POLECAM :) (1) Nauka w fantastycznej, przyjaznej atmosferze, profesjonalnie prowadzone... Piotr Nie żałuję i polecam innym (1) Posłałem tam w ub. roku córkę na naukę angielskiego. Jest zachwycona.... aandy Bardzo miło (1) Zapisałem sie na kursik i jak na razie jest OK. Pozdrawiam wszystkich z grupy... Artur
Pozdrowienia (1) Jak ktoś wątpi w umiejętności Marka to niech ze mną porozmawia , coś wiem na... Krzysztof.K zdałam za pierwszym razem!!! (1) Dzisiaj zdałam za pierwszym podejściem!Szczerze polecam Elke school.Czas... Anita Broszkow Dorota - opinia (1) Zdałam za drugim razem :) Dziekuję za dobre przygotowanie panu Jackowi oraz... Dorota Szkoła na medal:) (1) Serdecznie polecam tą szkołę, naprawde warto w niej uczyć sie jeździć.... DJ Polecam szkołę "D.Śmiarowski" (1) Od początku do końca trwałem przy tej szkole jazdy. Zdałem za drugim razem,... Przemysław Sempruch rafi - opinia (1) jest ok rafi Sorriso i tylko to!!!!! (1) Zdałam za pierwszym razem!!! Polecam gorąco tą szkołę!!! Atmosfera jest... Gonga Serdecznie polecam (1) Panie w przedszkolu profesjonalnie przygotowane najważniejsze jest dla nich... mama POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Każdemu kto chce się czegoś nauczyć a nie tylko dostac papier za opłatą to... sebastian pko DZIEKANAT JEST OK!!! (1) Chyba jakiś sfrustrowany student, który nie może zaliczyć jakiegoś... SEBA307 MAŁO SIĘ ZMIENIŁO (1) Szkoła poszła w tym roku trybem "ważna jest ilość, a nie jakość". Przedmiotów... STUDENT OBSERWATOR Dziękuję :] (1) Wielkie podziękowania dla całego ABC za wspaniałą atmosferę podczas kursu... Moni PAN OPIELA- TO TYLKO KIT,ŻE JEST TAKI CUDOWNY!!! (2) ZDAŁAM!!!MOJE MARZENIE SIĘ SPEŁNIŁO.MOIM INSTRUKTOREM BYŁ NIESTETY P.JANUSZ... BUNIA uśmiechniete SORRISO :) (1) nadal jestem kursantka.... i co wazne zadowolona kursantka.... nauka... kursantka Hajdiii! Najlepsza szkoła jazdy w Trojmiescie:) (1) Serdecznie polecam kazdemu kto bez problemów chce zdac egzamin na prawo jazdy... Kasia L. :) Jaaaaazda na kurs!! (1) nawet sie nie zastanawiaj tylko smigaj zapisac sie na kurs do Jankaru! zero... Łukasz G KATEGORIA "C" (1) Witam! Jeżdżę busem i chcąc przesiąść się na coś większego, pomyślałem o... Leszek