TO BYŁA WIELKA POMYŁKA!!!!!!!!!!!!! (1) Zapisałam sie na kurs w tym ośrodku bo jak zapewniał mnie sam kierownik miał... KURSANT ekonometria (1) pomoge w ekonometrii, solidnie 503 67 36 00 kondzio carusek the best (1) Witam, potwierdzam opinie oni sa THE BEST, zarówno kurs jak i ekipa.... szczęściara
studia :) czy są takie kierunki? (2) chcialabym się dowiedzieć czy w Trójmieście jest gdzies wydział dzienny... yoaska ZA PIERWSZYM RAZEM (1) Miałem przyjemność szlifować swoje umiejętności pod czujnym okiem KRYSTIANA.... Jacek O. polecam (1) szkoła godna polecenia. solidni nauczyciele. ceny przestępne MW Polecam... (1) ...przede wszystkim dlatego, iż szkoła uczy swobodnej konwersacji poprzez... Violetta szkoła dla każdego (1) fajna szkoła, fajni nauczyciele, niskie ceny :-) raj Szkoła dla każdego (1) fajna szkoła, fajni nauczyciele, niskie ceny :-) raj Best (1) Poldek uczy Cie jak zostac proesjonalista za kierownica, wiec nie zastanawiaj... Sieradzki super (1) zdalem za pierwszym :) kierowca :) (1) Obsługa bardzo przyjemna, szczególnie pani Ela pomagająca paniom opiekunkom i... Aga ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM ! (1) Świetny Ośrodek! Bardzo miła atmosfera wykładów. Świetni instruktorzy,a w... Daniel szkoła przyjazna (1) moja córka dostała się do tego liceum,jest zadowolona, akceptuje wymagania,... mama 9/10 (1) Kurs Prawo Jazdy ukończyłem w ośrodku X. Sugerowałem się niewielką ceną... B.Zalewski K - opinia (1) JAK DLA MNIE WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ WPORZADKU.TEORIA OK.PRAKTYKA... K Zdałam można powiedzieć za pierwszym razem a instruktor który to przeczyta będzie na pewno wiedział o co chodzi :) (2) Krzysiek, Janusz tak trzymajcie stworzyliście naprawdę świetny ośrodek.... Anna Łukowiak Powitajmy nowego kierowcę ! (1) Gorąco polecam zajęcia z Mikołajem. Rzeczowe wykłady, niezwykle przyjazna,... M. Warto !!!!!! (1) Kurs teoretyczny przeprowadzony sprawnie i w dogodnych terminach.... Kate Studia dla ambitnych oraz chcacych studiowac z usmiechem (1) Co to duzo pisac, po pierwszych trzech miesiacach mam 15 ksiazek... Michael gromek