiecie, też zepsuł zabierając pracownicy rakietę i wiążąc lużny węzeł.(naciąg puścił zrobiły się łuki). Bezczelny cynik i partacz, który nawet nie potrafi powiedzieć słowa przepraszam.Nie dostał naciągu, który zniszczył to próbował wcisnąć ten który dostał.Nie polecam!!!!!!!!Za naciąg liczy sobie 25zł. Decathlon Gdańsk Przymorze robi to za 15zł. Bez błędów szybko i sprawnie.Odradzam sklep Maraton w Gdańsku!!!!!!!!!!