Ceny dla małych grup większe (1) Cena za godzinę była 10zł. Największym problemem było to, że jeżeli liczba... Adasko swietna atmosfera:) (1) klub nie tylko swietny, ale daje ogromne mozliwosci rozwijania sie:) goraco... monika TSK (1) The Salsa Kings jest naprawdę świetnym studio! Nic dodac nic ując:) Cieszę... Claudia
roadkill - opinia (1) przejdzie roadkill Polecam na kat.B!!! (1) Nie napisze chyba nic nowego,sądząc po opiniach wyżej...pan Michał jest... Kasia jestem zainteresowana (1) jestem zainteresowana dzienną socjologią, nie wiecie czy rekrutacja sie juz... kasia polecam (1) auto czyste, miły i fachowy instruktor, szybko dogadałam się z ceną.... Kasia a tak naprawde to fajna szkoła (1) KRYTYKOWAC łATWO, GORZEJ JAK TRZEBA COS ZROBIC. SZKOLA JEST TAKA JACY Są W... MISIA Zdałem za pierwszym razem dzieki " OSKAROWI " !!!! (1) Bardzo fajna Szkoła. Ciekawe i interesujące wykłady. Bardzo fajna atmosfera... MacieQ super sprawa - polecamy (1) Polecamy zajecia u Marka kazdemu, mozna swietnie spedzic czas w milym... Madzia i Łuki Kiepsko (1) O kursie teoretycznym nie mogę powiedzieć nic złego (przystępne godziny,... Kursant Polecam (1) świetna szkoła, bardzo wysoki poziom nauczania :). Dobrze przygotowują do... Gosia dzieki tej szkole nauczylam sie mowic po angielsku!! (1) polecam, profesjonalisci, wymagaja, rzeczowi, ale bardzo sympatyczni. kazda... monia The salsa kings (1) Jeśli chodzi o zajęcia z tańca towarzyskiego i salsy. Jak najbardziej... Magda. Polecam wszystkim (1) Uczestniczyłem w kursie na kat C. Egzamin zdałem pomyslnie dzieki... Vizard NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!! (1) uwielbiam tą szkołę, gimnazjum to najlepszy czas jak przechodziłem w życiu,... Miłosz Dają radę :) - wyciągnęli mnie za uszy na maturę (1) Więc przy okazji im dziękuję i wpisuje pozytywny komentarz. Pozdro ęminęm:) ...nie narzekałem... (1) Zrobiłem u nich kurs kat .A Wykłady sobie odpuściłem po kilku spotkaniach.... Pietrek Gorąco polecamy!! BRAWA DLA P.ROBERTA!! (1) Najlepszym dowodem na profesjonalizm prowadzącego Pana Roberta niech będzie... zosia i michał Walentyna Łuczyńska - opinia (1) Zajęcia bardzo przyjemne. Prowadzący sympatyczny, wyrozumiały, fachowy. Może... Walentyna Łuczyńska