Najtańsza apteka Gdańsk - która?

Witam, czy ktoś się orientuje gdzie jest najtańsza apteka w Gdańsku? najlepiej okoloce Zaspy, Przymorza,- ceny są bardzo różne, chodzi mi głównie o Euthyrox.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza apteka Gdańsk

Akurat Eutyroxu nie kupuję, ale porównując ceny innych leków, uważam że tanio jest w aptece na rogu Powstańców Warszawskich i Kartuskiej oraz w Gemini w Parku Naukowo - technologicznym. Opłaca się dojechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza apteka Gdańsk

Apteki "Gemini" na Kołobrzeskiej i na Jagiellońskiej są b. tanie. Apteka "Wałowa" w centrum również dobre ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza apteka Gdańsk

Potwierdzam, najtańsza jest Gemini.

Ale akurat Euthyrox powinien być wszędzie w tej samej cenie bo to lek refundowany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza apteka Gdańsk

Euthyrox w każdej aptece ma taką samą cene ( podobnie jak inne leki refundowane). Co do innych specyfików to bywa różnie nie ma najtanszej apteki, teraz takie czasy ze każda ma coś taniego i cos drogiego. Fakt Gemini ceny dobre, ale np na Jagiellońskiej taniej niż w oddziale na Kołobrzeskiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najtańsza apteka Gdańsk

Euthyrox - wszędzie ta sama cena. Gemini wcale nie jest najtańsza, może parę lat temu była. Ostatnio nacięłam się i kupiłam jeden lek drożej, a w zwykłej osiedlowej aptece było taniej 6 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...