Najtańsza Apteka

Temat dostępny też na forum: Żabianka
Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

jak dla mnie najtansza apteka jest w gdyni witominie. za leki, ktore wszedzie kosztuje mniej wiecej 120 zł, tam płace tylko 70 zł. roznica jest spora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Najtańsza Apteka

najtansza apteka jest w Brzeznie "Wałowa 2" chyba jakos tak sie nazywa znajduje sie naprzeciwko supersamu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Tylko, że na Witominie są cztery apteki...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Kupuję na Witominie na Słonecznej (apteka dbam o zdrowie), ale nie bezpośrednio, tylko zamawiam leki z ich strony internetowej( doz.pl), wychodzi taniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

A dla mnie najkorzystniejsze ceny ma http://www.aptekagdanska.pl

apteka online
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Najtańsza Apteka

proszę o adres i telefon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Jeśli chodzi o witaminy i tego typu sprawy to nic nie przebije bezpośredniego kupowania na iherbie, tutaj opisano jak to robić http://www.wikirose.pl/2015/09/jak-kupowac-na-iherb-com-opis-pytania-produkty.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do tanich aptek - w internecie najlepiej. Polecam http://tonzes.com/aptekapl.htm mają na prawdę fajne ceny i szybką wysyłkę. Obsługa też daje radę. Spróbujcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Najtańsza Apteka

Witam a jak nazywa się ta apteka i pod jakim adresem się znajduje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

ja wiem o super taniej aptece na Przymorzu - na Jagiellońskiej :)



w połowie długości falowca, vis-à-vis kościoła, koło przystanku autobusów 139 i 199 :) w budynku Administracji :)



tam zawsze są kolejki ;)


moja Mama już kilka razy sprawdziła - na niektórych lekach bywa "naście" zł różnicy (jakieś nasercowe)


podobno najlepiej kupować tam w niedziele - wtedy jest najmniej ludzi ;)






dla porównania - druga apteka jest prawie na przeciwko - w przychodni :) i tam kolejka jest max 4 osobowa :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Najtańsza Apteka

Najtańszą apteką jest DOM LEKÓW jest ich baaardzo dużo....i są tańsze niż Dbam o Zdrowie czy Apteka Dyzurna:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Najtańsza Apteka

Najtańsza apteka na żabiance jest obok przystanku toto-lotka, a dokładniej pomiędzy blokami na ulicy wejhera i tam naprawde jest tanio:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Najtańsza apteka na żabiance jest obok przystanku toto-lotka, a dokładniej pomiędzy blokami na ulicy wejhera i tam naprawde jest tanio:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Najtańsza apteka na żabiance jest obok przystanku toto-lotka, a dokładniej pomiędzy blokami na ulicy wejhera i tam naprawde jest tanio:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Najtańsza Apteka

ja słyszałam o najtańszej aptece równiez na jagiellońskiej na przymorzu :) bardzo niskie ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

z tymi najtanszymi to jest tak ze mają tanio,ale tez maja promocje co jakis czas na niektóre leki, stad dzisiaj jakas jest najtańsza ( przy danym leku) a jutro juz niekoniecznie

jak lek bardzo drogi warto połazic, ja tak robiłam przy Izoteku. normalnie po 120zł a w Domu Leków kupiłam za 80, ale to była promocja, potem taniej wyszło w innej aptece :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Najtańsza Apteka

To prawda z tymi promocjami, a z drugiej strony są apteki gdzie ZAWSZE są przywalone wysokie ceny, a ja nie lubię jak ktoś przesadnie chce na mnie zarobić.

W każdym razie dziewczyny dziękuję, podzwoniłam po tych wszyskich przez was wymienionych aptekach i wybrała Wałowa II gdzie zaoszczędziłam na jednym leku 70 zł :) więc mi się opłaciło :). Jeszcze raz dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

ja kupuje w sieci dyzurna, adresy ich aptek znajdziecie tutaj www.aptekadyzurna.pl, utrzymuja niskie ceny. ja kupuje w ich aptece w realu na przymorzu/ kolejki spore ale obsluguje z reguly 5-6 osob wiec czeka sie gora 15 minut
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Najtańsza Apteka

Ja myślę,że na ulicy Jagiellońskiej na Przymorzu..zdecydowanie taniej jest
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Chełm, w budynku Investingu - apteka Dyżurna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

ja kupuje hormony duzo taniej na doz.pl, bo maja duzo taniej. nie wiem jak reszta lekow, ale mozna to sprawdzic. a zamowienie odbieram w wybranej aptece, wiec to b. wygodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

ogólnie apteki dbam o zdrowie są najtańsze...na doz.pl można też u nich zamawiać. To znaczy nie wiem, jak reszta, ale tabletki antykoncepcyjne mają na pewno najtaniej, a czytałam gdzieś na fotum, że plastry też podobno. No w każdym razie ja tasy tam kupuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Najtańsza Apteka

pigwa...nie pisz, że najtańsza, skoro nie wiesz. To znaczy tabletki antykoncepcyjne na pewno są najtańsze, wiem, bo właśnie na doz.pl zamawiam, ale inne rzeczy to pojęcia nie mam. więc nie wiadomo, czy najtańsza. Tabletki najtańsze tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

no, tabletki i plasty też najtaniej kupuje się przez doz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Teraz doz ma fajną zniżkę dla seniorów bo w godzinach 8-12 mogą kupić leki z 20% zniżką, właśnie dzisiaj babci też kupowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

te tabletki antykoncepcyjne co ja mam wcale tanie nie są, kupiłam taniej o całe 10 zł w zwykłej aptece
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Najniższe ceny to możesz znaleźć na stronie apteki internetowej
http://www.aptekagdanska.pl

Sprawdź ile byś zaoszczędził kupując przez internet :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Najtańsza Apteka

tabletki antykoncepcyjne np. są zdecydowanie najtaniej na doz.pl I mają wykaz u siebie na str nienetowych aptek, to sobie można sprawdzić gdzie, jak ktos nie lubi przez net kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

jeśli chodzi o antykoncepcję to rzeczywiście apteki dozu, na doz.pl jest wykaz. Ale niczego innego u nich nie kupowałam, na szczęście nie musiałam...ufff;) więc tylko o tabletkach mogę powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

na dozie na pewno nie są najtańsze anty. tam yasminelle widziałam po bodajże 43, a do niedawna kupowałam w zwykłej aptece na Bosmańskiej w Gdyni przy biedrze za 36 (teraz podrożały do 38). Słyszałam też o jakiejś aptece w sopocie gdzie do 32 nawet może cena spaść, także dzięki za takie niewiarygodne forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

ta na bosmańskiej przy biedrze to właśnie DYŻURNA APTEKA. Też tam kupowałam. Mają tez aptekę na ulicy Morskiej tuż za estakadą ale na Bosmańską mam blizej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

DYŻURNA jest też we Wrzeszczu na Partyzantow koło Zatoki. Też tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

moze na chrobrego w sopocie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

bardzo tania jest apteka w gdańsku wrzeszczu na ul. Mickiewicza..na przeciwko przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Najtańsza Apteka

a ja ostatnio sie zgiełam w Aptece w Witawie, Bioderma płyn micelarny 500ml 80 zł ponad

w aptece internetowej 43- 55 zł... niezła przebitka, od jakiegos czasu kupuje kosmetyki w sprawdzownych aptekach internetowych albo na allegro (tylko apteki)

i okazuje sie ze na dobre kosmetyki nie trzeba wydawac zaraz całej pensji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

potwierdzam, jak wyżej - moja mama swoje leki (głównie astmatyczne i kardiologiczne - p/arytmiczne) kupuje na Jagiellońskiej w Gdańsku, to jest tak w połowie drogi do morza po prawej stronie na parterze w pawilonach prawie naprzeciwko przychodni i kościoła. jeżeli chodzi o np: ursofalk, to po minimalnych cenach jest naprzeciwko akademii w aptece Pod Wieżą w budynku przychodni SwissMed, w aptece Kaszubskiej przy Al.Zwycięstwa, aptece przy Placu Kaszubskim w Gdyni całodobowej oraz w sieci Dom Leków. proursan dla odmiany tylko Pod Wieżą i Kaszubska. 100 tabl za 90 kilka zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

a jeżeli ktoś z Was kupuje ibuprofen - to najlepiej wziąć receptę, wtedy 60 tabl kosztuje tyle co ryczałt. sprawdzone i nie przepłaca się. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

wg. mnie tanio (a przynajmniej często mają jakieś promocje) jest w Gdyni ul. Sojowa przy przychodni Dąbrówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Polecam przede wszystkim wyszukiwarkę aptek na stronie http://kurierzyzdrowia.pl Można znaleźć też aptekę zagraniczną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Najtańsza Apteka

Najtaniej w Gemini nigdzie taniej leków nie kupisz gwarantuje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

niestety Gemini podrożało. Teraz najtaniej w Dyżurnych wychodzi. Nowy oddział otworzyli na Przymorzu w nadmorskim centrum medycznym przy Kołobrzeskiej, ceny super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gemini Gemini nie równa...kupuje zawsze z gemini i jest cena miedzy jedna apteka a druga, nawet 1-3 zl na opakowaniu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najtańsza apteka na Żabiance

Najtańsza apteka znajduje się na Wejhera w okrągłym budynku po pralni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Najtańsza Apteka

Ta na przeciwko GROSZA chyba nazywa się Eskulap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

przeciez ona jest droga i stara na maksa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza Apteka

Na włosy to ja polecam Solgar z witaminą K2, mi pomaga i też widzę po paznokciach i skórze że się zdecydowanie ich kondycja poprawiła. Kupowałam coś takiego za nieduże pieniądze przez serwis aptekaprima24.pl. Apteka ma sporo suplementów właśnie na zdrowe włosy, ale ten Solgar to moim zdaniem najlepszy, ma najbardziej złożony skład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiał ktoś kiedys leki przez internet? Jest to bezpieczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z DOZ-u do odbioru w jednej z ich aptek polecam zamówienia, nieraz zamawiałem i zawsze bez problemów żadnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ja często zamawiam z https://www.wapteka.pl/ i nigdy nie miałem żadnego problemu. Zawsze wszystko było dostępne, a ceny porównywalne albo nawet niższe niż w okolicznych aptekach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do tanich aptek - w internecie najlepiej. Polecam https://eapteka.pl/ mają na prawdę fajne ceny i szybką wysyłkę. Obsługa też daje radę. Spróbujcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy wiecie ale w aptece doz jest promocja dla seniorów, mogą kupić leki 20% taniej o ile przyjdą do apteki w godzinach 8:00-12:00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie że poszli w kierunku seniorów a 20% to całkiem spory rabat. Dla mnie ogólnie DOZ wychodzi najtaniej. Zazwyczaj biorę on line ale stacjonarnie kojarzę, ze też chyba jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to pierwsze słyszę, jeszcze obowiązuje ta promocja dla seniorów w Dozie? Muszę mojej mamie powiedzieć, ona strasznie dużo pieniędzy na leki przeznacza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Promocja w dozie jest cały czas, moi dziadkowie już tylko tam kupują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiecie czy za seniora można wykupić leki z tym rabatem w DOZ? Minus 20% to dużo, szkoda żeby nie mieli skorzystać tylko dlatego, że samodzielnie nie mogą wybrać się do apteki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, można wykupić, musisz znać tylko PESEL i zniżka będzie naliczona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Szukając przede wszystkim dobrej i sprawdzonej apteki online gdzie będziecie mogli kupić wszystko co potrzebne jeśli chodzi o dbanie o zdrowie https://gemini.pl/kategoria/zdrowie ale również wygląd to warto sprawdzić aptekę Gemini w której można bez problemów dobrać optymalne rozwiązania dla siebie i swoich najbliższych. My zawsze szczególnie na okres jesienno-zimowy zamawiamy potrzebne rzeczy do naszej apteczki bo infekcje zawsze zaskakują nieoczekiwanie. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że powinieneś skorzystać z oferty https://cbdgreen.pl - mają naprawdę mnóstwo produktów, których nie znajdziesz gdzie indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto kupować leki w DOZie bo tam nie podrożały tak jak w innych miejscach, teraz z mężem tylko już tam kupujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie taż zauważyłam, że w DOZ ceny są ok, nawet jeśli chodzi o leki na receptę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najtaniej jest w Domu Leków na Opolskiej przy Biedrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię zakupy leków w DOZ stacjonarnie, u nich są najlepsze ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też kupuję już tylko w doz, zdecydowanie najniższe ceny. Zobaczcie jak poszło wszystko w górę w innych aptekach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko w aptekach, wszędzie wszystko drożeje, więc akurat dobrze, ze w dozie ceny się trzymają na tym samym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No póki co to w doz faktycznie są najniższe ceny, kupuję tylko tam już ostatnio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się w DOZie cały czas wychodzi najtaniej, również tam cały czas kupujemy leki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też kupuję leki w dozie, moim zdaniem stacjonarnie oni mają najlepsze ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje cały czas w DOZie, mi tam wychodzi najtaniej za moje leki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie mają w doz jeszcze dobre ceny, nie wiedziałam, że są takie różnice pomiędzy aptekami, aż sama nie sprawdziłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też kupuję w DOZie mają najlepsze ceny na leki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Problem z utrzymaniem erekcji (191 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...