Nie polecam

Temat dostępny też na forum: IX LO Gdynia
Z całego serca nie polecam tej szkoły. Nauczyciele nie są nawet za uczniami a odwrotnie. Robią wszystko żebyś najlepiej nie zdał albo został nie dopuszczony do matury. Na maturze nie potrafią pomóc abys zdał chociaź miało by ci braknąć te 2 punkty. Nawet na poprawce nie pomagają i maja gdzieś ze chcialbys sie dostać na wymarzone studia i spełniać marzenia. W innych szkołach jest inaczej nawet najgorszy uczeń zdaje egzaminy bo nauczyciele sa wyrozumiali. Osobiscie żałuje ze musiałwm do niej chodzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18

Nie wiem o których nauczycielach mówisz, ale na pewno nie o tych z dziewiątki. Osobiście mam czasem wrażenie, że im zależy na mojej maturze bardziej niż mi. Nie zgadzam sie z Twoja opinia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

,, Nawet najgorszy uczeń zdaje maturę, bo nauczyciele pomagają...'' i wszystko w temacie.
Jak się nic nie umie to potem trzeba mieć żal do szkoły, nauczyciela i całego świata- tylko nie do siebie, co ?
Ja skończyłem dziewiątkę rok temu i jakoś prawie wszyscy z mojej klasy dostali się na wymarzone studia (oprócz 2 bumelantów. Oni też potem narzekali na szkołę)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...