NIE!!! (1) Niestety nie mam pochlebnej opinii o "AUTO-EXPRESS". Było wiele czynników... Salome Zgadzam się z Oktawią - kiepskie gimnazjum (1) Te gimnazjum jest po prostu kiepskie. Chodziłem do 18. gimnazjum przy tym... Leckter Przechowalnia dla dzieci (1) Jedno wielkie nieporozumienie - widok, ktory zastalam w przedszkolu... Zaskoczona mama
Polecam :) (1) Naprawde uczciwa i bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Przyjazne zajęcia,... Superb Sorriso? Tak! (1) Jak dla mnie super.Zarówno ja,jak i przyjaciele, jesteśmy zadowoleni :).... DarthDaro Sorriso to jest To! (1) Wspaniali instruktorzy, sypmatyczni ludzie, latwy dojazd, korzystne raty i... Luiza pulina - opinia (1) Beznadziejna szkoła pulina pulina - opinia (1) Myślę,że to jest bardzo dobra szkoła. pulina pulina - opinia (1) Bardzo dobra szkoła.Na wysokim poziomie. pulina POLECAM!!! (2) Odebrałam już swoje prawko jakiś czas temu i muszę przyznać, że była to... Renata Eh... (1) swietna szkoła. własnie ja skończyłyśmy i wspominamy ją z Uśmiechem ;]... Absolwentki Bardzo dobra szkoła, polecam (1) Szczególnie lekcje z profesorem Wojtkiem R. ... Hazar polecam (1) Dziecko w przedszkolu ma bardzo dobrą opiekę. Jestem bardzo zadowolona z... mama powiedzcie mi (1) jak jest w tej szkole ;> bo dostałam się to XV do klasy 1 e :P i proszę... Yennefer . (1) Jupi. Dostałam się do Waszej szkoły, do oddziału A (grupa 2). Mam... Aśś. suuuuuuper (1) Wszyscy na forum chwalicie jakiegoś tam pana Leszka, a co z innymi... I. gogi - opinia (1) bardzo podoba mi sie otoczenie przedszkola nr 1 . Jest zdbane i przyjazne... gogi Zdałem! uff ;-) (1) A wszystko to, dzięki Michałowi, który barrdzo dobrze przygotował mnie do... Tomek Fajna szkoła:) (1) Szkoła super - maturka po niej to banałek :p Wysoki poziom matematyki u... ja dawno temu (1) właściwie jestem już na 5 roku architektury na PG i wielu moich znajomych... ania