Botanica Jelitkowo (72) Botanica Jelitkowo położona będzie nad zbiornikiem wodnym, niedaleko od plaży... trojmiasto.pl Rivus - opinie i oceny (15) Rivus powstaje w dolinie potoku Swelina, który wyznacza granicę między Gdynią... trojmiasto.pl Baltica Towers (32) Inwestycja powstanie w oddaleniu od innej zabudowy mieszkaniowej i w... trojmiasto.pl
Nadmorze - opinie i oceny (58) Nadmorze powstaje w dzielnicy bogatej w tradycje wypoczynkowe. Lokalizacja... trojmiasto.pl Polecam wszystkim (1) Przeprowadzając się z małopolski nad morze, chciałam mieszkać blisko wody. Od... Ania Dni Otwarte Nadmorze (3) W weekend 4-5 listopada w godzinach od 10.00 do 16.00, będzie można osobiście... trojmiasto.pl Kupiłem Nadmorze (2) W październiku 2016 kupiłem mieszkanie na inwestycji Nadmorze w Brzźnie.... Fajny Brabank gdańsk (3) Developer zupełnie nie dba o klienta. Nie polecam zakupu mieszkania.... Mirosława Krzyżanowska Dni otwarte inwestycji Nadmorze (4) Na osiedlu Nadmorze przy ulicy Krasickiego w Brzeźnie gotowe są pierwsze... trojmiasto.pl