Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Witajcie dziewczyny,

Moze wiecie gdzie moglabym nauczyc sie robic makijaz.mysle o sobie.Jakos od czasu jak zaszlam w ciaze,urodzilam itd nie mialam czasu o siebie zadbac i wogole nie jestem juz na czasie z nowymi trendami.Chcialabym zeby ktos nauczyl mnie jak sie fajnie umalowac i wygladac jak czlowiek bo czuje sie jak stara baba normalnie.
Bede wdzieczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

http://forum.trojmiasto.pl/Forumowa-wymiana-uslug-t136095,1,16.html?hl=wymiana usług#hl

mamy taką forumową wymianę usług :) zapytaj Dziewczyn :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

hanula - ja korzystalam ze szkolenia u JustynyArt - polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

tez bym sie chciala nauczyc ale pewnie za takie szkolenie trzeba tez zaplacic :) niby czlowiek sie umaluje ale zawsze cos nie jest tak do konca :) chetnie bym skorzystala z jakiejs konkretnej praktycznej porady :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

hop hop :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Jeśłi porada ma być konkretna to nie da się tak przez net :-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

no jasne ze sie nie da ale pewnie za free tez jej nie udzielisz ;) wiec pozostaje korzystanie z porad internetowych.np.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

A może by tak jakoś w kilka osób, za jednym zamachem, wtedy Justyna się tak nie napracuje i nie nagada:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

no Justyna ?? ;) kolezenska porada furumowa? ;) oczywiscie nie chce byc ani natretna i nachalna to tylko twoja dobra wola i chec :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

tzn ja bym była skonna coś odpalić, pomysłałam, że jakby było kilka osób to moze jakoś byśmy sie dogadały i nie wyszłoby to jakoś drogo....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

to zalezy ile dla kogo jest malo a ile duzo ....u mnie np z kasa jest krucho bardzo i po prostu to mowie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

No właśnie kwestia dogadania i ile by było chętnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Słuchajcie. Szkolenie z makijazu polega na tym, że robię osobie zainteresowanej analizę kolorystyczną i kszatłu twarzy, potem ją maluję, omawiam każdy etap, omawiam "kształt" makijażu pasujący do jej twarzy itd. Potem np. ta osoba sama robi sobie makijaż, ja oceniam. Więc nie jest tak, że przy jednej osobie "nagadam" się się tak samo jak przy 10 osobach :-).

I jak "agula" napisała wyżej, za free tego nie robię. Wątpię też, żeby agula pracowała za free ;-). To jest mój zawód i moja praca :-).

Pozdrawiam!!

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Tak orientacyjnie podam przykład - ostatnio grupa 3 pań odbyła u mnie szkolenie makijażowe poszerzone o analizę sylwetki każdej z nich. I zaplaciły promocyjnie razem 800 zł. Promocję zrobiłam, bo to mama (jedna z pań) dla swoich dwóch córek kupiła taki prezent pod choinkę, więc nie mogłam policzyć 1500. To jest tanio (te 800 zł), jesliby porównać ceny tego typu szkoleń. Usługa pod tytułem "kreowanie wizerunku" kosztuje u mnie 500 zł od osoby. Choć może i gdzieś znajdzie się taniej. Ja nie namawiam do niczego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Ok, dzięki za wyjasnienie. Może kiedyś wygram w jakims radiowym konkursie i zainwestuję w siebie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Pół wakacji w zeszłym roku współpracowałam z jedną firmą organizującą weekendy agroturystyczne na Kaszubach. To były weekendy z wizażem. Panie płaciły po 300 zł odo osby mając w tym spanie, jedzenie od piątku do niedzieli i 8 godzin wizażu ;-). Ja się rozliczałam z organizatorem.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

O super sprawa. Taki weekendowy odpoczynek od męża i dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

looo matko 500 za osobe?? jak wygram w totka to moze wtedy skorzystam ;)

a poki co to moze na tej forumowej wymianie uslug znajdzie sie ktos co cos za cos wlasnie...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Ja wykonałam taką usługę wzamian za pierogi na swieta ;-), ale teraz nie mam zapotrzebowania na inne usługi ;-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Dziewczyny, jeśli chcecie kurs wizażu odbyć, to polecam Oświatę Lingwistę, organizują m.in. kursy wizażu (prowadziłam jeden we wrześniu). Długo się czeka, bo startują z kursem jak się zbierze 10 uczestniczek, ale warto bo jest niedrogi (300 lub 399 zł, nie pamiętam), 30 godzin. Zasadniczo dziewczyny uczą się fachu wizażystki, jest analiza kolorystyczna, kilka rodzajów makijażu. Nie ma problemu, jeśli któraś z kursantek ni echce nauczyć się malowania innych kobiet tylko bardziej pod kątem siebie przyszła (wówczas makijaż wykonuje na sobie).

Oczywiście polecam tę firme równiez z tego względu, że własnie nawiązuję z nimi bardzo poważną współpracę ;-).

I zawsze inywidualny kurs będzie droższy niż grupowy. Więc tu jest ok, bo naprawdę bardzo atrakcyjna cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

faktycznie kusząca cena tego kursu :) jakiś czas temu rozglądałam się za czymś takim - to ceny przynajmniej 700zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może kurs?

Może zrób sobie dwutygodniowy kurs kosmetyczy? Ja zrobiłam taki kurs w czasie wakacji w akademii szkoleniowej w Koszalinie i stwierdzam że do tej pory przydaje mi się na codzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: a może kurs?

idz na szybka lekcje do douglasa lub inglota
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: a może kurs?

Ja też robiłam kurs w Koszalinie , ale w moim przypadku był to makijaż permanentny. Bardzo mi się podobał i naprawdę dużo się tam nauczyłam, m.in. o wizażu,a Panią Aleksandrę, która ten kurs prowadziła wprost uwielbiam i podziwiam za profesjonalizm i pasję:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka makijazu,poradzcie dziewczyny!

Polecam naszą szkołę wizażu:

http://www.kursymakijazutrojmiasto.pl
80 % to zajęcia praktyczne pod okiem profesjonalnej kadry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo