dobry instruktor (1) Pan Antoni to wspanily instruktor zyczliwy Zdałam za pierwszym razem-dzięki Mikołaj!! (1) Wczoraj zaliczyłam egzamin na kat. B za pierwszym podejściem:)))Gorąco... Asia O.S.K. POLDEK jest świetny !! (1) Zdałem :) Poldek ma naprawde wysmienita kadre.. szczegolne podziekowania dla... Kursant
Cała ekipa ELKI SCHOOL na MEDAL!!! (1) Chciałabym serdecznie polecić wszystkim osobom ELKĘ SCHOOL... Wspaniała... kursantka Niezastąpiony instruktor! (1) Z ogromnym smutkiem żegnam najwspanialszego instruktora -Piotra.To dzięki... Gosia genialnie...:) (1) Szkoła naprawdę spełnia wszystkie wymagania jakie powinna spełniać solidna... Adii jagodzianka - opinia (1) Zdawałam prawo jazdy razy kilka... i mialam dwóch instruktorów jazdy, jeśli... jagodzianka Polecam (1) Bardzo dobry OSK dla kat. A. Nie zdałem za pierwszym razem ale to... Wojciech P. ktoś - opinia (1) Skończyłam tą szkołę w zeszłym roku i naprawdę ją polecam. Sama nie wiem... ktoś Zdalem za pierwszym razem...:D:D:D (1) Polecam Ośrodek Kierowców '''''JANKAR"" wszystkim poczatkującym kierowcom.... Piotrek K. rewelacja (2) Jezeli ktos chce nauczyc sie dobrze jezdzic, to uwazam ze instruktorzy z... Ó Dzieki p.Janowi zdałam za pierwszym razem (1) Zdałam za pierwszym razem a wcześniej nie miałam kontaktu z samochodem, w... Anna Rezmer natalia - opinia (1) jak traficie na panią K. angielski bardzo polubicie i maturę zdacie bardzo... natalia można im spokojnie oddać dziecko pod opiekę (1) od miesiąca moja córka chodzi dwa razy w tygodniu na zajęcia terapii... Danuta POLECAM! (1) Bardzo dziękuję za naukę na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm! Miła... Agnieszka Ł.-L. ZDAŁAM :-] GORĄCO POLECAM!!!!!!! (1) Zdałam:D za drugim razem, za pierwszym niestety stres był górą:( Szczególnie... Magda Taniec - znalezione w kalendarzyku (1) Dla większości to tylko przytupywanie nogami i kołysanie biodrami w rytm... Tomaskus Polecam z ręką na sercu (1) Artom mogę plecić naprawdę z czystym sumieniem. A szczególne podziękowania z... Basia Happy.! =] (1) Jestem bardzo zadowolona z nauczania jazdy w ośrodku OSK Łozy. Panu Stasiowi... Kasia =] super (1) Szkoła rewelacja. Nauczyciel zawsze przygotowany na lekcje: realizuje... De.eM.